Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ám csak az én motorom az első tulaj megtörte és első telók lettek cserélve, ezért beakarom állítatni az első futóművet. Ramm&kutya,adamfzr stb is nézte már hogy milyen puha meg akik kipróbálták is mondták hogy nagyon hintázik az eleje. Tutis hát azért nem 50 hanem 75-80kg vagyok szóval nem pehelysúly :)
Én 65-67 kg vagyok és alattam 2.14nél már hintázott a TL. Az előfeszítést belőttük a súlyomhoz otthon és hozott 5mp-et. Még bőven 2 perc fölött vagyok,de jobb így menni vele. Az eleje az el van tekergetve,neten találtam vmit,a hátulja gyári,csak egy 2mm-es alátét van betéve...de ég és föld a motor,mint amilyen volt. Viszont tény,hogy 2.14ig nem is volt bajom vele.
bejáratós még ez a motor ?
látom 80-nál többet nem megy, nem is kéne gsxr
Mi gokartolni megyünk mogyoródra Edzünk 3.-ára
Ezt helyesen igy mondjak: "már elnézést a kifejezésért - csak bóklászol a pályán MINT KEZDO BUZI A GOZBEN"
Mindbe tudtommal....
Sörözés- Bowlingozás Dec 28.-án hétfön este 19.00-töl ABS Sportcentrum Pub
Cím: 2040 Budaörs, Szabadság út 299.
06 (23) 445-070
http://abs-sport.hu/abs/index....

Hetek óta nem volt Big Buli, a Gokart vasárnap is messze van még, igy tuti mindenkinek nagyon hiányzom, ezért jöjjön egy hagyományos sörözés kis Bowlingal.
A bowling pályabérlet akicioban 2000/óra (3 pályát foglaltam)
Az étlapot itt találod, jó az árak de ebböl kedvezményt kapunk: http://www.abs-sport.hu/abs/et...
lesznek Celebek is (Rizi+KisJuhász)

1 Svéd
2 Philip
3 Jimmy
4 Rizi
5 Juhász Dávid
6
7
8
9

A Hatalmas érdeklödésre valo tekintettel mégis meg lesz tartva a ma esti sörözés, söt mindkét celeb jelezte hogy akkoris eljönnek ha senki nem kivácsi rájuk. Nekem ma landoltak a fiaim, és viszem öket, igaz nekik fingjuk sincs ki az a Rizmayer Gábor és Juhász Dávid, de bowlingba majd megmutatjuk ki az ur a házban

Kiderült Squash is van a házban, én szeretek squashozni igy bedobok cipöt meg rövidnadrágot és megprobálom elverni a fiaimat
Miért nem jöttök el kicsit sportolni? Tudom a beigli evés az egy fontos mozzanat a téli felkészülési idöszakban!
mindbe?.....akkor az még jó, a toyota is hasonló módon, de a nissan és a sutyuki(fiat) dieselek katasztrófák....
Honda sajat motorjait rakja az autoiba.. igaz nem occo, de jo.
Már bocsánat hogy beleszólok, de csak megjegyezném hogy a többieknek nagyobb igazuk van ebben a témában. Kistuning idén vette a vasat, Hringen talán párszor volt ha volt egyáltalán vele. Egy gyári beállítás a futóműnek mondhatni ideális, felesleges a futóművel foglalkozni míg - már elnézést a kifejezésért - csak bóklászol a pályán.. Ráadásul Kistuning van vagy 50 kiló, nem hinném hogy annyira hintázna alatta a gyári beállítás..
Szóval lehet tekergetni ide oda a futóművet, csak felesleges.. majd ha mennek az ívek meg a fékezés, kigyorsítás. Akkor lehet rámenni a futómű témára..Addig csak elvonod a figyelmedet az ilyenekkel.
pontosan.....azóta amit az eu-ban adnak el és itt készülnek nem a legjobbak.......volt főnök mondta, hogy a ferrarit arabok munkások rakják össze.......üzemvezető szint alatt nem volt európai ember....
Japanok is kurvulnak auto teren, Mitsubishi-be folkszvagen diesel, legalabb is a Grandis-ban.
Nekem mindig igazam van vaze!
Vagy nem?
De!
459.
francba....úgy örültem, hogy végre valahol nincs igazad erre tessék......megint.....
Nézzük gyakorlati síkon.
Azt állítani, hogy egy full gyári 600-as motorhoz akkor kell csak hozzá nyúlni ha valaki 2.00 alatt megy vele az mi?
Mert szerintem bőszen állítgatátok a motor futóművét ahoz, hogy 1.59.680-at tudjál vele menni. Nem beszélve a sok megtett km-ről amíg összejött az a 2 alatti kör. A D209-es gumi pedig bár akkor még nem motoroztam, de hallomásom szerint az akkori egyik legjobb gumi volt. De elvi és gyakorlati síkon is mernék fogadni arra, hogy több 2 feletti köröd volt mint 2 alatti.
Namármost ha igazam van akkor az állításom igaz.
Szerintem Te és Berisz sem hétköznapi motoros. Sok-sok év verseny és pályamotorozás tapasztalata van mögöttetek.
Így hát szerintem egy gyári 600-as gixer-el 2.00 alatt menni kiválló teljesítmény.
Megnézném vajon sikerülne e neked vagy Berisznek(azon felül, hogy elismerem mindkettőtök tudását) egy full gyári beállítású 600-as gixerrel ami gyári beállításokkal rendelkezik 2.00 alatt mennetek.
Szerintem nem.
Tehát elvi és gyakorlati síkon is igazam van.
Sőt... még egy kawasakival is lehet menni 59et. Szériával!
Kérdezzétek csak meg a Beriszt
az már haladás......amibe beleteszik a szutykukat ott csak a baj van....lásd nissan, mióta francia azóta nem mennek el 150000-et sem....
Az lehet... 2000 óta egybe sincs már Renault motor.
ami renault motoros az biztos.....
na na
nem széthullósak nekem elhiheted...
na csitulsssz!
nem tudom, hogy a benzinesben milyen motor volt, de a diesel az renault volt és nagyon szar.....ezért is voltak viszonylag sikertelenek mikor kiderült mennyire széthullósak.....egyébként a mostaniak is.....
Volvo