Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már láttam az adatlapodat ! Én meg válltörésben vagyok előtted , az is valami!
hááát mi szeressük egymástot,nem csak a szeretet ünnepén ám,hanem a majálisokon is
World Peace!
üdvözlöm tiborunkat,szia tibicica!
mellettem meg a szerelmem ül,az én hercegnőm!ill.nem mellettem hanem az ölemben,már 10 hónapos nemsokára
Az mondjuk igaz. De azt nem tudom miért tőled kérdezem, mert nem tudod normálisan elmondani. Magamtól kell megtanuljak mindent. Amilyen hülye vagyok lassan is megy a tanulás.
látom,jól elvagytok Luckyval:)))))fő a szeretet és a béke
nagy köcsög vagy buzikám!kint a pályán meg:pjedi!hogy kell menni,meg melyik a gáz és melyik a fék!ugye kisköcsög!
Itt ül mellettem,teeeeee.Megy a biznicccc
Én speckó olyan jókat röhögök mikor nem megy neki vissza a kerék már 5ödszörre sem. Olyankor látom ahogyan eldurran az agya.
Huhuuuuuuuuuu apám.
Megy ám az anyázás mint a kújva élet.
Múltkor én is elkezdtem anyázni szegény Bérci Jani ugrik mint az állat, hogy segítsen nekem vissza rakni a kereket de Predi még időben vissza hívta mondván, hogy csak őt szekálom.
Szerintem egy motoron sem olyan egyszerű hátsó kereket cserélni mint az MV-n.
tibi mit szól ehez?tudja egyáltalán?huje kérdés biztos nem tugya(két gyvel és tdj-vel,vagy cdti.vel,vagy dtitdpévézézsével)
Párom úgy nyomta le a gsx-r klub kupákat,hogy egész nap szerelt és nemcsak magának cserélt gumikat,nekem is..szted?Ő aztán tudja,milyen fárasztó...ezért lesz jövőre szerelőnk:))))reméljük.)))
Alex,gyere msn-re ,kéne beszélnünk:))))
az elbaszottat miért nem írod ki? tudnád éééé?
Csak egy mondat ehhez a gumiszerelés témához, valóban idő igényes tud lenni az átszerelés, de több, kokler ,elb@szott felnit láttam már a H-Ringen.. humpli volt az oldalába ...meg volt nyomva stb... és ilyenkor az mondja a pali aki csinálta hogy " ja bocs" a felni meg megy a kukába mert ugy üt hogy használhatatlan egy idő után bármilyen sújt is raknak rá..
lazának laza vagyok de néha széttaposnám szívesen a féket,hogy rohadjon meg!
értem én, de a gumi átszerelés sem ingyen van és a te idegeidnek is szüksége lehetne inkább a menetek közti lazitásnra ahelyett hogy a féknyerget anyázod, 4x ki be szereled a kereket, cipeled gumishoz, fizeted, cipeled vissza.
Habár ahogy ismerlek, te a szerelés közben is laza vagy és ha nem szerlnél hanem pihennél, akkor is anyáznál valakire tehát tök mindegy
az bazmeg....az! pláne a szemét fék miatt!ez van,nyesta gempa mindig ujra!
de a 4 hátso felszerélése egy nap alatt elég idegtépö lehet!
próbáltam újat is,de nem fosta le a bokám tőle,nem volt hűdehűha nagy a mutatvány.egy használt gumi akár 2x20percet is kibír! legutobb pringen 4hátsót gyűrtem le.uj is elment volna 1 biztos,mondjuk ez senkit nem érdekel ugyhogy befogom a pofám....inkább!mielőtt vki lerugdos vmi kurvahosszú lépcsőn!
Nekünk van igen jó képű alig használt rojtos gumink eladó,ha érdekel
Amúgy én gumiból azér szeretem az újat,mert azt tudom,hogy nem használta más előttem..ettől függetlenül én is megyek használttal,de csak olyannal,aminek tudom az "előéletét" is
eddig is ott mentünk
akkor már legyen 1,59 a P ring nem?
azért ezeknél már szerintem kérni fogja az új gumit... de mivel sosem motoroztam ilyen időt, ezért csak feltételezem..
mellesleg szerintem egy jó futómű + gumi többet ér mint akármilyen PC... a TTX még a kawában aznap -1,2 mp volt....

LX
hring.1.56
pring2.00
brno2.09
sulyom alakul hozzá.pc meglesz,meg talán egy hátsó TTX-is!
uj gumi meg tapasztalataim szerint ezeknél az időknél nem olyan fontos,elég egy jóképű használt is!
http://index.hu/bulvar/2009/11...

irány a buszsáv ha valaki esetleg lábon menne pályázni