Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tompi! Most láttam a motorodat. Biztos kész lesz? :-) Csináltam egy pár kémfotót. :-)
Gyula ur ... !
Rajta vagyok a szeren helyi ido szerint meg ennyi van hatra az aukciobol..
Az alábbi linket ajánlom mindenki figyelnébe:

http://palyamotorozas.hu/hu/hirek/reszletek/52/2010-
es_berletek/
nincs hirdetve sehol r1 2005 12000km pálya idom is van hozzá van még pár extra rajta amire már nem emlékszem mik azok de lefotózom majd és ki linkelem coolrider kedden leszek gép közelben holnap viszem le bódis bácsihoz a09 sast
moshe!skype?már üzentem neked...
Mi az ára az R1-nek? Hírdeted vhol? mert akkor belinkelhetnéd megnézném!
ja meg még 1dolog nem akarok senkit se megsérteni de hayabusával nem lehet pályázni csak ugy körbe menni vele de ez csak az én véleményem!van 1 r1m elado jo áron
coolrider persze hogy segitek én 187magas vagyok!az emailem moshevili@freemail.hu ha gondolod ott kérdezhetsz vagy ha majd szemelyesen szeretnéd akkor a szezonba dumálunk a tapasztalatom szivesen elmondom!
jol beszélsz
elöbb utobb fel kell nönöm a feladathoz
a belsö mecsen dobogos akarok lenni, 7 indulobol, ez elég nagy kihivás
Arrol nem beszélve hogy én fogom megszabni a svéd kupa szabályait amit ök még nem tudnak
Ok!
Akkor kereslek!
De lessz egy reménysugár mennek hacccázak és velük bizti bír az öreg
Svéd!
......és még az is igaz, hogy a vén kecske is megnyalná a sót....na meg az is hogy éhes disznó kupával álmodik Kinek akarsz te mutogatni ne kellett vona magad mellé ilyen gyors motorosokat hívnod
27. érek ujra Bpestre és egy egész napot, azaz 28.-án is otthon leszek, akkor hivj fel
merthogy 29.-én irány a paradicsomba Portimao fedönév alatt
Mondtam már hogy meglepetésre készülök?
Megmutatom ennek a sok nagyképü pályázónak öreg harcsa nem vén harcsa
Engem?
Nem tud úgy megütni, hogy fájjon.
Hali mester
Az lenne a kérdésem , hogy hogyan tudnék hozzájutni az esőgumihoz?
Lucky!
Sajnálom. Remélem nem fájt.
Még azt is elszeretném mondani ezzel kapcsolatban..................
amugy meg ne vitázz mer a luky-t ugy pofánvágom hogy nyekken!
tehát végülis nem kell e csak ha nagyot naggyal vontatsz.azért volt a kérdésem hogy mekkora tréler ez!persze így belegondolva ez még jo volt a wartburgok meg dáciák idejében,ma már egy átlag auto is 1500 kg.
ezért írtam hogy vontathatsz ,csak ne haladja meg a 3500kg-ot.
b vel vontathatsz 750kg nál nagyobb össztömegu potkocsit,a lényeg hogy a vontató gépjármű terheletlen tömegét ne haladja meg.
aki már nem birja ki a gyorsasági szezon kezdetéig annak supercross live Dortmundbol:
http://www.cpm24.tv/

és hogy ne maradjunk neves gyorsasági versenyzö nélkül, indul Rizi vetálytársa is az IDM sztár Stefan Nebel, aki a Hugaroringen sem volt lassu idén
itt van az idöterv mára is meg holnapra is
http://www.supercross-dortmund...
Predi!
Még valami az eszembe jutott. a B kat. 3500kg össztömeget meg nem haladó jármű könnyű pótkocsival aminek a megengedett össztömege nem haladja meg a 750kg.-ot. Tehát ha egy 3.5t kistehert vezetsz B kat. jogsival meg trélerrel az sem az igazi mert ahoz meg C-E kéne. Szerintem a piktogramok is mutatják. Ha nem így van akkor 1 csomó pénzt kidobtam az ablakon a fene egye meg
Kedves Tompi!
Örülök neki. De irogatni kintről is fogok. Sajnállak az időjárás miatt. Ugorj le Mexikóba.A múlthéten már majdnem ott jártál. De átugorhatnál Ázsiába és tolnnánk egy gokartot Sepang race-n. Legalább Te jönnél mögöttem egyszer. Ha már a motorozás neked megy jobban.