Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bajnokságokhoz annyit:
a külföldi szervezéseken érzödik hogy az egészet ugy rakják össze hogy egyre többen kapjanak kedvet a pályázáshoz:
igazi tudás alapu csoportosztás
ingyenes oktatás a kezdö csoprtban
több versenyt beleépitenek az alapárba
sok szervezö nem kér transzponderért külön pénzt
minimum 6 kupa osztályonként de gyakran 10 kupa
ez mind olyan intézkedés amitöl boldogabban mész este haza és fel sem merül benned az hogy a szervezö sokat keresett rajtad

Tehát szerintem nagyon is megérheti járni a külföldi szervezésü pályanapokra, pl most Brnoban elhoztuk a király kategoria elsö helyét (Egedi) és 600 ban is a második helyet (asszem Pizza)
és fizetös edzés sincs!
Hi. Ha neked is biztos a Phoenix nap, akkor regisztrálj náluk a honlapon és ma este megbeszéljük hányan indulunk a versenyen.
Adj elérhetőséget.

Üdv.

Dani
és akkor arról már ne is szóljunk hogy a zx kupa kb az utolsó utáni pillanatban lett törölve.kizárásos alapon neveztem az ob ra és a dt re-pedig a fasz se akart ott majomkodni ,de ez maradt csak.az pedig valóban vicc hogy egy dt verseny a legalapvetőbb költségvetéssel is minimum 100 e.kicsit sok egy amatőrködésre.és ezért lehet menni 2x 30 percet +12 kört
Menjél el felület tisztasági igazgatónak a MÁV-hoz és meg fog oldódni az anyagi helyzeted. Azért gondoljál csak bele abba milyen jó érzés lehetett Mike Wohnernek tegnap felálni Pancsiringen a dobogó legfelső fokára. Legyőzte a nagyokat. Asszem én meg el is megyek az óvodába és összeverek pár ovist. Én leszek a nagy boxbajnok!
ogre, enduranceba kell még ember a csapatotokba?
Szerintem nem számít.
ahogy mondod.. nem lett belőle semmi. Én odamentem hozzá a ringen, és bemutatkoztam neki, hogy én vagyok LX_ZX aki a levelet írta. A végkifejlet az volt, hogy akkor ő inkább abba fogja hagyni. Mondott olyan dolgokat is amiben igaza volt, de akkor sem ez a megoldás. Pl elmondása szerint nagy különbség van a rendezvények között... már amit ő illetve a külföldiek szerveznek.. pl a DT-n (OB-n) 3-szor annyi pályabíró van mint a külföldi rendezvényeken. Vagy pl a DT asszem' 3 mentő van, a többin csak egy talán... meg ilyen dolgok, és állítólag ezért drágább. Én még ezt is megérteném, de akkor is van min változtatni... és van min elgondolkozni, hogy hogyan tovább...

