Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Svéd!
Tudom hogy évek óta "szervezésből"élsz és,hogy ez a "szakmád" de akkor is.baszki minden elismerésem ezért a szervezésért.Ez azért komoly!
Basszus de mennék!
na a párom szívesen jönne az biztos....csak én nem akarnám h jöjjön!
a szívem szakadna meg h nem motorozhatok!tudom tudom ki nem fizetheted helyettem....de azért megpróbálhatnád! (cserébe bevállalom a kisérő szerepet)
vagy eljöttök mindketten együtt kiséröáron nászutra
ha nem jösz küld el Luckyt tanulmányutra
Predi eljöhetsz velem mint kisérö, akkor olcson meguszod, szép pár lennénk!
készïtettem ugyanis kisérö árat a csak nyaralóknak vagy nyálcsorgatonak, ezt az árat még Te is kibirod Predi, legalább Portimaoi levegöt szivsz.

Mivel tudom hogy néhányotok abban a szerencsés helyzetben van hogy élete párja is szivesen csatlakozik nyaralásként egy ilyen napfényes, tengerparti pályatréninges kiránduláshoz, ezért készitettem egy kisérö árat is ami csak a repülöutat oda-vissza, a bérautot, és a hotelt tartalmazza.

Portimao 500 €

Jerez 545 €

Portimao és Jerez 725 €

Ha netán valaki hosszabitani akar hotellel + bératoval együtt az kb 45 €/fö/nap,
a repülöjegyet persze változatlan áron a kért visszaut dátumra veszem meg
ééén demoralizálni!?assetudommitjelent ,akkor meg hogy csinálhatnám!?
nem a motorozásért sok a pénz,fíreneírcsííí he,mert luckyt lecsapom mint a szart,nekem nincs rá ennyim erre céloztam!a te szervezéseiddel sztem mindenki elégedett!
(most helyre hoztam a hibám?) remélem!
hujeökörállat!
azért mert te nem jösz, ne demoralizálj!
Viszont azt hiszem aki jön annak az elkövetkezö honapok is sokkal fényesebbek lesznek a tervezgetés, a várakozás miatt.
Ez nyilván nem olcso mulatság, de ha valakit rendesen megfizetnek, mondjuk EU átlagosan akkor ez a két pályázás együtt sincs 2 havi fizetés. Természetesen a hazai átlagfizetésböl nehéz ezt összesporolni, de szerintem átlagfizetésböl aránylag motorozni sem könnyü. Abban bizom hogy van néhány ember akinek van kb EU átlagfizetése.
Az hogy ha sok a 7 nap akkor persze csak az egyikre kell eljönni, de én szerintem az egy nap pihenönap elég kell legyen, arrol nem is beszélve hogy az adrenalin azért ad böven eröt. És szerintem a Portimaoi pálya felfoghatalan mennyiségü adrenalint fog adni! Már alig várom.
Ha életedben csak egyszer akarsz megengedni magadnak téli pályázást akkor ez kéne hogy legyen az, ezeknél a pályáknál nem találhatsz jobbat. (mondjuk nyáron sem)
Mindig mondtam, h ha kimész riasztásra akkor hozz is el valamit, nem lenne ilyen gondod!
ez hét nap egyben!az rengeteg motorozás az biztos,de nekem a két nap egymásután bőven elég volt brno-ban,ez a hét rengeteg!nem számolva a költséget,mert mindenhez hozzájön még min.3db hátsó és 1dbelső gumi,ami kb 230e Ft.plusz benzin,ami naponta kb 30 liter azaz 210literaz még 70 ezerFt.plusz még amit eszel iszol a pályán,tehát kb még plusz 400ezerFt!
na ....asszem ezt kihagyom!

