Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De azt még most se tudom h Hajdú-Bihar közelében hol lenne ilyen pálya!?
nem azt irta csak félre olvastam
bocs az előző komiért de félreolvastam
azért annyira nem kell leírni egy 50es 2t -t. Én tudtam vele egy időket menni a talma sulis R125ösökkel kakucson. adatlapomon van pár régi kép. az a szürke honda egy 50es volt
Nem beleugatásképpen de szerinted azt írta, hogy aki azon ül az nem tud motorozni?
Amért a motor 50-es az nem azt jelenti h aki rajta ül nem tud motorozni sztem..... nem azt mondom h én olyan jó vagyok mint rossi meg a többi de sztem vmenyire tudok motorozni.....és az időt h jegyezzem fel mikor nincs semerre pálya ahol lehetne motorozni?
Szeretnél róla beszélni pátkán?
Tettlegességgel kényszerítettek, hogy tartsak velük.
Tetulajdonképpenkivagy?
Ő is dolgozik látástól mikulásig!
Az is nagy szó h Robi is fent volt!
Ne boncolgasd a lelkem. Azt nem szeretem.
Mit kell ezen szégyelni?Ha motorozni akarsz hát menj...ennyi
Szégyenlem is magamat
Mentek holnap?
Tacsi!ma nem voltatok mátrába?
Aztat.
Ja... a cibere .
50 es gyorsasági a világért sem bántanálak meg de szerint a kapu és a közért között jól húzd oda neki aztán annyi.
de amire nagyon kell figyelj az az
köridőt kérjük feljegyezni !
Szezonzáró 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Oktober 3 szombateste 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján

Budaringen www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dijat sikerült hosszas tárgyalások után CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 5 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani mert mérlegelés lesz
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol a legjobb idö kerül a rajtkockára de forditott sorrendben.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Mindenki irjon sulyt a neve mellé, és kérem a bejelentkezetteknél nevet megadni, név nélküli embereket ne irjatok fel (tehát a +3 fö az kicsit kevés)

jelentkezés: http://www.gsxrfans.hu/forum/v...
50-es segédmoci nem mehet autópályán.....
Hejjj Tacsi ! Jó estét!
M3-as.
Hellosztok.Nem tudtok itt Debrecen környékén vmi pályát ahol lehet motorozni és ahol az 50-es gyorsaságival lehet motorozni.?
Ahogy Svéd írja.