LX
köszi Tamás
magyar bajnokság tuti nem pedig örömmel indultam volna magyar pályán még sosem mentem Monza volt párszor mert ott éltem egy évet de otthon ez lett volna az első évem most hogy végre újra van motorom...
Ha berger motorsprotal mész akkor 130 Eu. De szerintem az http://www.opiumracing.com/hu/ jobb árak vannak. Keretsd Félsvédet vagy Bérczi Janit.
Nem tudom, hogy számít-e...
de minden szavaddal egyetértek.
Jó igazad van. Remélem javulni fog a helyzet. Gondolom mindenkinek ez a cél. Csak bosszant hogy nem lesz verseny! Vajon mi lesz a jövő szezonba...?
júli 22-én írtad, hogy Rezső bá nyitott a párbeszédre. Abból nem lett semmi?
amíg minden szakág vezetőnek saját rendezvényszervező cége van addig ne várd hogy bárki is az amatőr motorosok érdekeit fogja nézni...a profikét sem.ellenben nézni fogják ,hogy ők mennyit keresnek azt leszarják hogy ki mennyit motorozik majd.ezt megreformálni sajnos nem lehet.többen próbálták már.talán ha lenne olyan alternatíva amivel ők többet keresnek és még többet is lehet körözni akkor talán....Undorítóan hangzik de ez az igazság...
király lesz ha készen lesz..árak vonatkozásában is van valami infó?
anno még (asszem' 2006) a DT nevezési díjába benne foglaltatott egy szabad edzés. 2 órás! (Vettem a fáradságot, és visszakerestem az archívumban a beosztást!) És akkor még kb 25.000 jó magyar forintot fizettünk. Azóta ez fizetős edzés lett. Ha belegondolsz, akkor a mostani emelt árért jóval kevesebb motorozást kapsz, hiszen ha még akarsz 2 órát motorozni, akkor fizethetsz még +10 rugót. Én amatőr motoros vagyok! Tehát, én nem csak versenyezni szeretnék, hanem lehetőséget kapni a motorozásra is, hogy gyakorolhassak, fejlődhessek. Nyílván az anyagi forrásaim is limitáltak. És ilyen esetben, igenis megnézem hogy mit kapok a pénzemért. És ha azt látom hogy egy svájci, vagy osztrák akár német rendezvényen hasonló áron, vagy olcsóbban többet motorozhatok, akkor szerinted mit fogok választani? Tegyük még azt is hozzá, hogy azzal sem értek egyet, hogy a profikat összerakjuk az amatőrökkel... Ez kinek jó? Ki fog tanulni abból hogy a Dávid meg a Viktor megy 1:51-et, 52-őt, és elmennek a mezőnytől, majd pedig kerülgethetik a lekörözöttek tucatjait.... Ettől lesz ez magyar bajnokság? Kinek jó ez? A profi versenyzőnek, hogy elmondhassa azt, hogy nyert magyar bajnokit? Aztán amikor megkérdezik tőle, hogy ki indult azon a versenyen, akkor jó ha két ismert nevet meg tud említeni.. Úgy gondolom, hogy a profi és az amatőr sportot el kell választani, hiszen mások az igények... Csak hogy egy példát is mondjak : szerinted minek van nagyobb sportértéke? Annak ha megnyersz egy akárkikből (bocsánat!) összeverbuvált OB-t, vagy ha - mint pl Rizi - jól szerepelsz egy nagy neveket felvonultató IDM-en? Talán el kellene a szervezőknek is gondolkodni ezen, talán össze kellene hozni ezt a nem túl nagy pályamotoros versenyezni akaró embereket, és megreformálni az egészet.... nah, mind1... ennyit az én gondolataimról...

LX
Egy pár kép a szlovákiaringről!

Most küldte nekem a berger motorsport.

http://racedays.at/images/02_p...
Én értem. De évekig működött. És volt is nevező bőven! Akkor idén miért nem tudott működni? volt hogy 30 is voltunk a rajtrácson a DT-n, és akkor még "nagyok" nem is voltak köztünk. Végre sikerült összehozni egy magyar bajnokságot! Mert volt egy kis áremelés? Tavaly se lehetett többet motorozni?
Szia Tomi,

én is "sztrájkoltam", mivel nem tetszett az "ár/teljesítmény" arány- Úgy gondolom, hogy nem értük el a célt.. a cél az lenne, hogy üljünk le beszélni, és teremtsünk olyan körülményeket amik megfelelőbbek ennek az AMATŐR sportnak.. Én személyesen is megkérdeztem Rezsőt, hogy akkor most mi van? Beszélgetünk még erről vagy sem? Nem kaptam pozitív választ... Megsértődni, duzzogni a legkönnyebb... tenni valamit annak érdekében, hogy jobb legyen... na az már annál nehezebb...

LX
kevesebbet tudsz mint gondolod.. én is beszéltem Rezsővel, meg a többiekkel is... Sok olyan ember van, aki egyébként jár a P ringre, de a DT-n nem indul, egyéb okok miatt.. és ők azok, akik ha olyan lenne a DT amilyennek lennie kellene, akkor mennének akármelyik pályán.. szóval többek között ezért is volt kevés a résztvevő.. Persze, sok egypályás ember is van, vagy olyan, akinek a P ring már annyira messze van, hogy nem megy le oda...

LX
Nekem mindegy melyik pályán vannak a versenyek, mert mindenhol ugyanúgy megyek! Szarul!
Nem lehet valahogyan a csajokat is bevenni? egy kis időt szorítani nekünk?
az ....
Azbeszt ...
Én tudom ki vagy.
A Kispál frontemberre, nem?