a fékbetétet nem is számoltam,az én esetemben ez 2garnitura betét,az még 30ezerFt.
2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Végre megszülettek az téli spanyol pályázások dátumjai
Ezen a télen különleges csemegét tudok kinálni, ugyanis sikerült olyan dátumokat találnom amivel a földkerekség legizgalmasabb pályáit egymás után kiprobálhatjuk. A Moto GP és a World Superbike VB sorozat legujabb és legkihívóbb pályája Portimao. A legek ezzel még nincsenek befejezve, mert ez a legmodernebb és a leghullámzóbb pálya is. A hullámzást szó szerint értsd, a pálya egy kész hullámvasut, ettöl a különleges vonalvezetéstöl nyújt a pálya egyszerüen utánozhatatlan élvezetet.
A 3 napos Portimaoi pályázás után vagy elégedetten hazarepülsz vagy bevállalod a következö Moto GP/WSBK pályát és folytatod egy 4 napos Jerez-i pályázással. Ha Jerezt is ki akarad probálni akkor van egy pihenönapod február 2.-án. Ez a nap böven elég egy kényelmes költözködésre, Portimao és Jerez közti távolság ugyanis mindössze 350 km, tehát kb 3-4 óra autoval.
Ezt a 2 pályázást természetesen nem kötelezö együtt befizetni, kiválaszthatod hogy melyik a szimpatikusabb és csak arra jösz el. De ugye az mindenki számára világos hogy ha ekkora távolságra elvitetjük a motort akkor a másik pályázás befizetése a néhány nap hotelköltséggel nem egy rosz befektetés.
ITT JELENTKEZZ: http://www.gsxrfans.hu/forum/v...

Az alábbi ajánlat egy teljesen All Inclusive ajánlat, ugyanis tartalmazza a következöket:
repülöjegy oda vissza
bérauto reptértöl reptérig a teljes idötartam alatt
a pályatréning minden napra
boxhely minden napra
hotel minimum 3* minöségü a teljes idötartamra
motor szállitása oda vissza az összes autopályadijjal (hoppá! 6000 km!)
cseregumik, szerszámok, emelök, ruházat szállitása oda vissza
versenyszerelöi segitség minden nap a boxban
korlátlan számu gumicsere dijmentesen
január 29- február 2. 3 napos pályázás Portimaoban, 4 éjszakás tartozkodás a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal: 1.520:- euro
február 2 – 7. 4 napos pályázás Jerezben, 5 éjszakás tartozkodás a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal 1620:- euro
De a meglepetés természetesen a kombinácioban rejlik, ugyanis a szállitás és a repülöjegy ára természetesen változatlan marad a 10 napos verzionál is:
Január 29 – február 7. 9 éjszakás tartozkodás 3 nap Portimao + 1 pihenönap + 4 nap Jerez a fenti All Inclusive szolgáltatásokkal 2.400:- euro

Ha valaki sokalja az All Inclusive árat és inkább saját maga akarja megoldani a köritést, akkor a pályázások dija a következö: 3 nap Portimao 539 euro, 4 nap Jerez 580 euro
Tudom hogy karácsony elött nehezebb nagyobb összeget kiadni, de aki egy honappal karácsony után szeretne boldog lenni annak az összköltség felét, az All Incl ár 50%-át a jelentkezés után azonnal be kell fizetnie mert a repülöjegyeket most kell hogy megvegyem. A hátralévö 50%-ot január 10.-ig is be lehet fizetni.

1 Svéd
2 Tompi
Félsvéd email címét nem tudja valaki? nem szeretnék lecsúszni erről a - susogós - melegítő vásárlásról, ha esteleg nem nézi a fórumot
mond már
ja meg méretbeli különbégek vannak? 160-165-170-es hátsóra és 120-125-ös elsőre kellene
csaó
Benimoto irta SM topicba hogy csoportos gumimelegítő vásárlást szevezel, érdekel egy pár engem is, csak még nem tudom melyik fajta, az lenne a kérdésem, hogy az anyagi része ennek hogy lenne lerendezve, illetve van szerintetek van értelme a profinak? (supermotozni kéne de vamn hogy GP slick kerül fel)
szőke nők motorja?
Engem?
Nem vaze.
Ahoz nagyon korán kell kelni.
De mint azt a régi és méltán közkedvelt magyar közmondás is mondja: aki korán kel, az fáradt lesz.
Bakker téged nem lehet sehogy megfogni!
Aki F16-ot használ az ilyennel jár.
Van rá bizonyítékom is.
Jó gép ez az F4 ,
De nekem túl lassú ezért veszek f 16-ost
kezdem érteni, miért vagy belezúgva........
nekem ezé teszik így........