Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként meg szerintem Pitagorasznak is igaza van.
Faszom kivan az idióta videókkal meg a gyere az iwiwre meg eladó a motorommal minden totyikot telefosó buzi gyerekekkel.
Mondjuk ha én elküldök valakit a picsába az sem zavar ha tudja, hogy ki vagyok. Állok szivesen élőben is elébe ha valamit szeretne a továbbiakban.
Szerintem te hazudsz.
Az Egedi sosem ment 2.08-at Brno-ban.
Én ott voltam és láttam volna ha annyit ment volna.
Én úgy emlékszem, hogy úgy kb. 2.08.480-at ment.
Kicsit furcsa, hogy pont te teszed ezt szóvá.(na nem mintha nem lenne igazad) Mert a te adatlapod is mutat némi hiányosságot.
"...Egedi : Brno 2,08. ..."
....ott voltam amikor nyáron ezzel az idővel nyert
(Ő volt a leggyorsabb)...és igazándiból az SPS rendezvényen volt ahol elég sok német,szlovák,stb. motoros volt igen csak nem a lassabb fajtából.....
LX!
Ez mind igaz, de csak a Phoenix rendezvényeket tekintve.
ööö... Amatőrben? Ha jól tudom, Egedi Sanyi volt az első aki 2,00 alá bement a P ringen... 1,56-ról nem igazán tudok.. de lehet, hogy én tévedek.. Egedi : Brno 2,08. Szóval aki 2,06-ot ment az már nem egy lassú ember... de én spec. nem tudom ki lehet az... Meg ugye a H ring 1,53 sem egy piskóta idő... kiváncsi lettem..

LX
Csőváz riderek!
2002-es Aprilia RSV 1000 R-hez keresek használt pályaidomot. Aki tud jelezné?
Köszi. W.
Annál inkább vigyázni kell vele.
Jani! Megnézem mert két szezttet vettem két külömboző helyről.... az egyiket itt Floridában .....
Pitagorasz! az életkorod a köridők és a típus eléggé leszűkítik azon személyek számát akik szóba jöhetnek már ha nem kamuzol:) tehát jól vigyázz nem sok kell hogy kikövetkeztessük ki is lehetsz mert az 56-os pannon-ringre egykezes számolás is elég kik képesek rá......:D
ez mé nem lett hivatkozás,a beillesztés után?
http://www.motorinfo.hu/teszt/2009/04/14/teszt_motty_ele
ctronics_afr_tuner_az_eletronikai_tuningok_csucsa/
ezt használja valaki?és mit tud rola mondani?egy barátom szerint nagyon ott van a cucc.
http://www.motorinfo.hu/teszt/2009/04/14/teszt_mo
tty_electronics_afr_tuner_az_eletronikai_tuningok_csucsa
/
na mizujs arcok?látom itt is megy a háború keményen de ennek a pitagorasz arcnak igaza van.a példa is jó,mert tényleg ki a faszt érdekli az,hogy motormelegités,meg egyéb faszságok?!
nem akarok beleszolni,de ezt már én is szivesen megirtam volna egy-két pöcsnek,csak ugy látom én nem vagyok ehhez elég tökös,vagy valami ilyesmi.(lehet,hogy ezért megyek szar időket a ringen?)
Állhat benne a "fáradt"olaj,mivel szintetikusról beszélünk.
Nekem mind 1,de mivel nem bírom a búrád ezért intézem neked
Big bulira akár vihetem is
Hát ez a fáradt olaj legyen benne egész télen?
Igazából 2×4 liter kellene.
De csak ha nem túl nagy gond uram.
Mert ha túl nagy gond, nekem az sem gond.
Mert ugyebár az csak neked gond.
Ok!
Kb 2 hét múlva megyek Szentendrére , onnan már meg is tudnám keresni Uram!De majd előtte szólok még!
Mit akartok olajozni télen?Nem ráér tavasszal?
Ha nagyon kell 2 hét múlva lesz.
Csőőő mester!
Az olajat elfelejtetted?
Azt biztosan nem.
De csak mert az gyors és azzal simán leverném Predit.
Olajam meg van már heeee?
Rendelek én neked szívesen,de csak akkor ha bővíted a palettát egy Suzukival
Mit érdekel az téged?
Annyi pénzed van, hogy sosem fogy el.
Rendelj 3-at magatoknak és egyet nekem ajándékba.
Predi is biztosan elfogadna egyet.
Alex!
Mennyi pízért adja ezt a cuccost Omar Bazzaz?
Gyula ha ezt olvasod:
ez nagyon baba cucc
nehogy rendelj hozzá fékpadi beállitást
nekem már a k5 ben is volt és most a k9 ben is van, királycuc légy vele te is boldog