Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szombaton akkor kivesézzük...
persze csak ha a pálinkák nem mennek a beszédközpontunk működésének rovására...
A "formát" én már tudom.
nemsokára Te is megtudod Barátom
motorozást tervezek, de nem abban a formában mint régen.
versenyezni nem akarok, legalábbis mostanában nem.
más projekten dolgozunk, de arról még nem beszélhetek...
Csak lesz akkor motorozás? Utoljára azt hallotam tőled hogy te nem fogsz menni többet!
Ne aggódj, akik voltak máá veled, azok biztos nem beszélnek így......
Krossztúra nincsen?

Még ha Zema keres is rajta.
Értem én.
De miért kell megvédeni? Nincs nekem semmi bajom vele - nem is ismerem - azzal, h vki pénzt keres másokon azzal sem. Hülye lenne, ha nem ezt tenné. Én is "másokból" élek. Leírtam, h azzal, h összefogja az egész külföldi pályázás minden buktatóját, és csomagban kínál lehetőséget, az tök jó, és ha úgy döntök, hogy kimegyek, akkor valszeg hozzá fogok fordulni. Itt azért majd mindenki ismer személyesen, nem hiszem, h bárki mondhatná rólam, h mások zsebében turkálok, és azt is mindenki tudja, h kimondom amit gondolok. Kicsit sztem túl van reagálva ez a történet. Volt egy hozzászólás, amin megakadt a szemem, erre reagáltam. Ennyi. Nem hiszem, h tovább kellene görgetni ezt a sztorit, mivel nincs is sztori.
ugye?
Számból vetted ki a szót!
Zema!
én ismerem régen Svédet.
qrvára nem ebből él.

rengeteget dolgozik ezekkel a rendezvényekkel, és tényleg fullos napokat zsíroz le.
az meg, h keres rajta vagy sem, az az Ő dolga.
megjegyzem, ha van egy kis esze, márpedig van, akkor annyit mindenképpen keres, hogy a saját napja ingyen legyen.
de meg is dolgozik érte, tehát teljesen megérdemli.

szóval Svéd jó arc és lelkiismeretesen csinálja amit csinál.

nagyon mennék én is, de most bassza meg megint nem arra felé mennek a dolgaim...
de ez nem jó ennek az 1/3svédnek.....olyan maradi gondolkodású!vagy maradék gondolkodású!
jájj jájj svéd báttyám csak viccöltem!
megmondom az őszintét(csak így cigányosan dezsdvéreim)szóval a frankó az az vóna,akkor nem haragudnék a SVÍÍÍDRE csak ha én ingyen mehetnék és még nyerészkednék is!az összes többi megoldás csak lehuzás!
LX,

Mi van "Stealth" üzemmódra raktad magad?
ABS hivja EDS-t
Állj!

Ént pont leszarom ki-miből él! Erre a hozzászólásra reagáltam:

"Ha én nem szervezem meg akkor senki nem jut ki és akkor nekem sem lenne kedvem egyedül elindulni. Kell valaki akivel megosztjuk az élményt, akivel összemérhetem magam, aki után loholhatok és ha netán utolérem akkor még meg is veregeti a vállam."

Ebből az jön le, h Te vagy a Mikulás, és csak azért csinálod, mert egyedül szar lenne motorozni. Ha így van, az se érdekelne különösképp, kb. annyira, mint az, h mennyi a "marzs" a szolgáltatáson. Ha olcsóbban adod (márpedig biztos), és még te is keresel rajta, az a tuti! Nem kell mindjárt hőbörögni, meg magyarázkodni!

Nem ismerlek, Te sem ismersz, de ez nem a nyaljuk XY seggét topic ha jól tudom. Egy nyilvános fórum, amin mindenkinek lehet véleménye. Semmi rossz nincs abban amit csinálsz, nem kell felkapni a vizet. Ha összejön az év valszeg én is befizetek jövőre nálad pályázásra, mert már régóta tervezem. És leszarom, h ki-mennyit keres rajta, nekem már az megéri (megérné), h nem nekem kell rohangálnom utána! Azzal sincs baj ha ebből élsz, jobb mint a bodzaszedés!
Na kezdödik....
Ha valamit megszerzek olcsobban nektek, és megveszitek tölem és sporoltok rajta, akkor ezek után még azon töröd az agyad hogy ebböl én megélek-e?
Nem ebböl élek, nem is szorulok mellékjövedelemre, azért csinálom mert imádom mozgásban tartani a társaságot, imádok szervezni is és imádok társaságban pályázni. Ha nem vennéd észre azért csinálom hogy töténjen valami ezzel a családdal, a pályázos családdal különben csak a pályán találkoznátok, ezért van gokart endurance, big buli és volt még néhány egyébfajta szervezésem ami nagyon elönyös volt a résztvevöknek.
De ilyen kijelentést csak az tesz aki még nem volt velem sehol és nem vett részt egyik akciomban sem.... Senki eddig még nem érezte magát átvágva
Meg azért valszeg biznyák is van benne, nem vagy Te Teréz anyu gondolom...
Ezt az utolsó GSX-R Klub rendezvényen 15-ért adták jeladó nélkül. 20-ért komplett a Full-Gas-osok. Esetleg kérdezz rá hátha van még elfekvő...
ha találtam volna nem kérdezném...
apró rovat...
valaki nem tud köridőmérőt eladót?
azok tartják bennünk a lelket nyárig hidd el sokan hálásak neked azért mait teszel
Mert ez a pályázás olyan mint a drog, minél többet mész, annál többet akarsz belöle.
Ha én nem szervezem meg akkor senki nem jut ki és akkor nekem sem lenne kedvem egyedül elindulni. Kell valaki akivel megosztjuk az élményt, akivel összemérhetem magam, aki után loholhatok és ha netán utolérem akkor még meg is veregeti a vállam.
Ez egy pályaörültnek sokkal többet nyujt mint 2 hét luxusnyaralás. Ezért remélem hogy aki nem tud velünk jönni, az legalább élvezi a mindennapi beszámolokat.
Vágott slick gumik eladók 190esek dunlop kr108

Kettőt odaadom 13ért!
Tel:06305711483
tényleg nagy benne de ha még 2400 euro kedvezményt tudna intézni szerintem sokkal többen mennénk