Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Tacsi!
a filmhez hozzá lehet jutni, keresd Bad Zolit
.....tényleg nagy lett.....
Fasza volt a buli Svéd!
Svéd, a kivetítőn sugárzott filmhez hozzá lehet jutni?
Drága Svéd, a Jam az egy kurv@tanya és aranyárban van minden, az izraeli főnökeim oda járnak csajozni. Én 1 x voltam ott, de többet soha többet még ha fizetnének érte se....
A big buli jó volt nagyon, én a magam részéről most voltam először... azt hiszem egyetlen sportbíróként voltam jelen a tombolán párommal együtt mindketten nyertünk, pedig el is cseréltük egymás közt a sorszámainkat, hogy enyém lehessen a 21-es, de végülis tökmindegy volt
jövőre ugyanott!
még vmi: lesz majd női méret a pólókban? mert rám a sima s-es hatalmas... v ennyi mindent már ne akarjak?
nissan forditsa mar le valaki mirol beszelnek
Elsők közt leszel
jupppiiiiiiiiiiii, ez már jól hangzik! egyből kérek szépen értesítést, ha lehet rendelni!
Ancsy nyerte a pólót.
Te meg tudsz majd venni, mert lesz lehetőség rendelni.
Legfeljebb majd valami kedvezményes árat kapsz tőlem
és velem mi lesz? én nem kapok?
Nagyon örülök ha tetszik
Upsz,uram elfelejtettt kijelentkezni,nah szóval,én válaszolom eztet:

Ollllan másnapos vagyok,hogy nem volt erőm még felvenni
de szuper póló és mégeccer is hálás köszönet érte:))))))))
Ollllan másnapos vagyok,hogy nem volt erőm még felvenni
de szuper póló és mégeccer is hálás köszönet érte:))))))))
én nem kaphatok olyan pólóóóóót? úgy tetszik! (na a rijekás fótókért cserébe? )
Hofi Géza hasonmás verseny abszolút győztese
A póló mérete megfelelő?
Tenk Jú mindent a szervezőknek:))))))))
Nagyon szuper este volt a tegnapi,ami kicsi mínusz volt a brigádunknak,hogy nagyon hamar elfogyott a kaja és nem jött az utánpótlás(odatódulni nem akartunk az elején,azt mondták,folyamatosan töltik ami fogy),így nem tudtunk enni csak inni,de abból aztán dögivel....
Jövőre újra megyünk,mert szuper volt a buli!
Tényleg mi köszönjük a szervezést, nagyon jó kis buli volt , a mi kis társaságunk nevében bátran kijelenthetem, hogy nagyon jól éreztük magunkat!
A discoval kapcoslatban pedig: hát pont az általad említett dolgok miatt nem járok ilyen helyre! És nem hiszem, hogy ez ósdi felfogás lenne...
Még nem az igazi.
Meggyógyult a szemgyuszid?
Mi köszönjük, hogy összehoztad ezt a bulit. Jövőre remélem sokszor találkozunk.
Elöször is nagyon köszönöm hogy ennyien voltunk este a Big Bulin. Ekkora rendezvényt meg nem sikerült eddig összekovácsolnom. Összesen több mint 140 fö volt jelen a mai bulin, egyértelmü rekord a praxisban.
Természetesen nagyon sok segitség volt a Mersz vezérkar az elökészítésnél is és ekkora létszámhoz már kellettek a csinos hostess lányok is.
Sajnos a helység hangositása nem a legtökéletesebb ezért szerintem, a rövid promociók és a két sztárvendéges beszélgetés nem tudta elnyerni mindenki figyelmét.
A tombolát sikerült annyira kiböviteni hogy minden ötödik ember nyert valamit.
Több dijkioszto is lezajlott az est folyamán, de mégis én lettem a legmeghatottabb amikor megleptek Tompiék egy tiszteletdijjal mint legjobb szervezö! De hát vakok közt félszemü is király!
Remélem 2010 ben is sokan kiprobálják hogy milyen is egy külföldi szervezés, egy külföldi pálya svéd segédlettel.
Bonus Track Band kiválo minöségü koncertet nyomott!
Az ezt követö retro diszko is bejött az egyre csökkenö számu vendégeknek.
Éjfél felé egyre többen kezdtek bucsuszkodni. Hagytam magam elcsábitani az éjszakába Tompiék által. Van már vagy néhány évtizede hogy utoljára diszkoban voltam, most a Mammut 2 ben lévö JAM diszkoban kötöttünk ki.
Az ott tapasztatakbol könyvet tudnék irni. Elöször is akkora volt a tömeg hogy 10 méter percekig tartott. Egyetlen csajt sem látsz mély kivágás nélkül. Látszatra ugy tünt hogy több csaj van mint fiu. A bár környékén állo embertömeg is vonaglik a zenére, ezexerint ujabban nincs már szükség táncparkettre. A JAM diszko nem egy kis helység, több teremböl áll mégis tele volt tömve mint egy heringes doboz.
Rendeltem valamit a bárnál, a báros mondta az árat 1500. Adtam egy 5 ezrest, szót nem szóltam mellé mégis csak 2000böl kaptam vissza. Gond nélkül felkerekitette a számlát 500 ft-al.
A diszkos minden órában percenként reklámozza a 10 percig tarto “egyet fizetsz, kettöt vihetsz” akciót. A zenei választékban meglepö modon sok volt a 70-es 80-as évek slágerei többnyire feldolgozásként. Tehát a zenével nem volt gond részemröl.
Az már furcsább volt hogy Balog Csabi 10 percen belül 3 különbözö csajjal kerül elég intim tánckapcsolatba. Ez persze nem azt jelenti mint az én idömben hogy felkérte volna bármelyiket táncolni. Szo szerint odamegy a csajhoz vigyorogva és asszem azt a bárgyú kérdést teszi fel hogy mit iszol édes. A választ persze nem várja meg máris együtt vonaglanak a zenére és ha még Csabi meg is fogdoshatja a csajt akkor még talán vesz is neki italt. De szerintem fölöslegesen mert pár perc mulva már egy másik csaj derekát fogja és megint vonaglik. A 4 órás ottartozkodás kevés volt megfejteni hogy miért nem tart ki egy csaj mellett, csak egyet tudtam megállapitani: osdi felfogásom van.
De azért nekem is jutottak sikerek. Az est folyamán ketten is kezdeményeztek velem, az egyik csak szemezett velem és vigyorgott, a másik az meg is kérdezett, hogy menjek már oda, nemtom mit csinálni. Szerencsére nem értettem a felkerés végét, inkább elfordultam. A szomoru az hogy mindkét közeledés melyet sikeresen elháritottam, himnemü személyektöl jött.
Tettem még egyéb megállapitást is..... Régen ha valakinek megmarkoltad volna a seggét akkor valoszinü pofon lett volna a vége. Ez is osdi divat, ma már vissza se fordulnak ilyen aproságért. A fiuk sem.
Számomra hihetetlen volt hogy hajnali 4 óra után is ugyanakkora tömeg volt a helységben, a bárban is töretlen volt a forgalom.
Ekkor rájöttem hogy minek vagyok én büszke a 140+ fös Big Bulira amikor itt 2000 ember van egy helységben és még reggel sem akar senki távozni.
Lehet hogy eltelik ujabb néhány évtizedet mielött ismét felkeresek egy diszkot
Mégegyszer nagyon köszönöm a Big Buli résztvevöknek a megjelenést, lesz még buli, de januárban gokart versennyel kezdjük az ujévet.