Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan nincs ,hogy neki nem sikerül valami!
Sanyi száma meg még szép, hogy meg van. Kis csúszással márkatársak vagyunk.
Sanyitól asszem valami másra fáj a fogam, ha Bájónak nem sikerül belőnie a hátsó futóművemet.
Még egyszer köszi.
Köszönöm szépen.
Nagyon rendes, hogy foglalkozol velem.
De ma Atom "anti" Tomi mestertől sikerült beszereznem egy vadi újat.
Nagyon örülök neki.
Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeimet.
Egedi Sanyit kérdezd meg. Moshe barátom tőle vette. Ha nincs meg a száma szólj és szívesen megadom.
Köszi.
Lucky,

Nem találtam a motorodhoz Brembo-t amit kérdeztél szerintem az Európban kellene megnézni.
Sokba hoztam .. mer hogy nagyon kellett, kérdeztem is .. csak ugy kell? vagy nagyon kell? Azt mondta nagyon kell..
jájj de finom.hogyé?
Ettől lesz jó a ZX 10 eleje.
2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Ezen a télen különleges csemegét tudok kinálni, ugyanis sikerült olyan dátumokat találnom amivel a földkerekség legizgalmasabb pályáit egymás után kiprobálhatjuk. A Moto GP és a World Superbike VB sorozat legujabb és legkihívóbb pályája Portimao. A legek ezzel még nincsenek befejezve, mert ez a legmodernebb és a leghullámzóbb pálya is. A hullámzást szó szerint értsd, a pálya egy kész hullámvasut, ettöl a különleges vonalvezetéstöl nyújt a pálya egyszerüen utánozhatatlan élvezetet.
A 3 napos Portimaoi pályázás után vagy elégedetten hazarepülsz vagy bevállalod a következö Moto GP/WSBK pályát és folytatod egy 4 napos Jerez-i pályázással. Ha Jerezt is ki akarad probálni akkor van egy pihenönapod február 2.-án. Ez a nap böven elég egy kényelmes költözködésre, Portimao és Jerez közti távolság ugyanis mindössze 350 km, tehát kb 3-4 óra autoval.
Ezt a 2 pályázást természetesen nem kötelezö együtt befizetni, kiválaszthatod hogy melyik a szimpatikusabb és csak arra jösz el. De ugye az mindenki számára világos hogy ha ekkora távolságra elvitetjük a motort akkor a másik pályázás befizetése a néhány nap hotelköltséggel nem egy rosz befektetés.

ITT JELENTKEZZ, http://compaya.hu/motorosok/re... ... elentkezes
Az alábbi ajánlat egy teljesen All Inclusive ajánlat, ugyanis tartalmazza a következöket:
repülöjegy oda vissza
bérauto reptértöl reptérig a teljes idötartam alatt
a pályatréning az adott dátumokra
boxhely minden napra
hotel minimum 3* minöségü a teljes idötartamra
motor szállitása oda vissza az összes autopályadijjal (hoppá! 6000 km!)
cseregumik, szerszámok, emelök, ruházat szállitása oda vissza
versenyszerelöi segitség minden nap a boxban
korlátlan számu gumicsere dijmentesen

január 29- február 2. 3 napos pályázás Portimaoban, 4 éjszakás tartozkodás a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal: 1.520:- euro

február 2 – 7. 4 napos pályázás Jerezben, 5 éjszakás tartozkodás a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal 1620:- euro

De a meglepetés természetesen a kombinácioban rejlik, ugyanis a szállitás és a repülöjegy ára természetesen változatlan marad a 10 napos verzionál is:
Január 29 – február 7. 9 éjszakás tartozkodás 3 nap Portimao + 1 pihenönap + 4 nap Jerez a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal 2.400:- euro

Mivel tudom hogy néhányotok abban a szerencsés helyzetben van hogy élete párja is szivesen csatlakozik nyaralásként egy ilyen napfényes, tengerparti pályatréninges kiránduláshoz, ezért készitettem egy kisérö árat is ami csak a repülöutat oda-vissza, a bérautot, és a hotelt tartalmazza.

Portimao 500 €

Jerez 545 €

Portimao és Jerez 725 €

Ha netán valaki hosszabitani akar hotellel + bératoval együtt az kb 45 €/fö/nap,
a repülöjegyet persze változatlan áron a kért visszaut dátumra veszem meg

Ha valaki sokalja az All Inclusive árat és inkább saját maga akarja megoldani a köritést, akkor a pályázások dija a következö: 3 nap Portimao 539 euro, 4 nap Jerez 580 euro
Tudom hogy karácsony elött nehezebb nagyobb összeget kiadni, de aki egy honappal karácsony után szeretne boldog lenni annak az összköltség felét, az All Incl ár 50%-át a jelentkezés után azonnal be kell fizetnie mert a repülöjegyeket most kell hogy megvegyem. A hátralévö 50%-ot január 10.-ig is be lehet fizetni.


1 Svéd
2 Tompi elöleg fizetve
3 Csabcsi elöleg fizetve
4 R. Ádám elöleg fizetve
5 Gy. Peti totál fizetve


6 Őfelsége + Szilvi
7 R. Sanyi kisérö
Rék. Szabi csak Jerez
Sziasztok!

Gondoltam lehet érdekel valakit, hogy megkaptuk a gyári Yamaha akkumlátor karbantartó, ill. akkumlátor töltő készüléket.

Ha kell ki tudom postázni!

Nem csak Yamahákhoz jó!

Az ára 16.000Ft
Ezt most nem irnám ide
Mennyi píz volt ez Alex?
Hála Istennek, nem maradtál
Hát ezt rögtön gondoltam kétség nem fér hozzá
Nem valami hasonló hülye mint én, modtam is az embernek "te ezt kár megépiteni megint, mert ahogy ismerlek az első kanyar után megint renoválni kell a bringát:)))))
igen......én maradtam volna még......
..és te ülsz majd rajta?
Vaj szivemnek köszönhetően ez a motor 2010-ben már a Slovak ringen fog körözni, na nem ebben a minimalista stilusban:)))) Meg kell stájngolni egy kicsit de utánna 100-as ....
Mivel ide nem tudok ugy cikket betenni hogy a képek a helyükön maradjanak ezért itt olvahattok a Mersz Big Bulirol
http://gsxrfans.hu/forum/viewt...
Állati jó volt a buli! Rengeteget hülyültünk. Aki hamar elment, az bánhatja!
Én is kössz a szervezőknek!
"Jam az egy kurv@tanya " Én imádom az ilyen helyeket Egy jó ribanc mindig felráz !
egy ujabb fotoalbum a Mersz Big Buliról
Szevasz Alex .