Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A terv szerint mind a 4 napon lesz verseny! és a verseny nem nevezési dijas tehát az árban van, viszont a tranyo az napi 10
Uram!
Te aki közel vagy a tűzhöz(álítólag) biztos tudsz választ adni.
Az Ópiumos szlovákringes megmozduláson lesznek versenyek? Mert a körlevél amit ma kaptam az valami köridő alapú dijjazást említ.
Mi az igazság?
végre h látom a pofádat felírva te pátkán!
örülök hogy alakul a Slovakiaring premierje, egyre többen jelentkeztek, csak mostmár jo lenne ha ezt a befizetésekkel is mindenki megerösitené
Végre nyit a SlovakiaRing. Oktober 7, 8, 12, 13

Oktober 12-13 ra mindössze napi 20 euro beküldésével kell helyet foglalni, a további napi 70 eurot a helyszinen fizetheted, igy csak ezt a huszast buknád ha esne az esö!

Egyik leghosszabb pálya, 5,7 km. Modern, nagyon rafinált pályavezetéssel meg tudták oldani hogy ugyan annyi a jobbos mint a balos kanyar, 8-8. Nagyon hosszu a célegyenes ezért husszú áttétel elöny lehet.

4 nap áll rendelkezésedre hogy még az idén megismerd a pályát, jövöre valoszinü gyakrabban fogunk arra járni. Ha már a BalatonRingre nem jutunk fel (szerintem 2011 ig oda amatörök nem mehetnek) akkor legalább ezt az uj pályát mi avassuk fel!
Sikerült jo feltételekben megállapodni az Opium Racing szervezökkel ( Bérczi Dávid, Jani és Hajni uj csapata)
Napi 90 euro ami a versenyrésztvételt, kávét és ha jol vagyok informálva akkor egy ajándék Opium polot is kapnak a premieren résztvevök.
Sikerült mégegy kedvezményt elérnem: Ha több mint fél napig vizes lenne a pálya akkor valamelyik másik napra 20 euros kedvezményt kapsz.
Mindössze 3 csoport lesz ami sok motorozást sugall.
A verseny minden nap 2 kategoriában is lesz. A versenyrészvételhez transzponder használata kötelezö, napi 10 euro.
A pályadijat mindenképpen elöre érdemes fizetni, a helszínen 115 euro lesz/nap ha lesz még hely!
Töltsd ki a jelentkezési ürlapot. melyik dátumot kéred és a visszaigazolásban szereplö kontoszámra azonnal fizess.
jelentkezés oktober 7-8 ra:
http://compaya.hu/motorosok/re...

jelentkezés oktober 12-13 ra:
http://compaya.hu/motorosok/re...

1 Repsol Norbi az egyik 2 naposra
2 Tompi 2 napra oktober 7-8
3 Rácz Ádám 2 napra
4 Artur 2 napra
5 Atesz (Frits Attila) 2 napra oktober 7-8
6 Predator 2 napra oktober 12-13
7 Csaba R1 2 napra
8 Felhö, Hayabusa
9 Bánci
10 Valicek Zoli
11 Balog Csabcsi
12 Pizza
13 Kurucz76
14 luckyzoli 12.
15 KarsaiTomi 12.
16 moshe 12.
17 Csiga#88 12.
18 Karsai Zs. 12.
19 Henzsi 12.
20 KarsaiZoli 12.
Hát akkor valószínű hogy a mi csapatunkal is bővül mert motorozni azt szeretnénk......
Már két enduranceon túl vagyok idén,franc akart egy harmadikat...na de mind1,csak az idő legyen jó!
Dobtam egy mailt.
ez van a honlapján én ma beszéltem vele inkább a 7 eleje a jó neki,nekem bármi irj emailt a lovasiandras@hotmail.com-ra vagy smst a 06 70 200 800 3 -ra (külföldön vagyok) és megbeszéljük...
PÁLYAMOTOROZÁS OKTATÁS


Oktatást vállalok a Kakucs ringen, vagy az Euroringen! Lehetsz hétköznapi utcai motoros, de akár a pályamotorozás megszállottja!
Mindenki jöhet saját motorral, vagy a Kakucs ringen van lehetőség motor bérlésre is, ha nem akarod a saját géped nyúzni!

Bérelhető motorok Yamaha R125. Mindegyiken pályagumi, pályaidom. Nem erőgépek, így nem kell attól tartani, hogy megelőz a motor, viszont mindent nagyon könnyen el lehet rajtuk sajátítani.

Kakucs ringre vonatkozó árak!
Az oktatás 1 órára, fél napra, vagy egész napra vonatkozhat.

1 órára - 5 000 Ft
Fél napra - 10 000 Ft
Egész napra - 15 000 Ft

Pályahasználati díjak:
13 órától - 4 000 Ft
Egész napra - 6 000 Ft

Motor bérlési díjak:
Fél napra - 14 000 Ft
(ebben az összegben bennevan az üzemanyag)

Egész napra - 28 000 Ft
Az egész napos motor bérlési díj magába foglalja
- pályahasználati díjat (6 000 Ft)
- az üzemanyagot
Szia,
engem lehet érdekelne. Tudsz részleteket?
halihó okt 1-10 között megyek Chrobák Janihoz oktatásra ha valakinek van kedve akkor csatlakozzon a hely:kakucs 1 és 10 között valamikor amikor mindenkinek jó....
Hát, a lány csapat valóban nem sietett Szegény Barta Laci tuti kikészült tőlünk idegileg
Ahoj,

ha valakit esetleg érdekelne.. beszámoló a legutóbbi Phoenix-ről..

