Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Netrol ki tudod keresni a gyari beallitast, szerintem kezdesnek oda allitasd vissza.
na akkor haladsz... sok sikert ;) pályázásban gazdag új évet :D
el lett házilag állítgatva ahonnan vettem. próbálgattam én is visszaállítani gyárira de nem sikerült. Aztán most lett a szomszédomba egy motorszerelő műhely és oda átakarom tolni beállítatni.

DNA: 3perc alatt megvan
Egyre gondoltunk ... Szerintem ha nem vagy 100 kg akkor 2 percig nem kell semmit tenni vele.
Majd ha 3 perc alatt mész akkor nyúlj a futóműhöz
első telszkópot mennyire keményítsem be a gixeren hogy pályán jó legyen ? mert idén hintázot, nagyon puha volt
Nem csodalom, mert ezeket a kockakat nem lehet megunni..
Ez az igazi, a régi szép idök, ez azok közé a ritka klippek közé tartozik amit egymás után többször is képes vagyok megnézni, ettöl lesz kellemes a karácsony
http://videos.streetfire.net/v...
Tompi! Tegnap beszéltünk az Ami rokonokkal Tampában 5 fok van!
A HONDA BOX-ba beneveznék, a többi hidegen hagy mert úgyis csak ott találkozunk, a pályán nem fogtok utolérni.
en 28-an mar otthon vagyok.. Addig meg itt Becsben bambulok ki az ablakon..
Azé nem tanítalak meg MEGINT gokartozni, mert South Beachen koktélt szürcsölök akkor, de ha sokat magyarázol, lemegyek Homesteadba motorozni, és 5 percenként küldök képet , hogy megegyen az irígység, miközben te Stockholm alsón a jávorvarvast akarod rávenni az orálszexre
micsoda szavakat tud a bácsi
Azé nem mersz jelentkezni a Gokart versenyre sem mert félsz hogy még ott is beégsz
Na majd Jerezben moresre tanitalak a kávédarálóddal együtt. Portimaoban meg előre engedlek hogy ne menjen el a kedved az a egésztől
Az Amerikás CBR-es azt gondolja Britney nem enekeljen inkább a pajszert maszirozza mert ahhoz jobban ert!
A Kv-m bezzeg jó mi?! Az amerikás cbr-s meg csöndben legyen, mert ő Brtiney Spearest akart hallgatni!

Hárfázni meg nektek nem fogok, csak elhúzom a nótátokat!
Jol beszelsz !
de ha azt akarod hogy legalább a szerelöd kibirja a sátorban akkor a Tuc-Tuc zenét le kéne csarélni vazz
Nem tudnál néha inkább hárfázni?
Jövőre igy gondoltam a depómat, csak HOndával...
egy BMW vel? ne viccelj már, láttad az én kocsimat? a csomagtartomba is elfér a kocsid
Elég a szájhösködésből JANUÁR 30 PORTIMAO az igazság napja!

Ellened ezzel indulok...
Akkor kizárásos alapon rám és ddt500-ra gondoltál.
nem sztárvendég, lassan rangidös leszek ott
De azért még megizzasztalak a pályán. Különben nem lenne most tuningmühelybe a géped, néhány szaros tizedet tudtál rámverni utoljára, én teljesen megértelek hogy naponta gyurni jársz és milliokat költesz tuningra, én is szégyellném a különbséget
Tudtam, hogy CELEB leszel.....Te voltál a sztárvendég a svéd nyugdíjas klubban..... Fogadjunk, hogy ők úgy tudják, hogy jól motorozol.....
na ki van a szakáll mögött?