Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami tangas, stopie-zos, muffos, kep nincs
Teljesen igazad van, azokra akik gyorsabbak nálam döljön rá a karácsonyfa Most csak 2-3 embert sértettem meg!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek.
Tudom-tudom, nem szép dolog a türelmetlenség. De mi lesz az olyanokkal mint én, akiknél csak két év múlva leszel gyorsabb?
Ha a versem nem is, ez a kép már csak bejön néhány embernek!
Minden Kedves Fórumozónak Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet Kívánok!
BOLDOG KARACSONYT KIVANOK MINDENKINEK!

Ui: Ne zabaljatok tele magatokat az unnepek alatt mert kihizzatok a bor cuccot, es a koridok rovasara is megy a tulsuly!
Minden kedves motoros barátomnak, azoknak akiknél már idén gyorsabb voltam, és azoknak is akiket jövőre előzök le

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és esésmentes Boldog Újévet kívánok!
Idözitett versike
Meglátjuk hogy tetszik-e
Félsvéd késön fexik le
Müvét ide teszi be:

Eljött ujra a Szenteste
Ponty kerül az éhes testbe
Mindenkinek jo a kedve
Mikor beiglit lát közelbe

Hetek óta erre vártál
Minden boltban sorba álltál
Fát is csak görbét találtál
Fehérnemük közt turkáltál
Minden piacot bejártál
Kinaiul hadonásztál
Olcsó parfümöt szaglásztál

Egyre szegényebbé váltál
Zsíros deszkát vacsoráztál
Minusz százezerrel zártál
Mégsem azt kaptad mit vártál
Csak egy uj dizájnos ágytál
Amit nyomban telehánytál

De csak mosolygok magamba
Más forog már az agyamba
Portimaoi kalandra
Viva Jerez és CARAMBA!
Mostmár nemjövök zavarba
Javulgatok már kanyarba
Öreg vagyok de nem bamba
Pályán néztek valagamba

Boldog karácsonyt nektek
90-ven? Annyival születtem.
az alapján amennyit tőlem meg havertól kértek a ruhák szabásáért, egy ilyen comb részbe beletoldós manőver kb 10 pénz lehet, max 15

de ha máshoz viszed, lehet az is Cölöpnél köt ki, állítólag volt már rá példa hogy faszikám hirdette magát hogy ő így meg úgy ért a bőrhöz, azt az összeset Cölöp varrta...
szerintem 20-40 között .....szerintem
hát most máá nem is olyan vészes.....90-92kg-vok, .......de voltam 25-el több is.....
ahogy nézem magának sem a szél tölti ki a ruhát
aztaat tudom h ő a legjobb, csak nem mindegy hogy 20ezerér csinálnak meg egy ilyne toldást egy 400ezres ruhába vagy az én minusz100asomba
amikor megvettem a Berik ruhámat.......nekem hosszú volt a láb része...de tökéletesen megcsinálták Cölöp-ék(06-20/337-23-55),azóta kb.ötödször vittem hozzájuk múlt héten ,mee megint fogytam,meg ugye azé az esések is megviselik.......de a lényeg most amikor vittem ,még három barátom ruhájával együtt vittem....akkor gondolhatod hogy mennyire ismertek és megbízhatóak........
csak az ártó félek
Cölöpék mindent meg tudnak csinálni,profik ebben.Nem véletlenül ajánlja őket mindenki...bátran menj hozzájuk,nem fogsz csalódni!
Cölöpék megcsinálják Neked faszántosan, az enyémbe is toldottak bele többek közt a térde fölé
A január 3.- i Gokart Endurance csapatverseny rekordidö alatt megtelt.

Ezen felbuzdulva elkezdtem törni az agyam hogy mit találjak ki hogy a többiek, akik nem voltak ennyire gyorsak és lemaradtak, ök is kaphassanak egy esélyt. A megoldást már meg is találtam: Lefoglaltam további 3 órát a Silverkart pályán egy többfordulos egyéni bajnokságra.

Ujévi 3 órás Svéd Gokart Egyéni Bajnokság
Január 3. VASÁRNAP 16.30


A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána indulnak a futamok. A részvételi dijat a csucsidö ellenére sikerült fejenként 8000 ft nál tartani.
Maximum 32 fö nevezését várjuk és 5 föt a várolistára és egy csajt kérek rendezöasszisztensnek
A pálya erre az egyéni bajnokságra 17.00 tól 20.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 16.30 ra betartani mert regisztrálni is kell, felelöség myilatkozatot aláirni stb.

1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után

2. Ezután pontversenyes futamok következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a rangsort és a kapott pontszámot. Minden versenyzö 2 futamot megy különbözö ellenfelek ellen, más-más gokarttal. Pontszámokat MotoGP szabály szerint adjuk 25-20-16-13-11-10-9-8.

3. Ezután a 8 legtöbb pontot szerzett versenyzöt kiemeljük, ök már döntösek, a maradék 24 versenyzö megy mégegy utolso menetet és a legtöbb ponttal rendelkezö 8 versenyzö innen is továbbjut a döntöbe.

DÖNTÖK: Itt a pontok törlödnek és a leggyorsabb 8 versenyzö megy egy 40 körös A döntöt és a második legyorsabb 8 fö megy egy 20 körös B döntöt.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Kérek mindenkit hogy itt jelentkezzen egyesével kérek minden nevet, nem kell az összes mezöt kitölteni csak nick-jelszo-név-mobil és email.
http://compaya.hu/motorosok/re...

1 M@tt
2 Crazy Joe
3 Svéd
4 Jimmy Svéd fia
5 Philip Svéd fia
6 SzilveszteR1
7 Csombordi Robi
8 Csombordi Tibi
9 City Csaba
10 Porszem
azzon filózom, hogy csináltatott már valaki oylat hogy hosszabbra alakíttatta a naciját? me nekem az XXXL-es alsó az bő, viszont ami van az XXL-es az meg rövid. faszom. Felsőben jó az XXXL arra gondoltam hogy a térdnél lévő elasztikus rész fölé egy csíkot beletoldani, mer ta térdvédőt húzza fel kényelmetlenül.
Egész ügyes szervező vagy. Persze csak ha nem mondták volna.
köszi srácok, örülök hogy van ötlet. reggel egy ideiglenes foliázás megtörtént a Hunyadi uti Setra szervizben és odaértünk a 10 orai városnézésre is, visszavittük a buszt a Setraszervibe, ma éjjel megjön a hátsoüveg osztrákbol, holnapra kész a busz
ma estére sikerül buszt bérelenem az esti programhoz
Holnap délelöttre is sikerül buszt szereznem a programhoz és szentestére ismét svéd rendszámos buszban ülhetnek az utasaim
www.colopmuvek.hu

A legjobbak kis hazánkban,nem bánod meg,ha hozzájuk mész!
Hali!

Laminált farostlemezt keress, az hajlik valamennyire és vízálló az egyik oldala.
Talán itt segítenek:

http://www.falcokaratkft.hu/in...