Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Túlnyomásos kabin áhhh te.... maradj a bit vadászatnál
agyadra ment a túlnyomásos kabin vazze'...

LX
Na majd szólok valami fast guy-nak egy pályanapon aztán kifugázzák a fingódat....
tavasszal kicserélem a bubis fáradt fékolajamat az áprílijában aztán végetek, kössétek fel a gatyát, olyan féktávokat fogok venni hogy betojtok
csak ámulok és bámulok.
kezd nagyon LFP stílusú lenni ez a topik...
de nyomjátok csak!
persze Predi hiányzik nagyon...
na látod.. ez az.. én a "trackday" előtt gondolok ilyenekre, meg ugye a motorozással kapcsolatban.. Te bezzeg... amikor kikéred az italodat a kékosztrigában... inkább nyomozzál de gyorsan...

LX
Arra mérget vehetsz apám. Ott fogom húzni neked a gázt a valagadban. Olyan PC-t kap télen a vas meg sneláváltót, hogy csak nnnna.
Nem becílve a futómű finomságokról.
Nem lesz ám gond kigyorsításon. Nem lesz lelépünk a Zoli elöl a picsába.
Tudom LX, te mindig erre gondolsz trackday elött:
How to be Smooth, Fast and Consistent?
Na megálljál csak te szemtelen céda.
Nem áll ám az szóba mindenkivel.
Egymásra raksz minket?
Lehetek a barátod?
Jövőre már óvatosabban adom ki az utasítást Mert ott fogsz lihegni a nyakamon
Ki beszél itt rólad? Tisztára exhibicionista vagy!
Ja amúgy meg hol van már ez a Prédikátor?
Biztos csak lapít valahol mint szar a fűben!
Szójjámánneki ,hogy szójjonmánhozzá mert különben egymásraraklak!
Ez is igaz.
Az új gumi sokat számít.
De nem az én szintemen.
Új gumit én is csak fotókon láttam !
De eljön az a köridő,amikor már muszáj lesz felrakni egy új garnit mondjuk 20-30 gyors körre,feltéve ha gyorsulni szeretnénk!
Nincs is az olyan messze köridőben(még a predinek se,pedig ő elég satnya csávó,nagyon gáz a gyerek,lassú mint a picsa!)
Van benne valami.
Én konkrétan azért nem gyorsultam sokáig 2.13-14-ről mert már előre tudtam hol kell beszarjak.
Azt mondtad menjek 2.08-at és én megcsináltam. Másnap azt mondtad 2.06 én azt is megcsináltam.
Itt sajnos vége lett a szezonnak.
persze, a rossz beidegződést el kell felejteni... de a jót sokáig tart begyakorolni, és ahhoz kell a sok megtett kilóméter... tudnék néhány példát emliteni...

LX
nyilván lehet azzal is jó időt menni... de nagyobb a rizikó is... ráadásul új gumi pszichésen is sokat segit... Hirczi Zoli is használttal nyomta, aztán eljött az idő, amikor azt mondta, hogy kell az új gumi, mert használttal már nem lehet gyorsabban menni...

LX
hhhmm... ezexerint összekevertek veled...

LX
Nem értek egyet a sok gyakorlással!Véleményem szerint,kell egy "profi"aki megmutatja a "helyes"irányt és aztán a tudatos motorozáson van a nagy hangsúly!
Nincs értelme orvérzésig motorozni és a rossz beidegződéseket elraktározni.SZVSZ
Ja irtak neked a Blue Oyster-ból, azt mondták hogy küldenek egy voucher-t vendégül látnak ugy mondták hogy annak a krapeknak aki zöld-fehér kawasaki-s bőr cuccban nyomja egy R6R-el Ha náluk is 2:00 alá mész ott is tiéd a kupa
Köszi!
nekem a 2.00 biztos meglesz!ugyanis annyi az út mire felmegyek a ringre!(órában számolva)
nekem elég mindenhol a 2.00.........
jaaah tényleg ,de akko tudod miről beszélek......ez a pitagorasz tétel egy kitaláció........saját magát találta ki......
K7 1000-el könnyű vazze.
Új gumi?
Predi használtal szórta az 59-00-ákat sorozatban.
58-at is használtal ment.
Mi lesz ha PC-t rak a verdába?