Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még azért szerettem volna egyszer a dobogó legfelső fokára állni. Meg nekem még csak ez volt a 2. versenyévadom. Tavaly kezdtem...
Köszi!
Amúgy meg mit sírsz? Simán a Magyar Bajnokiban van a helyed!
Az hogy nemcsak Yamaha kupa lesz, hanem Honda és Kawasaki is. És talán az év végén lesz egy összevont verseny, ahol a 3 (vagy 4, ha a suzuki is csatlakozik) márkakupa legjobbjai fognak megküzdeni.
És mi volt a Hirtling Gabi kezdeményezése a márkakupákkal kapcsolatban, ami olyan nagy sikert aratott? BRO oldalon nem részletezik...
de remélem hogy akkor az előző év dobogósait is kizárják. Úgy lenne korrekt!
Fasza. Magyarul azért mert 2. Lettem nem indulhatok jövőre. Csak azt nem tudom hogy azt miért ezután az évad után kell kitalálni amikor volt olyan verseny ahol 4 versenyző volt az open kategóriába értékelve! Mindegy.
Gyorsasági értekezlet
A nap végére az alábbiakban alakult ki többé-kevésbé konszenzus:

2010-ben az eddigieknek megfelelő kategóriákban (125 Sport, Superstock 600, 750 és Open) kerül kiírásra a Magyar Bajnokság.
A korábbi év gyakorlatának megfelelően ismét értékelésre kerül a VII. Dunlop Trophy, úgy, hogy a tavalyi sorozatok első három helyezettje csak a Bajnokságban kerül értékelésre. Így nagyobb szóhoz juthatnak a az újonnan a versenyzésbe bekapcsolódók.
Az időtervben 1 x 25 perc szabad edzés, és 2 x 25 perc időmérés kerül meghirdetésre.
A Bajnokság öt versenyből álló sorozatra kerül kiírásra, és legalább négy verseny megrendezése esetén kerül értékelésre.
A hölgyek számára Nemzetközi MAMS Női Kupa kerül kiírásra, a korábbi feltételekkel.
A korábbi év gyakorlatának megfelelően értékelésre kerül a VII. Dunlop Trophy, úgy, hogy a tavalyi sorozatban a BRO Fun Racing Trophy első három helyezettje csak a MAMS Kupában kerül értékelésre. Így nagyobb szóhoz juthatnak a az újonnan a versenyzésbe bekapcsolódók.
A Bajnokság öt versenyből álló sorozatra kerül kiírásra, és legalább négy verseny megrendezése esetén kerül értékelésre.
Az időtervben 1 x 20 perc szabad edzés, és 2 x 20 perc időmérés kerül meghirdetésre.
2010-ben a versenyzés alapfeltétele a licences versenyzők szabályismereti minimum-vizsgája lesz. A minimum vizsga díjmentes, és annak feltételeit a szakág fogja biztosítani.
A 2010-es kiírásban a nevezési díjak az ez évivel azonosan kerülnek meghatározásra.
A cezar saliról már nem is beszélve.
Volt ott még brokkoli is
az a palacsinta töltöttkáposztával nagyon egyedi kreácio
OK
De jó , hogy írtál , pont ma mondta a haverom, hogy ha nem jutok el a héten pestre akkor elmenne hozzád érte, holnap felhívlak ezzel kapcsolatban !
Egyébként ha nem cserélnék, akkor nagy gáz lenne!
Az uccsó gixerkupán volt egy kis pity-puty a gépemmel , elszakadt a lánc ami szétütötte a vízkavarónál a blokkot , most úgy néz ki a fáradtolajjal , hogy sikerült megállítani a folyást, de szeretném a frissolajjal vallatni mielőtt elmegyek olyan messzire!
Igen ott leszünk! Az adminisztrációt Ő intézi , mert ügyes lány!
Olajcsere is lesz addig?
Vááá!Ezt nem kellett volna így fél 12 felé.Most mehetek megint zugenni.Megéheztem.
Ancsy azt igérte hogy isten bizony kitöltitek a jelentkezési ürlapot Jerezre
Úgy legyen! Ámen.
Mentem aludni.
Remélem minden összejön és motorozhatunk egy jót, ja meg kiszabadulhatunk ebből a kutyavilágból!
Paparazzók dolgoztak a Big bulin:
1-. Jani megéhezett.
2-. És az, hogy mire éhezett meg.
Én már azt nem merném beválalni gyerekkel meg asszonnyal. Túl sok lenne nekem a 3200km kétszer.
De a részvétel a fontos.
Eddig úgy néz ki , de mi tesco gazdaságos lakókocsival
Nem repcsi kényelem , de legalább ott leszünk!
Olyan jobbos már nincsen.
Mész te is apám?
Én még bízom benne.
Jó lenne az biztos.
Gyere akkor a jobbosban beszúrok!