Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak azon múlik szerintem, hogy mennyit tudsz motorozni... gyakorlás gyakorlás.. meg gyakorlás.. no meg új gumi...

LX
tanulj meg irni... vagy már extázisban vagy azért irsz ilyen hülyeségeket? persze... meg polinéz keverék.. meg faxom.. biztos valami elmebeteg van nálad a kékosztrigából...

LX
Ha nem is fog könnyen jönni én azt sem bánom, csak jöjjön.
Bírom a fejedet vaze.
De azt nem is értem miért nem te írtad a Harry Pottert?
Ekkorát álmodni?
Bár mondjuk merjünk nagyot álmodni.
Jó neked.
De szerintem ahoz, hogy ezeket az időket tudjad jövőre, ahoz legalább 20kilót le kéne dobnod magadról.
A set 1.780.- USD volt...
Még nem mert itt van egy Legyel/Polinéz keverék stewardess az érdekesebb a cotton gumijaid...
Há ha már:
Hring 2:01, Pring 2:09 oszt jó napot. Jó lenne eljutni más pályákra is.
Részemről jövőre
Hring 1:54
Pring 1:57
Brno 2:06
Rijeka 1:32
Slovakia 2:14

de persze az én k5-ömmel ez nem kivitelezhető!
CSak ha ráköltök minimum1 millát!
Azt meg nem fogok,tudok,Szóval álom álom édes álom!
Tervek -tervek -tervek rólam tudjátok,hogy még nem mentem Magyar pályán de ha már itt tartotok elárulom k6 (600) a terv hring 2:05.
de szerintem a Balatonringre jövőre még kár remélni nem hinném ,hogy beengednek minket...
hajrá... én neked is kivánom, hogy sikerüljön!

LX
az sz'tem menni fog.. anno az jött könnyen nekem is... innen nem nagyon tudtam aztán elmozdulni.. mondjuk ugye nem kicsit estem a H ringen 2008-ban.. az egy "kicsit" visszavetett... sajnos..

LX
na ehunvagyTeisvazze'... megnézted amit irtam neked The Real McCoy

LX
ha már az álmoknál tartunk, én is kezdtem megszokni a K9et a szezon végére, ha összejön kis téli edzés akkor jövöre a cél kb:
Hring 2:00
Pring 2:05
Brno 2:15
Rijeka 1:37
Slovakia 2:19
Balatonring 2:00
Milyen kicsi javulásról beszélgettek ti?!
Én legalább 10-et szeretnék P.Ringen és Brno-ban.
H.Ringen meg 6-ot.
Te 2.00.4-et?
Nem látta azt rajtad kívül senki.
"lassú vagyok" akkor vezessél fork lift-et és rakjál a hátadra egy háromszög rendszámot
áááh... a 2009 nem tartozik a sikersztorik közé.. mire rájöttem mi a bajom a kawáwal... aztán megoldottuk.. gyorsultam is aznap 1,2 mp-et.. de pofára is estem.. aztán meg ugye eladtam.. mire kezdtem volna összeszokni a Yamahával, vége lett a szezonnak... na mind1.. jövőre szeretnék azért 2,00 alá menni a H ringen, meg még vagy 2mp-et javulni a P ringen.. de addig még van idő...

LX
Az a lényeg ,hogy a terv meglegyen,az éveket lehet előretologatni!
naja.. növekszik.. hál' Istennek.. AA-t én már nem sorolom az amatőrök közé! A Sanyi valóban ügyes motoros, meg a Hirczi is, az Attila is a Fritsi is, meg persze Zacsi is, no meg Atom, Balogh Csabi, Nagy "Pizza" Zoli.. hogy ne csak az ezreseket emlitsük... meg még egy rakás más motoros is akiket most nem soroltunk fel... Téged szándékosan nem emlitelek najó... ügyes vagy te is... én sajnos meg lassú.... de majd jövőre... 2008-ban is ezt mondtam...

LX
Hát most már növekszik ez a lista
Hirczi,Orcsik és Henzsi is ment idén 1:59-et,Atom is 2:00 elejét karcolja!
Jómagam is 2:00,4-et mentem,úgyhogy jövőre szeretnék egy 59-es kezdés
De azért pl AA-ban elég sokan karcolnak 00 alatt,kb 20 ember!
A Sanyi kétségtelenül jó motoros, de van is mögötte egy pár pályakilóméter,és az a Ducati sem piskóta gép!(már amikor üzembiztos)
lehet... Ő sem egy lassú ember... ezért is irtam, hogy persze tévedhetek

LX
O.A. tavaly is ment már 2 alatt a ducattival ha jól emlékszem.
igen, tudom... Én is ott voltam... Emlékeim szerint...

LX
Hali,

ebben nem vagyok biztos, hogy csak a Phoenix-en.. emlékeim szerint - de persze tévedhetek - András legutóbb - amikor Egedi Sanyi 1,59-et ment - azt mondta, hogy P ringen amatőr motoros most ment be először 2,00 alá. De mondom, lehet, hogy tévedek...
LX