Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thenklyjú.
Kib@szott sokba ahogy az árképzésemet ismerem, lehet hogy kávéznod kellene mielött bemondom az árát!

- Viccet félre téve nem tudom megnézem neked.
Alex.
Mennyi magyar forintba kerülne a mocimra egy 19-es brembó fékmunkahenger?
I will be there Swedish Dude !
info azoknak a szerencséseknek akik bejutottak a Big Bulira:

Sikerült az utolso részleteket is letisztázni a Harley Pub vezetésével

A vacsora tartalmazni fog füstölt sonkás, füstölt kolbászos bablevest, töltött káposztát, tömérdek különbözö töltesü palacsinta, csajoknak lesz cézarsaláta és csöben sült brokkoli is.

Az italok: mindenki kap a bajáratnál a belépö fizetésekor (2500/fö) 2 italjegyet amivel kaphat üditöt vagy pohár bort, vagy pohár sört (0,3) a csapolt sörökböl választhato a Soproni, a Zlaty Bazan vagy a Heineken is.

Rövid italok: ezeket nem lehet italjegyre kapni viszont nagyon jo árakat tudtam kiharcolni, mind 0,4 dl:

Unicum csak most....................400
Jäger csak most......................600
Jameson whiskey csak most...800

Fast Ride Magazin is hoz mikulásajándékot a pályázok legnagyobb örömére, Henrik és Freon megajándékozzák a pálya ördögöket pár tucat friss Fast Ride ujsággal

Opium Racing bemutatkozo (SlovakiaRing lesz a fö bázisuk)

Mersz egyesület kisorsol jopár db pályaestet 2010-es szezon estjeire, amiböl jövöre több is lesz mint eddig.

GsxrFans.hu-palyamotorozás.com forum vezérkara dijkiosztót tart a MotoGP tippjáték nyerteseinek

Viking mester mikrofonvégre kap néhány két hazai csúcsversenyzöt aki mindketten büszkélkednek már néhány europai pályacsuccsal. Rizi az IDM ben végzett elökelö helyen és a még mindig kiskorú Juhász Dávidból megprobáljuk kihuzni hogy hol tartanak a tárgyalásai 2010-re

Svédapó pedig dijazza legtöbb pályaedzésen résztvevö amatöröket

Bonus Track Band koncert
Retro DJ
Tánc

Kérem hogy akik nem jelentkeztek a listán azok ne probálkozzanak, mert teljes teltházunk van
Jut eszembe,vkinek ha van kedve csatlakozni hozzánk a Félsvéd által szervezett, de csak a Jerezi 4 napos pályamotorozásra,a lakóautónkban még van kiadó 2 főnek+1 motornak hely.Természetesen a költségekbe is be köllene szállni,értem itt üzemanyag a lakóautóba,és a lakóautó bérleti díja..ilyesmi..de az nem olyan vészes,mert osztódik többünk között.Akit érdekel,írjon!
Freonéknak nagyon- nagyon köszi,hogy bekerülhettem!
Majd elfelejtettem: A kúrva életbe!
Szóval el lesz intézve a valagam ha kötekedem?
Bunkóbunkóbunkó, nem félek nem félek. Gyere csak gyere.
hát motorozás........
jól vagyok, köszi.
mi lesz tavasszal?
és Te.......jól vagy már?......tavaszra azé készülsz?
kérlek ne megint a kalapáccsal.........
dehogy, nem volt még időm...
lent van bogláron...
majd kipiszkálom...
amúgy mi van a mociddal?....készül?
mee mé ne má...? csak a szemembe ment valami........
teeeee!
ne kacsingassá itt nekem!
no comment...
hazudott!......
Pjedike hazudik, mint a vízfolyás...
főleg rólam...
csak azééé állít be jó gyereknek,h súgjak neki...
amúgy meg egy beképzelt nagyképű qrva lassú gyerek vagyok.
de qrva erős is, uh ha sokáig kötekedsz a qrva szó miatt, akkó qrvára el lesz intézve a valagad...
úgy tűnik?....... .......hááát ünnep van.......vagy lesz.......
helo szia szevasz........miko lesz má tavasz.......motorozni akarok!
Szemtelenkedünk, szemtelenkedünk Nojbejt?