Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estoril, 2008. Jorge Lorenzo gumija.
ez melyik pálya volt?
köszi, tehát ez nem ilyen egyszeri lehetőség akkor
Inverz majrecsik
elnézést, megint lemaradt a lényeg az alábbi szállásfoglalás a Pringes 2 napos gixxer klub kupára vonatkozik Sárváron, tehát oktober 6-8

ez nem zárja ki hogy a SlovakiaRingre jelentkezöknek is foglaltam szállást 4 km-re a Slovakiaringtöl 18 euroért reggelivel, de ne keverjük azért össsze
kérek mindenkit hogy inkább irja meg mailben hogy pontosan melyik éjszakákra kéri és melyik pályára megy
felsved@gmail.com
foglaltam jo kis szállást természetesen intéztem jo árat is reggelivel fejenként 4050 ft/ fejenként reggelivel, fürdöszobás, TV-s szobák, 2-3 ágyas szobákat foglaltam 14 fönek
http://www.wolfhotel.hu ez egy superül kinézö panzo 12 km-re a pályátol
a félpanziot is kértem mert 1600 ft-ért a 3 fogásos vacsora nem drága
Viszont hogy ne égjek be, szeretném tudni hogy kik kérnek szállást, én már 6. estétöl foglaltam a szobákat 2 éjszakára mert akkor nem kell hajnalban indulni. Várok 2 napot, addig nem teszem fel más forumokra, hátha itt megtellik a 14 hely!

1 Svéd 2 éjszaka
2 Gabesz 2 éjszaka
3 Hege 2 éjszaka
4 nylontacsko 2 éjszaka
5 Ancsy 2 éjszaka
6 Tibi 2 éjszaka
7 Bencsik Tamás 2 éjszaka
8 Bencsik barátja 2 éjszaka
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
ez ilyen 1 napos oktatás vagy mégis vmi infót mondhatnál. Bár sztem időm nem lenne rá :S de azért hátha :)
pénteken du megyünk az euroringre a chrobák jani oktatására már ketten vagyunk de aki akar még cssatlakozhat !

ill. aki rendelt bármit a louis fun-ból és azt írtam neki hogy viszem azok is megtalálnak péntek du-tól ott lent ha korábban esetleg nem lenne jó nekik....
Na megálljon csak Gábor. Magának vége lesz. Bal alsó sarok:
nem bánom jöhetsz
nem lesz ott semmi buli....kökemény motorozás lesz
Szia!
Kérdés!Mikor van az utolsó lehetőség a Hringen motorozni?lehet h hülye kérdés...bocs
Svéd köszi hogy múltkor segítő kész voltál sisak ügyben. De végül rá kényszerültem venni egy HJC-t mert már a régi kupak annyira szét ment hogy életveszélyes volt vele már motorozni. Köszönöm mégegyszer
Gratulálok mester. Kedden mennék feléd egy kis pénzel a 12-13 szlovákiai bulira.
Kimentem ma egy osztrák rendezvényre a Hungaringre, sajnos ö nem adott szuperárat ezért nem is hirdettem meg
Egyetlen magyar voltam, tegnap kint volt Snake is ezeknél
Nagyon kellemes nap volt, nagyon kevesen voltak mindig a pályán, nagyon ritkán kellett elöznöm.
De a legjobb mégis az volt hogy ma végre a K9-el is tudtam 2:03 at és nem is egyet.
Igaz hogy szarrá tépte a KR108 jobboldalát és délután már szépen csuszkált de akkor is nagyon jöttek a köridök.
Felhívtam Aquát hogy mit tegyek, mondta hogy ne tekergessek semmit, emeljem meg picit a guminyomást és a célvégi kigyorsitásnál állitsam fel a motort hamarabb illetve dobjam be hamarabb a harmadikat, mert csak az a kanyar tépi szét a gumit.
Mindenestre a nap végén az utolso órában szó szerint ketten voltunk csak az egész pályán egy osztrák csávóval.
Amikor befejeztem a napot akkor tükör sima volt a gumi jobboldala, de szerintem csakis azért mert elfogyott róla a hús és amikor már total el van kopva akkor gondolom nem tud mit tépni, csuszkált is föleg a célrarában
Mindenestre itthon még sötétedés elött feltettem gyorsan egy uj Brigi slicket

