Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SHOEI XR1000 esek

251 euro
Arai rx7 corsair-t nem tudsz szerezni véletlenül?
Crazy!

Van fekete is és 220 V-s feszültségű ez a nem hőmérséklet szabálzós kivitel :450W front & 550W rear
1 db LED jelzi a fűtési periódust amely pirosról zőldre vált.
- Van digitálisan állitható hőfokszabályzós kivitel is.
Jövőhéten konténerezek egy 1198 S -t 2 db gumimelegitő jön át egy tagnak. De ha kellene szólj....
Valakinek nincs elfekvőbe K5 1000-hez sportlégszűrő?
Ma takarítás közben,pontosabban kiszerelés közben széttört a BMC.
Ne kérdezzétek,gőzöm sincs mitől tört el.
és árban mit jelent az a sokkal olcsóbb kb ? ha nem publikus légyszíves írd meg mailemre. Mert akkor nagyából tudok számolni hogy smint mikor jönne össze a pénzem.

Egyébként ha vkinek kell van áprilia rs125re pályaidom szettem elfekvőben.
na az mingyámás
xr1000-et simán szerzek sokkal olcsobban mint 85K
nem ismerem az x-lite-ot.
amúgy hülyeséget mondtam mert nem xspirit hanem xr1000. na szóval ilyet keresek csak még nem aktuális :S más fajta márkát ezen a 2-n kívül nem is néztem. De utána fogok nézni azoknak is amit te linkeltél, köszi
Alex!
van fekete is vagy csak piros?
Ezt most nem értem ha kinek nincs igaz v ezt nemvágom írdmár lemégegyszer
Köszi Svéd. Hagyjad.. alapvető gondok vannak e téren ha jól látom. Itt csak a TE személyed lehet a megoldás
85K az X-Spirit? komolyan? ez 800 euros sisak, azonnal vedd meg, én télen féláron vettem 400 euroért de az is joval 85K fölött van
köszi de shoei meg arai érdekel főként :)
imetben most az Xspitir 85E
kb ilyen ár értékben érdekel. De aztán lehet hogy motor kiállításon valami akcióba nézzek sisakot ha addig nem sikerül venni. Remélem FélSvéd majd tud segíteni.
jó rendben nem kell kapkodni mert ez úgy is karácsony után lesz aktuális. Szóval akár februárig is elhúzzodhat még a szezon nem kezdődik. Most pedig ami pénzem van próbálom elmotorozni egyébként újakat tudsz vagy használtatt ? mert engem főként új érdekel.
keress meg decemberben
most a szezon közepén ugysem érek rá
van mit tennem, SlovakiaRing, Misano, hoteleket keresni ezekhez, megprobálni megértetni hogy ezeket be is kell fizetni nem csak jelentkezni, ja meg még van néhány svéd csoportom is
ja meg öregszem
de tél közepén ha van rá kereslet megprobálhatok Shoeit keresni féláron, idán találtam még X-spiritet is irtozatos kedvezménnyel
de egy sisakért nem kutatom át europát, csak ha magamérol van szó
hello!

most néztem motorshow1 videók közt hogy tudsz sok mindent olcsón véletlenül dec.-jan. felé shoei vagy arai sisakot occóé nem tudsz ? vagy esetleg tavasszal
ha nincs igaz akkor röhögj rajta mégnagyobbat de ne sértödj meg
Első osztályú a kismotorosok számára sztem!
Értem am én a keccskeméti pályára értettem a sebességet akk az még nekem is jó llenne hiba 120 a vége a motornak:D
Pitbull!
Pályázás téren még amatőr vagyok sajnos,de a sebesség pályafüggő!
A kecskeméti és kakucsi pályán szerintem célegyenesekben lehet menni max.100 körül utána már rögtön kanyar!Ha gyorsabb páylán szeretnél menni akkor csak Hungaroring,de az már jóval költségesebb de összehasonlíthatatlan érzés!
én sztem felnézek az alsóba ott meg leskelődök egy sort.. nézem a sok rossit aztán go haza
Vannak vagy félmillióan.
Gondolkodtam én is egy kv-n. De szerintem a tömegnyomor miatt (is), kihagyom.
van ez igy ...kisBenével szoktam gurulgatni..most azon vok h mi legyen menjek vagy ne a mátrába...
Nem tudtam, meg a Robi sem említette, hogy kollégája közt lenne aki motorozik.
Légy üdvözölve
Amugy Tihamér a becses nevem..