Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyula! Ha olvasod a topicot...

Ott van már Budapesten a K9 1000-hez a komplett BAZZAZ SET
- Z-Fi Fuel Control Unit
- Z-FI Traction Control
- Z-FI Quick Shift
- Z -AFM Air Fuel Mapping

Ja plusz egy üveg Bollinger-el jössz ,
[color=red][size=18]Gumimelegitö csoportos vásárlás[/size][/color]
2,5 évvel ezelött volt már ugyan egy gumimelegitö vásárlás, de akkor kimondottan az elérhetö legjobb ár volt a cél, azóta már tudjuk hogy érdemes picit odafigyelni a minöségre és nem feltétlen Kinábol kell vásárolni. A német racer forumból megtudtam hogy a TTSL johirü gumimelegitöket Cseheknél gyártják és a cseh gyártó saját néven is forgalmazza mint Tyrex. www.tyrex.cz
Természetesen azonnal irtam a cseh gyártónak és kértem egy ajánlatot 10 darabra. A fent már leirt honlapon megtaláljátok ti is hogy az alapmodel ára kb 75.000 lett volna, a profi modell (ez 60 és 80 fok között állithato) ára kb 84.000 lett volna
De csoportos vásárlásnál a következö árakat kaptam:
Tyrex standard: 60.000 ft
Tyrex profi: 68.000 ft
választhato szinek: kék - piros - fekete
Ez a vásárlási lehetöség 2 hétig áll fennt! De 2-3 év mulva lehet hogy megismétlem
Aki kér az emailben rendelje meg

1 Svéd
2
kap egy ezüst alapot meg egy kis kiegészítőt tetszeni fog neked
r1 mehet, pár cserkót nyomassá majd fel/be
az volt a terv r1esed vagy tesód gixerét ott lefényezem a spájzba ha gondolod
köszi nekem csak egy idom kell és kész:)
Ocso...
jó hogy nem minnyá a spájzban a befőttek között fényezték
nekem van egy komplett aprilia rs125 szettem, fényezve (kamrában)

occóé :) (55e) érd. mail vagy 06-30-547-57-19
köszönöm
nem
Te miért nem tudsz szépen beszélni? Megérteném ugy is!

Mivel neked jobb dolgod sincs mint egész nap a pályamotoros haverokat várni, ezért mindenre oda tudsz figyelni közbe. Például arra, hogy én mikor teszek fel képet, és jössz és leszólod. Mindenkinek meg van a saját véleménye. Legyen meg neked is! Szóld le a motorom.CSAK NE KEVERD BELE ANYÁMAT! Ezzel volt itt a probléma. Meg buzizol. ISMERSZ? Lehet a legnagyobb haverok lennénk ha nem igy mutatkozol be!

Nem érdekel hol laksz! Nem vagyok RÁD kiváncsi, csak a motorod szeretném látni! Ez olyan nagy baj? Ha lenne rá lehetőségem hidd el én is szívesebben pályáznék. De nekem az messze van, hogy nap mint nap ezt csináljam.


ÉS MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK AKIT ZAVAR, HOGY NEM A TOPIC TÉMÁJÁHOZ KAPCSOLÓDOT IRTAM!
Dúzs Petinek szerintem lesz.......:06-20/942-72-40
farokidomot szeretnél? Te nagyon perverz vagy!
ez valami vicc?
Mi a F@@@@@@@@sz van itt?
Sziasztok

Épülő pályamotoromra szeretnék egy farokidomot,üléssel együtt,aki tudja hogy hol szerezhetném be legyen szíves írjon

A képen láthatóra gondoltam
cool
Kit érdekel ki mit kér?
Senkinek semmi köze a személyes adataimhoz!
Az adószámom,vagy a bankkártya pin-em nem kellene?

Pontosan azért nincs minden kitöltve,hogy ha néhanapján elhajtok egy ilyen kis selyemgyereket a tetves retvás picsába,akkor az még véletlenül se éljen vissza az adatokkal!Érti?


Visszatérve a témára!
Ez itt a SPORTMOTOR.HU és azon belül is a Pályamotorozás!
Itt olyan emberek vannak akik a gázt húzzák és a gumit koptatják ,magyarán komoly motorosok ,ellentétben veled!

Annyira el van kurvulva ez az oldal a sok patkánytól mint a picsa!
Jön a sok díszbuzi és töltögeti fel a fáradt videóit nap mint nap! pl:

-Téli járatás:beiditja a motort húz kéttőt a gázon,és már rohan ,hogy mindezt feltöltse és foglalja vele a helyet!
Kérdem én,ki a szájbabaszott kurva annyját érdekel ez?

Vagy pl jösz te!
Egy motorozásod alkalmával több fényképet csinálsz a motorról,mint amennyi km-t megteszel!Te nevezed magad motorosnak?
Aztán persze töltögeted fel és várod ,hogy mindenki elájuljon a csodamotorodtól,és persze a negatív kritikát meg nem állod!

Szerintem menj az iwiw-re,vagy inkább a my vip-re,az a neked való oldal,ott töltögetheted fel a képeket,hogy aztán a sok 15éves kislány elájuljon tőled!
Csak ,hogy képben legyél Pöcsfej!
ez volt eddig a legjobb!
De kurva jó volt
Nem a motor teszi az embert. Ja és ezt meg úgy mondod mint ha ő lenne az első aki kiakad a hülye toborzásodon. Te magad írtad, hogy még ki is tiltottak emiatt. Akkor miért nem állsz le? Idióta.
De nekem legalább látható a tetves kígyőbőrüléses motorom mert vállalom. De a tiedet még mindig nem látni, pedig elég sokan kérték!
Ez egy kis hülyegyerek ,teleszemeteli a fórumot a tetves kígyóbőrülésű szarkupac motorjáról készült fotókkal,aztán ha valaki megmondja az őszinte véleményét akkor meg fut anyucihoz síri!

Amúgy meg pont azért motoros,mert összesírta magának a szavazatokat a kawa versenyen,és azért nyerte meg azt a romot!
Ja bocs,összekampányolta!

Szóval ,menj a faszba az iwiw-es faszságoddal te kis pöcs!
iwiw az egy szar