Ja és végre be lett fejezve a K9 tank fényezése is, szerintem Bérczi Dave szép munkát végzett és a StomGrip-et is feltette
Bocsi,értettem.
Csak nem tudtam,hogy pontosan melyik napokról van szó...Én vagyok a szőke..
küldöm a mailt.köszi.
Hello Ancsy
hogyhogy mibe kerülne
Ugye a Sárvári szállásrol beszélsz? odairtam hogy 4050 fejenként éjszakánként, tehát szerintem 2 före 2 éjszaka 4x4050
félpanzio meg 1600/fö/este
dobj egy mailt és felirlak benneteket
Helló Mindenkinek!

Van eladó GSX-R-re való egyedi tervezésű és kivitelű deklivédőm.
(akár több is és egyedi rendelésre is, K6-K9ig jó 600/750-re)

Akit érdekelne:
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Szia Félsvéd!
Engem és férjemet is lehet érdekelne a szállás,összesen két éjszaka mibe kerülne a 6-7 edike? Mi is előtte nap készülünk le..köszi,Ancsy
1. kép: Eladó 5 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretekben (egyik nincs a képen). Egyben 60.000 Ft.
2. kép: Metzeler Racetec Slick K2 190/55 méretben (balról már csak a 2. van meg) 15.000 Ft. Egyben a 6db 72.000 Ft. Igény szerint K1-es elsővel 5-8.000 Ft/db
3. kép: Bridgestone Racing Battlax 180/640 és 190/645 méretben. Egyben 20.000 Ft vagy 12.000 Ft/db
4. kép: Dunlop Sportmax GP Racer Slick 120/70-180/55-190/55 méretben.
Az utolso Gixxer klub kupára, oktober 7-8 foglaltam jo kis szállást Sárváron, természetesen intéztem jo árat is reggelivel fejenként 4050 ft, fürdöszobás, TV-s szobák, 2-3 ágyas szobákat foglaltam 14 fönek
http://www.wolfhotel.hu ez egy superül kinézö panzo 12 km-re a pályátol
a félpanziot is kértem mert 1600 ft-ért a 3 fogásos vacsora nem drága
Viszont hogy ne égjek be, szeretném tudni hogy kik kérnek szállást, én már 6. estétöl foglaltam a szobákat 2 éjszakára mert akkor nem kell hajnalban indulni.

1 Svéd
2 Gabesz
3 Hege
4 nylontacsko
5
6
7
8
9
Ha volna kedved még egy napot pályázni a HUNGARORINGEN egy osztrák rendezvényen holnap 140 euroért akkor azonnal hivjál fel 30 9426770

több mint 5 óra pályaidö a versenyek nélkül

idöterv:
09:00 – 11:58 három óra szabad motorozás

12:00 - 12:40 15-körös verseny (-600, -750) Pirelli-Cup
12:40 - 13:00 lassu körözés (max. Speed 140 km/h)
13:00 - 14:00 ebédszünet
14:00 - 14:40 15-körös verseny (GP) és Pirelli-Cup

14:40 - 17:30 szabad motorozás
17:30 - 18:00 lassu kör (max. Speed 140 km/h)
Holnap megyünk Kakucsra!
Csak 16 óráig lesz nyitva, úgyhogy érdemes korábban kijönni!
Egész napra 5000.-, délutánra 3000.-Ft.
Viszek videót! Aki szerepelni akar, közlekedjen a közelemben! :-)))
Nem tudja valaki, hogy jövőre a 125 sport-al mi lesz?