Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Büszke nép a magyar.
Húzd már ki magad vaze.
Gratula.
vedd meg.nem kispályás darab...
Tompi!
Megnéztem a honlapjukat, ez tényleg Las Vegas alsón van.
ÜDV. Uujj ! 80-ért? ki keresett meg ezzel ? nekem is kell!
A belinkelt oldalon nem ennyi !
Minden motorra 1 ár van ott !
Mert 120E és 80E között azért van bőven külömbség !
Először is a Veronika ott van vele, tehát ilyet nem is gondolhatsz nem ,hogy leírod neki. Másodszor Te is kint lopod a napot? Mi van itt ha nem motoros az idő mindenki veszi a kalapját és szétszóródik a világban?
inkabb rendelne limo service-t es szopatna egy kemenyet mind hogy a felkaruba dobalja a penzt

Mire at er a west coast-ra pont indulok vissza..
Szegény szerencsétlen Las Vegasban van, izzad is meg veszti a pénzét és hiányzunk neki, nem irigylésre mélto
Na mi van Big Fellow itt vagy mar?
Tompi mester gratula
Svéd egyszer egy külföldi gokartozást is összehozhatnál...
Gratulálok én is
Ha kint maradsz eladom a Portimaoi meg Jerezi helyed
meg lermaradsz a super Portimaoi Svéd Open kupárol meg a Jerezi-röl is.
Merthogy ott mi külön harcot fogunk vívni, mint a szarvasbikák a mezön. 5-5 kupát viszek ennek a maroknyi embernek és megigérem nem leszek utolsó! Viva Espana! Caramba! meg rumbatök! ja meg Ollllllééééé
Tompi!
Gratulálok! (mégegyszer)
Ha kint maradsz, akkor mi arra kanyarodunk a Csillával.
Gratulaaaaa tompi!
Én tudok egy helyet Los Angeles alsón, már le is foglaltam jövő hónapra........ja és itt ismerem a bajnokot is...
Svéd!
Nem olvastad az endurance fórumot? Írtam benne 2 hónapig nem leszek Mo.-on. Azonkívül szerintem az , hogy valaki jólérezte magát, (mint ahogy én is) semilyen azonosságot nem mutat azzal, aminek az irányában a kritikámat megfogalmaztam.
csupán azt kartam elérni a rendezvény elött hogy ne azzal teljen a délután hogy a véleményedet mindenkinek elmondod, ezzel kimerült volna a demoralizálás fogalma.
De azért te is olvasod a véleményeket, a négyes gokarttol eltekintve mindenki nagyon jol érezte magát. De ne aggodj, nem foglaltam le a következö alkalmat még sehol
Hátha keritesz egy joval hosszabb fedett pályát addig.
.Kedves Svéd!
Most olvastam a hozzám írt sorokat. Nem demoralizálom a népet, hanem a véleményemet mondom el. Ez a véleményem. Nem kell velem 1-t érteni, és meg is lehet győzni az ellenkezőjéről, ész érvekkel. 1x nem fordult elő, hogy és érveket hallottam volna, pl. a gokartokról. Utólag így a verseny után sem. Megértem az örömöd, hogy nyertél. Sőt még örülök is neki. De azt nem, hogy ez által a realitás érzéked egy kicsit csorbát szenvedett. És így már minden rendben. Én nem mondtam 1xsem, hogy rosszul éreztem magam vagy, hogy a Te szervezésedben bármikor hiba volt. Sőt. Nehezen lehetne überelni. De ha nem látod be utólag sem, hogy van igazság abban, amit előre megírtam neked, akkor ne lebasszál, hanem érvelj, és ha úgy érzem igazad, van, meghajolok előtte, és belátom tévedtem.
bocsi, itt a jo link a képekhez
http://picasaweb.google.com/va...
ez a néhány ez 1
itt van néhány kép a mega gokart rendezvényröl, föleg az egyéni A és B döntökröl
http://lh4.ggpht.com/_ClBI9-vW...
Srácok nincs valakinek véletlen elfekvő deknivédője gixer 600-ra?
mi másért
Nekem fényképem van, h a Dávid alattunk áll a dobogón, azért az is vmi!
Ja. Már látom ide csak dicsekedni jártok.
Nem is gondoltam, hogy ezen a fórumon is kellett volna véleményt írnom az endurance-ról! Na ami késik nem múlik.