Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kössz.Egyébként pont ebben a percben akartam kérdezni h a rabocsiring hol van és lehet e motorozni rajta
www.rabocsiring.hu úgy tudom hogy itt szokott lenni motorozás. hívd fel őket.
Én veled sosem.
sőtt....egy csomó ideig mentünk fej fej mellett....ja....az az autoban volt mer egymás mellett ültünk.
Elég szánalmasan mentél. Töbször elmentem melleted. Akarom mondani többször elmentél melletem.
tegnap voltam pályázni a hringen!íme a beszámolóm:9-re mentem hatkor jöttem közben mentem.jo volt.
már csak 7 hely van a gokartra

1 Svéd 85
2 Roy ( a buszsoföröm) 85
3 Koca 88
4 Sas Sándor 80kg
5 Virágh László 80Kg
6 Lázár Imre 85 kg
7 RR biker 85 Kg
8 Bálint 83
9 Levi (Elinor párja) 92 kg
10 Tompi 85 (bár ezt erősssen kétlem)
11 Dér Zoli 81
12 Garaba Ati 80
13 Garaba Robi 62
14 Rádli Józsi 80kg
15 Horváth Csaba 85
16 Dahab Iliász 90
17 Szőke Zoltán 70
18 tomi 90
19 Májki (Levi & Elinor barátja ) 85kg
20 Zohan (Levi & Elinor fia ) 67kg
21 Kpeti 85kg
22 Hyo 105kg
23 Pauly (Brian barátja) 85 kg
24 Brian 59 kg
25 Borsos "Mike" Miklós 75
26 Dulai Tamás 93
27 Bibliák István 110
28 Borsos Péter 82
29 CrazyJoe 75
30 Rich (74 kg)
31 Tom (82 kg)
32 Bazslax (90 kg)
33 Robi (85 kg)
Még van hely a gokart versenyre:

Szezonzáró 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Oktober 3 szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dijat sikerült hosszas tárgyalások után CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 5 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani mert mérlegelés lesz
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol a legjobb idö kerül a rajtkockára de forditott sorrendben.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Mindenki irjon sulyt a neve mellé, és kérem a bejelentkezetteknél nevet megadni, név nélküli embereket ne irjatok fel (tehát én+3 fö az kicsit kevés)

1 Svéd 85
2 Roy ( a buszsoföröm) 85
3 Koca 88
4 Sas Sándor 80kg
5 Virágh László 80Kg
6 Lázár Imre 85 kg
7 RR biker 85 Kg
8 Bálint 83
9 Levi (Elinor párja) 92 kg
10 Tompi 85 (bár ezt erősssen kétlem) :D
11 Dér Zoli 81
12 Garaba Ati 80
13 Garaba Robi 62
14 Rádli Józsi 80kg
15 Horváth Csaba 85
16 Dahab Iliász 90
17 Szőke Zoltán 70
18 tomi 90
19 Májki (Levi & Elinor barátja ) 85kg
20 Zohan (Levi & Elinor fia ) 67kg
21 Kpeti 85kg
22 Hyo 105kg
23 Pauly (Brian barátja) 85 kg
24 Brian 59 kg
25 Borsos "Mike" Miklós 75
26 Dulai Tamás 93
27 Bibliák István 110
28 Borsos Péter 82
beirlak benneteket
Megtartjuk wet race-ként
legalalább érdekesebb lesz a sok pörgéstöl
Üdv Svéd!

A jó múltkorában érdeklődtem nálad ugyanilyen gokartozás ügyében, hogy bár még nem találkoztunk és nem ismerjük egymást, de mennénk stb. stb. amire válaszoltál is, hogy szabad a pálya, hajrá. Akkor az egyéb okok folytán mégsem jött össze, hogy el tudtunk volna akkor menni, ezért utána már nem is kerestelek. Viszont most tutira mennénk egy "csapatnyian", azaz négyen. Mivel részünkről mindenkivel fixáltam az időpontokat, ezért szeretném, ha felírnál minket a versenyre. Azaz:

- Borsos "Mike" Miklós 75
- Dulai Tamás 93
- Bibliák István 110
- Borsos Péter 82

