Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az új milyen szép lett(szerintem).
Talán az egyetlen motor aminél az embernek nem jut eszébe az azonnali kidörrentő csere.
http://www.youtube.com/watch?v...
Még szerencse, hogy csak egy van.
Mi lenne ha kettő lenne.
Húúú de aláználak Nojbejt.
de még jó , hogy legalább egy van.......
Csoda hogy engedik közlekedni....azt a motorkerékpárt
igen.....
Én nem látlak,tuti nem sikerült a felvétel...szigethalom,ahol lakom,biztos,hogy engem vettél fel?
fel vagy véve..
ancsygsx-r
de el ne áruld senkinek itt
oké
mi a skype neved? ami az msn-n?
Vegyél fölllllllllllllllllllll
Ez kérdő/kijelentő mód volt ?
Jó a skype is.Felveszel?
AncsyGSX-R köszi
MV? Annak hiányzik az egyik villaszára az a tipus ugye?
Nincs MSN -em, csak skype....
még jó , hogy kevés sört ivott , így haza bírta vinni a kocsimat + engem a kórházból!
Őőőőőő izé lehetne róla, de inkább merüljön feledésbe az egész!
De egynek örülök, hogy fönn voltunk a pályán utána is!
én nem vótam ideges! örűtem nektek min állat,vittem a sulyos fizetséget a szerelésé he....egy azaz 1 liter kólát!sört nem kért baszod.....kólááááát.... nagyon rendes volt tőle h megcsinálta,pedig már ki volt a fasza szerintem a sok hujével! ha akkor nem cseréli le akkor aznap már nem tudtam voltam többet menni
Azt üzeni a cicád,hogy a big bulin majd jól megnyalja a bajuszodat!
Ati,egymás töréséről mi tunnánk mesélni jókat,ugye?
ne má Predi,hogy nem tod,ki ez a fain fickó?
A haverom az a szemüveges állat aki az értelmi szerző volt !
Te voltál az egyik én a másik nehezék de a nagy idegbetegségben nem csoda , hogy nem voltál képben , mindenki ki volt , hogy egy gumis sem tolta ki a képét!
ez sem segített!tudom na....én vagyok a huje!most szégyenlem a pofám de nem emlékszem rád!majd alkalom adtán kérném a pofonom ezért!
te voltál az?vagy ki is vagy te?na várjá csak....megnézem a lapod!de arra emlékszem,az zsír volt!igazi vad kemeltrofi fíling volt!
Ezek az emberek nem értenek a szereléshez
Szólj már rájuk predi úgy látszik egy sem volt kinn húsvétkor , amikor padlóval nyomkodtuk le a gumikat, ja meg fel is!