Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Predi!
Ezért kell az E kat 1 trélerhez. Számolj egy kicsit. Nem kötekedni akarok veled. Létezik már olyan, hogy van B kategóriád és csinálsz mellé E kategóriát az ok de kell az E. Pont a megengedett együttes tömeg miatt. Ha utánna számolsz akkor kimatekozhatod, a B kategória nem a legjobb magában. A B-E már valamivel jobban néz ki. De mivel Ha a trélerre teszel vmi nagyobb autót már dőlt a számtanod. A lényeg: (így összekapcsolt jármûvek megengedett legnagyobb együttes tömege nem nagyobb 3500 kg-nál). Tehát leírtad magadnak a választ.
Ha van 1 átlagos autód aminek az önsúlya 1800kg vihet 350kg az 2150kg vontatsz egy trélert ami autót vihet biztos 600-800 között van vihet mondjuk 2000 kg-ot. Az már 4150 kg együttes tömeg.
szeva moshe!
közös barátunk(fekete isti)mondta nekem,hogy te is jo nehéz tag vagy,mint én.örömmel látom,hogy még nehezebb is vagy nálam .nemrég feldobtam itt a kérdést a nagy súllyal,és magassággal történő motorozásról,hátha van valakinek tapasztalata,de senki nem akkora szinte mint én.kivéve téged!egyébként milyen magas vagy?
szivesen dumálnék veled,érdekes amit leirtál itt,vbolna mit tanulnom,ugyhogy ha egyszer ráérsz jo lenne dumálni!ok?
ja az uccsóval szokott ciki lenni
Jani!

Már megint szívozol mindenkivel, utazz már el

u.i .én még bírlak
Sonáj!

magyar közlöny!így még kéttengelyes trélert is vontathatsz ha az össztömeg nem több 3500kg-nál.
Az A kategórián kívül esõ gépjármûvek, amelyek megengedett legnagyobb tömege nem haladja meg
a 3500 kg-ot, és a vezetõn kívül, nyolcnál nem több üléssel rendelkeznek; vagy B kategóriájú gépjármûvek
a hozzájuk kapcsolt pótkocsival, amelynek a megengedett legnagyobb tömege nem haladja meg
a 750 kg-ot; vagy B kategóriájú gépjármûvek a hozzájuk kapcsolt pótkocsival, amelynek a megengedett
legnagyobb tömege meghaladja a 750 kg-ot, de nem haladja meg a gépjármû terheletlen tömegét, és az
így összekapcsolt jármûvek megengedett legnagyobb együttes tömege nem nagyobb 3500 kg-nál.
Szeva nincs de csinálok 2005-r6ra valo van az adatlapon gondolom a minöség miatt kell.
és úgy lesz belőle össztömeg
Predi!
Minden 750kg össztömg feletti futó húzásához kell e kategóriás jogsi.
a helyzet az hogy otthon voltam 16 napig, ezt elöre jeleztem is, és aznap mikor visszarepültem svédbe akkor akarta elhozni.
Szinte már mindenki elhozta a melegitöjét aki rendelt, de van egy jo hirem:
2 ember is jelentkezett utolag hogy kéne neki de elfelejtette befizetni idöben, ezért nem lett nekik rendelve
Felhivtam a gyártót és rákérdeztem hogy mivel már vettem töluk 13 db-t megkaåhatnám-e ugyanazt az árat ha csak néhány db lenne utórendelve.
Szernecsére igen választ kaptam, ugyhogy ha valakinek most jut eszébe hogy kéne neki profi gumimelegitö akkor irjon nekem
standard 60.000 ft
profi állithato hömérséklet 60/80 között, 68.000 ft
tipusa Tyrex http://gsxrfans.hu/forum/viewt...
na akkor már nem sokáig...

LX
LX!
Még Élek !Még élek!
Igaz a trélert még csak most hozza át!
Szeva Moshe!
A Tomi említette hogy elhozod az én gumimelegítőmet is Svédtől.....
Nincs még nálad?
szeva tibi ahogy igértem itt válaszolok neked azt irod hogy 117kilo vagy és mész 2.07r1 el.de azt nem irtad mikor kezdtél pályázni és hogy seria e a motorod!mindegy le irom én hogy vezetek 130kiloval hátha segit,én a kanyarba nem tartom a gázt hanem használom a kanyar közepeig a motor féket mert ilyenkor a gumik jobban lapulnak igy nagyobb a tapadás utána csak a motort engedem fel és majdnem csutka,aztán féktávnál a nagy seggemet hátra nyomom igy rövidebbet tudok fékezni!sulyos embernek szerintem nem jo lendületbe menni mert tartott gázzal a kanyarba csuszás veszélj mert a gumi nem nagyon birja a sulyt!nekünk nem jo kanyarba huzni a gázt vagy 1fokkal jobban fékezni mert hidd el tapasztalatbol mondom PEREC a vége de amugy én is csak 1 amatör vagyok 4éve járok fel a ringre versenyzem is eddig tudtam menni 1.57.7de ugy hogy 1.5mill a motor+fútómüre lett befektetve!és számtalan esés!figyelj ha itt a szezon gyere nyugodtan hozzám ahol találsz ha tudok akárkinek is segiteni szivesen!igy le irni mi merre nehéz ugy jobb ha esetleg jössz mögém és probálsz te is ugy menni! örölök ha segithettem és bocsi az irás hibákért hisz izraeli vagyok majd dumálunk csááá
Szia!
A deklivédő érdekelne. Van róla képed:)
Szevasztok. Ha érdekel valakit van 2007-2009 ig r6r pályaidomom 50000 ft + carbon deknivédö mindkét oldalra 18000/ pár. motoron még nem volt.
Kintvan.
Akkor ezek szerint megmarad a gép! Persze majd idén is összehozunk egy közös pályázást! Mitogeri kint van még Írországban?
na látod.. pont ezért kérdezem, mivel nem volt pontosan leírva... ha pontosan lenne / lett volna akkor nem kérdezném....

LX
Azóta születtek 2 ujabb kedvezö Slovakiaringes 2 napos futamok is
http://gsxrfans.hu/forum/viewf...
Na akkor majd neked szurkolunk! Szerintem mi is ott leszünk, mint néző. Nekem még sóformán sehogy nem áll. Most rendeltem féktárcsákat meg betéteket előre. Új nyergeim vannak, meg kap egy 19/20-as Brembo radiál főfékhengert, mert a gyári 5/8"-os kalap szart nem ér, 4 dugattyúhoz találták ki. Szívószelepsort szimmeringeket, hengerfejtömítést megvettem, hengerfejfelújítás esedékes...Még kell vennem a Brembo-ra kart, meg láncszettet. Jelenleg itt tartok, meg sok tízezernél . Idén is jó lenne valami pályázást összehozni közösbe.
bocs a harmadik pontban vannak ezek a részletek
ezt meg hogy érted?
az ár annyi ami oda van irva
március végéig van ugynevezett elövásárlási kedvezmény néhy szervezönél ezt én is kihasználom és felajánlom nektek
pontosan leirtam a második pontban, olvasd el mégegyszer
akkor kikéri minden versenyzö a saját verseny köridejét és odahozza nekem, abban látom hogy a versenyt hány perc alatt tette meg és csak az össz köridö számit a magyar résztvevökkel összehasonlitva ha 40 alatti akkor open ha feletti akkor seniorban értékelem
Köszönöm.