Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én pont az ilyen baromságok miatt töröltem magam az iwiwről...
Jelöld be .
Jövő év elejefelé szervezünk Spanyolországba,valószínű Jerez-be pályamotorozást,ha vkit komolyan érdekelne,keressen meg..Motorkivételt megoldjuk közösen..
És mi az a "mututa"?
Ény lennyi áráb gyiák, rosszú beszényi mádzsár?
De haragszunk.
Miért spam-elsz mindent tele ezzel a szarral?
Ne haragudjatok a zavarásért! Néz rá az adatlapomra. Van egy link ami az iwiw- re mututa. Motorozást IMÁDÓK klubja! Ha van kedved csatlakozz.
Nem akarom bemásolni a linket mert mindig kitiltanak ha ezt teszem.

Ne haragudjatok a baromságért. Csak hátha valakit érdekel!

Sziasztok!
Teljes megújulás után, Hungarokart Centerben az első nagy téli csarnok motorozás Robogó,pitbike stb.
Hungarokart Center(Mogyoród,Ipar u. 1) November 25. 19-21 óra. Gyertek el.
Svéd már intézi
már csak kell vagy 20 supermoto
Akkor kezdj neki a megvalósításnak, amit jópáran próbálnak évek alatt(jelenleg is) elérni,szívesen vennék rengetegen a megvalósítást.A robogózást már nem csak téli,vagy úgy általában edző,kiegészítő,kardio stb. programként űzik külföldi profi versenyzők a cross és sm helyett,nem véletlen. lsd Lorenzo,Pesek.
Itthon a szakág gyakorlatilag A-Zig mindenki,ha a lehetőség adott.Télen-nyáron.Vagyonok nélkül,nem kevesebb elánnal mint bármelyik gyorsasági kategória résztvevőjeként.
Máshogy kell hozzáállni a szervezéshez
Az egészet arra kell kihegyezni hogy tanulás! Aki tavasztol öszig vagyonokat költ pályázásra a Hungaroringen, az tuti hogy szivesen szedne össze egy kis technikát egy profibbtól. Nem arrol kell szoljon hogy tépjük a gázt körbe körbe, hanem arrol hogy az oktato ur azzal kezdi hogy csinálunk két csoportot, az egyik tanulhat a kis super könnyü supermotoval egykerekezni, a másik csoportot egy másik oktato elkezdi oktatni a kanyarba beérkezésre, hogy kell a hátulját tudatosan elinditani féktávon, hogy kell ezt kontrollálni, miért elég az elejére koncentrálni ahoz hogy ne ess pofára, és kitartoan ezt ugatni reggeltöl estig, hidd el estére komoly eredmények lennének és a fele csapat tuti meg is tanulná amiért odament. Persze ehhez kellene hogy legyen oktato, legyen néhány SuMo kölcsön
Allitolag Dudás Petinek van valami ilyesmi tanfolyama és van hozzá SuMo is, szoval megprobálom kiprobálni, sajnos az döngölt talajon van szabad ég alatt, tehát nagyon fel kell öltözni és ugye földön nem igazán azt gyakorlom amit szeretnék de azért a vigyor faktor biztos megvan ott is
Téli csarnok motorozás vagy sportmotor fórum supermoto.

A több éve történő kezdeményezés,holt szezonban is motorozási lehetőség,hol sikerült,hol nem.Új helyen,ahol eddig lehetőség nem volt adott ott nem is lesz,ez már tendencia.Akármennyi csarnok,aszfalt lehet szabadon,kihasználatlanul senkit nem érdekel.Hungexpos nagy MAMS-os supermotoro,robogó,mz futam "lezsírozott" után sem jött létre.
Ez hungary...... Robogós versenyt/edzést is visszamondta a hungexpo.
Sopermoto mint téli pályatréning?
Németországban több helyszínen is rendeznek 1 illetve 2 napos fedettpályás SuMo tréningeket, profi oktatókkal. Talán nem meglepö módon ezeken gyakran azok a srácok vesznek részt akik tavasztól öszig a versenypályákon nyomulnak sportmotorokkal.
Ezek a fedettpályás tréningek tartalma álltalában hasznosithato, illetve részben alkalmazható utána a nehezebb pályagépekkel is.
Driftelés, kanyarba érkezés csuszással, egyerekezés.
Ezek a tréningek nemcsak SuMo tulajdonosok részére hozzáférhetöek mert néhány ilyen tanfolyamon kaphatsz Supermotot is kölcsön.
Vajon van-e ilyen klub Magyarországon ahol egy nagyobb fedett csarnokban rendeznek télen ilyen edzéseket?
Ha valaki tud ilyet akkor én szivesen részt vennék egy ilyenen, söt szerintem elég sok embert meg tudnék mozgatni egy ilyen akciora.
Ha jobb megoldás nincs akkor nem tartom kizártnak hogy kiugrok Németbe kiprobálni egy ilyen hétvégét.
Sajnos én ilyen sértődős fajta vagyok Na OFF!
Göteborg.
Szép hely.
Ami az egyenlítő környékén van az mind szép.
Na végre!
Ez is megsértődött.
jelentkezz a Big Bulira inkább majd ott összefutunk
vagy ugorj be meghivlak egy kávéra, december 4.-ig egyfolytában itthon vagyok Göteborgban
Tehetem. Nemagyarázzá
Te meg mit pislogsz itt mint egy bu..?
Kérsz 1et?


Azt a marketingos formádat.
Király vagy.
Össze kéne már futnunk mert jövök neked egy kis apróval.
Holnap megcsörgöm magát.
ha pörgös forumot keresel, abból mostanában csak egy van:
gsxrfans.hu
itt is dögvész van?