Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ár marad?
mindig a jeletkezési lap kitöltésével kezdesz, amikor azt elküldted automatikusan kapsz egy visszaigazolást minden egyéb részlettel
jol hangzik...
hhhmmm... miért nem FélSvéd kupa? de viccet félretéve... hogyan rendezel versenyt, ha mondjuk a 600 és az 1000 (mint általában) külön mennek? Illetve erre mi az ötleted?

LX
Nagyszerű.
Engem a 06-18 hring érdekelne. Ha most fizetek a napi árfolyamon számolok, és átutalom az összeget?
Eddig is lehetett minden rendezvényt fizetni forintban , persze ezután is lehet
de mivel én nekem euroban kell hogy fizessek a föszervezönek tehát eurot kell a forintbol csinálnom ezért valuta eladási árolyamon vagyok kénytelen átszámolni
Szia,
lehet hülyeséget kérdezek, de forintban is lehet ( ha igen mennyi az annyi ) fizetni?
Kedves pályaörültek!
Elindult a 2010-es Svéd bajnoki futamok meghirdetése. Nagyon baráti árakon feltettem már néhány lehetöséget, idén is több rendezvényt szeretnék nektek összehozni, föleg külföldi szervezésü napokon, viszont különbözö pályákon. Az árérzékenyebbeknek javasolt a márciusi fizetés mert addig a legkedvezöbb az ár.
Mivel többen javasolták hogy jöjjön létre valami versenyszéria is ezért eilinditottam a 2010-es Svéd bajnokságot amiben 2 hazánkban ujdonságnak mondhato kategoriában lesz értékelés:
Svéd Open itt egyben mennek a 600 - 1200 ccm ig a 40 alattaiak
Svéd Senior itt bárki aki betöltötte a 40. életévet
Minden rendezvényen amit idén szervezek ahol legalább lesz 20 résztvevö ott lesz Svéd bajnoki értékelés is. Év végen pedig a Big Bulin összesitett eredményhirdetés is lesz. Várom a szponzori ajánlatokat a dijazás tekintetében
A versenyek lebonyolitása három különbözö formában is elö fog fordulni:
1. Néhány rendezvényen ahol tényleg sokan leszünk, ott el fogom tudni érni hogy kapjunk külön rajtrácsot
2. Ahol nem kapunk külön rajtrácsot ott a rendes verseny eredményeiböl bontom szét az eredményeket a 2 egyedi kategoriánkra
3 Ha netán egyáltalán nincs verseny a rendezvényen, ott kijelölök 2 délutáni menetet ahol 7 egymásutáni körben kell a leggyorsabb összidöt teljesiteni. Tehát kinyomtatott köridövel odajösz hozzám és kijelöljük azt a 7 egymásutáni kört ami összedva megadja a te verseny összidödet, ezt összehasonlitjuk igy lesz meg hogy kinek volt a legyorsabb 7 köre abban a menetben. Slovakiaringen 6 körös lesz ez a tipusu verseny mert csak az fér bele egy 20 perces menetbe.

Az elsö lehetöségeket már itt meg is taljátok de ez folyamatosan bövülni fog kb 15-20 rendezvény lesz idén is mint tavaly.
http://gsxrfans.hu/forum/viewf...
Eddig úgy néz ki, hogy igen! Hogy áll a mocid?
Sziasztok!

Megérkeztek az új 2010-es Bridgeston pályagumik!
Ha valakit érdekel keressetek. Küldöm postán!
Pl egy ár slick 120/600r17= 28700ft 180/640r17= 42400ft 190/650r17= 45400ft keveréktöl függetlenül
helyhián miatt nem viszem ki csak a sajátomat, már igy is szegény Golyo visz nekem 4 hátsot meg két elsöt és gondolom a többiek kb ugyanennyit pakoltak minimum
De ha beugrasz érte akkor hozzád biztos befér, egy huszast azért tuti megér hogy tuti biztos lehess pl egy versenyindulásba
én is ugy tervezem hogy ha a versenyen vizes lesz a pálya akkor legyen nálam esögumi, de edzésre nem biztos hogy bemegyek a pályára,
Habár ha mondjuk portimáoban esne második nap is akkor más a helyzet, hamár ott vagy akkor nem lesz kedved a boxban acsorogni
Ja várjá téged be sem engedünk a boxba vazze, te sátrazol
nekem olyan lakatos ne humorizáljon bazdmeg aki beszarik egy hegesztett,és nem csavaros sárvédőtől!és persze ezmiatt rögtön fél évvel tolodik a határidő! de elverlek baszki....
Na jóóóóvan vicces fijú.
Ezért meglakolsz.
Régóta nincs tükör a motoromon
Sok minden kéne...
kéne, mi?
Indulsz yetin?
Ha kihozod Jerezbe akkor megveszek tőled egy párat(1első 1hátsó), de csak akkor ha 17" os !
Nagyon vicces egy gyerek vagy te. Majd a pályán találkozunk aztán majd nézegethetsz.
nagy
gyá itt van élet ecsém
E-kora
mekkora tréler az hogy e kategoria kell hozzá?
Az enyémre:
Wilbers 119700.-
LSL 99000
Öhlins csillagászati
Sprint 80.000.-
Hyperpro csillagászati
Bitubo Csillagászati
Ez meg egy kilóból tutira meglenne.
A kérdés csak az(ha már újat kell vennem), hogy jobb ez annyival a többinél, hogy szarozzak vele, vagy nem tud többet egy sima magyar 100.000-es kategóriánál.