Phoneix szept.3

Üdv, LX
mivel az all incl nem jött be ezért ebben az árban nincs szállitás meg hotel meg autobérlés, ez az ár a pályázás meg a wsbk futamra padock és gold tribün jegy
a komplett ár ugye fent volt hetekig, de nem mozdultak rá
a most talált kedvezményekkel a komplett ár kb 50 euroval csökkenne, a wsbk jegy pedig talán ezzel a 100 euroval
Most beszéltem Andrással, meg lesz tartva a 2 órás verseny. Eddig 17 csapat nevezett, de sokan vannak egyedül is.
Morning Herr HalbSvéd. Mostan akkor mennyi is az annyi összesen?
Mégegyszer Portimao oktober 19-21 pályázás és rögtön utána WSBK zárofutam
Rendben van hogy az All Inclusive ár magasnak tünt, de akkor itt vannak a konkrét netto árak
Nemigaz hogy nem találok 4 embert erre a különleges alkalomra
most már féláron szereztem fötribünre + paddockra jegyet (a 200 helyett 100 euro)
Ebben benne van Xavier Simeon által egy 45 perces guided tour a paddock legfontossabb csapatainál, és egy drink a Ducati Hospitalitynél Hagaval és Fabrizioval
Az elötte lévö pályázásra is jobb árat kaptam mindössze 350 euro
Ha ezt a képsort végignézed nemigaz hogy nem töröd fel a spaar-malacot vagy a legközelebbi bankot
http://www.eybis.com/cgi-bin/s...
Lejjebb kerül a súlypont. Nekem könnyebb úgy vízszintesen tartanom a fejem. Nem érzem azt, hogy mindjárt elesek. Meg jobban is látok.
hiho! Hozzád mint lelkes pályázóhoz meg mint volt Cat tulajhoz lenne egy kérdésem. Milyen előnye van annak hogy a felsőtestem annyira kitolom kanyarodás közben az aszfalt felé. A kiülést értem miért jó csak én a felsőtestem meghagyom a motor felett inkább egyenesen mint olyan lelógósan mint Rossiék meg mint akik tudnak motorozni, ennek nem tudom mi értelme neked van ötleted?
Ismét SlovakiaRing oktober 7-8 illetve 12-13

Oktober 12-13 ra mindössze napi 20 euro beküldésével kell helyet foglalni, a további napi 70 eurot a helyszinen fizetheted, igy csak ezt a huszast buknád ha esne az esö!


Egyik leghosszabb pálya, 5,7 km. Modern, nagyon rafinált pályavezetéssel meg tudták oldani hogy ugyan annyi a jobbos mint a balos kanyar, 8-8. Nagyon hosszu a célegyenes ezért husszú áttétel elöny lehet.

4 nap áll rendelkezésedre hogy még az idén megismerd a pályát, jövöre valoszinü gyakrabban fogunk arra járni. Ha már a BalatonRingre nem jutunk fel (szerintem 2011 ig oda amatörök nem mehetnek) akkor legalább ezt az uj pályát mi avassuk fel!
Sikerült jo feltételekben megállapodni az Opium Racing szervezökkel ( Bérczi Dávid, Jani és Hajni uj csapata)
Napi 90 euro ami a versenyrésztvételt, kávét és ha jol vagyok informálva akkor egy ajándék Opium polot is kapnak a premieren résztvevök.
Sikerült mégegy kedvezményt elérnem: Ha oktober 7-8-án több mint fél napig vizes lenne a pálya akkor valamelyik másik napra 20 euros kedvezményt kapsz. Oktober 12-13 nál még ennél is kedvezöbbek a feltételek, lásd fent az elsö sorban!
Mindössze 3 csoport lesz ami sok motorozást sugall.
A verseny minden nap 2 kategoriában is lesz. A versenyrészvételhez transzponder használata kötelezö, napi 10 euro.
A pályadijat mindenképpen elöre érdemes fizetni, a helszínen 115 euro lesz/nap ha lesz még hely!
Töltsd ki a jelentkezési ürlapot. melyik dátumot kéred és a visszaigazolásban szereplö kontoszámra azonnal fizess.
jelentkezési ürlapokat itt találod: http://www.gsxrfans.hu/forum/v...

1 Repsol Norbi az egyik 2 naposra
2 Tompi 2 napra oktober 7-8
3 Rácz Ádám 2 napra
4 Artur 2 napra
5 Atesz (Frits Attila) 2 napra oktober 7-8
6 Predator 2 napra oktober 12-13
7 Csaba R1 2 napra
8 Felhö, Hayabusa
9 Bánci
10 Valicek Zoli
11 Balog Csabcsi
12 Pizza
13
14
15
Azóta egyszer voltam motorozni, szintúgy pring, szintúgy megjártam a kavicsot. De elötte kör 2:07,4 Motor picit darabosan áll azóta a garázsba. Ma láttam neki, sok baja nincs szerencsére. Csüt. simán kész de nemigazán merek előre regisztrálni.
Ha sikerül jól belőni a gépet én is indulok, reszkessetek jön a 99-es!Reméljük Andris is talpon marad , meg én is!
Andris,Somarace cimborám indulna enduranceba,én nemtudok menni,ugyhogy sztem vele is tudsz ko-operálni.
703404675-Somogyi Peti K5 gsxr600
És ha ilyen sok helyen ennyire "egyszerűen" működik akkor nálunk miért nem?
telefon, szerintem a legegyszerűbb 70/7769579
Nincs fizetős edzés vazze? Pedig én azon akartam indulni!