Köszönöm valamennyiünk nevében a szervezésed, amennyiben felírsz minket, mi biztosan ott leszünk!
Csak egyetlen kérdésem lenne: szar idő esetén (pl. eső) van-e olyan, hogy wet race vagy esetleg egy "b" terv lép életbe?
Üdv
privátban keressen mindenki aki szeretne valamit ne itt boltoljunk...minden megoldható csak pontos url vagy cikkszám kell....
szia,nekem kéne egy 50 euros akciós szerszámkészlet.megoldható?
lovasiandras@hotmail.com
szia Lovasi hol tudunk privátba beszélni a multkori felhivásod érdekelne komolyabban
Szezonzáró 3 órás Gokart Endurance motorosoknak
Oktober 3 szombat este 17.30 a város leghosszabb szabadtéri pályáján
Budaringen http://www.budaring.hu

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A csapatoknak összsúlya el kell hogy érje a 300 kg-t.
A részvételi dijat sikerült hosszas tárgyalások után CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
10 csapat indulhat tehát 40 fö, + kérnék további 5 föt a várolistára
A pályát 18.00 tól 21.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 17.30 ra betartani mert mérlegelés lesz
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt. Minden csapatbol a legjobb idö kerül a rajtkockára de forditott sorrendben.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör hozzáadást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Mindenki irjon sulyt a neve mellé, és kérem a bejelentkezetteknél nevet megadni, név nélküli embereket ne irjatok fel (tehát én+3 fö az kicsit kevés)

1 Svéd 85
2 Roy ( a buszsoföröm) 85
3 Koca 88
4 Sas Sándor 80kg
5 Virágh László 80Kg
6 Lázár Imre 85 kg
7 RR biker 85 Kg
8 Bálint 83
9 Levi (Elinor párja) 92 kg
10 Tompi 85 (bár ezt erősssen kétlem)
11 Dér Zoli 81
12 Garaba Ati 80
13 Garaba Robi 62
14 Rádli Józsi 80kg
Slovakia Ring oktober 7-8 és 12-13
Több ember nem olvasta jol a vastagbetüst és 20 euros/nap befizetéssel akart foglalni okt 7-8 ra
Kihangsulyoztam hogy ezt csak a 12-13 ra lehet megtenni
7-8 ra csak a teljes befizetéssel, tehát 90/nap vagy 170/2 nap lehet regisztrálni
Engem inkább 600-as gép érdekelne elfogadható áron ha valakinek van egy akkor sikítson !
Pályamotor eladó!

Eladó egy Yamaha YZF-R1 mkp. Adatai: 2007.10 havi. 3800km. Utcán bejáratva. Minden papírja megvan, tőlem vásárolták újonnan, nem volt még forgalomba helyezve. Extrák: Komplett pályaidom szett+ gyári idom, Öhlins hátsó gátló+gyári, eleje átszelepelve rugó kicserélve, verseny kormánycsutkák lábtatók(Gilles tooling)+gyári, Hyperpro kormánygátló+gyári, Powercommander, gyorsváltó+ignition modul, padon beállítva (Ágo: 167LE),BMC légszűrő, fémfékcső szett, Akrapovic kipufogó rendszer, G.P.T gumimelegítő, új fékbetét elől. Nincs agyonhajtva 2.04-05 ös időket mentek vele.

Ha érdekel hívj vagy küldj emailt!
Motocross-quad verseny 2009.09.26.-án fokői cross-pályán
délkupa forduló.
Szia!

Hétfőn kapok választ. Elméletileg okt. 16-án pályanapon lesz megtartva. Ha megkapom a hivatalos emailt egyből írok.
Szia Tomi.
Van valami fejlemény az utolsó R Széria futammal kapcsolatban?
katt ide ....: www.louis.at a héten pont ez van akcióban .....
és ezek újak vagy használtak ? nem értek az ebayhez
amúgy ha új és 251euro körül vannak akkor az egész jó
kb ugy mint itt alább Lovasi úr irja max 251 euro
DNA,

EBAY.COM a barátod.... rád ömlik annyi van ott..