Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egészségház úti Királyban dolgozok...
Svéd barátom! Már iratod is, Tompi csapat!
Okt 1 megyek haza továbbra is valakinek valami kell a louis fun-ból akkor sikítson aktuális akciók a www.louis.at oldalon
És am igy pályán mekkora sebességel szoktál menni?
Igazad van!Akkor 90 max. 100 akkor is 1.5h alatt ott vagy!
Jó de a az 110 120 nekem a csutka én meg üvegen nem akarok meni vele mert úgy olyan hosszú távon hamar tönkremegy!
Mivel a kecskeméti pályát a megyénkből legközelebb a 4es főútról (persze Szolnok után letérve lehet elérni a leghamarabb),tehát az elég forgalmas út,úgyhogy a magas tempó felejtős!
Nem is kell autópálya egyik elérhetőségéhez sem! A 110-120as tempó meg tökéletes!Minek az a nagy rohanás?
Mondjuk igaz. de neekd megint más mert te tudsz menni meg hamarabb odaérsz stb... nagymotorral én meg max 120 al megyek de azzal motorozhatnák egy kis ideig meg autópályán se mehetek vele stb... ls akk még utánna pályázzak az már nekem soklenne meg a pénztárcámnak is benzin téren:D
Lehet neked igen,de nem tudom a pontos tartózkodási helyed így nem is tudhattam melyik van közelebb!
Pl. mára terveztem,hogy elmegyek de a fene tudja,van is kedvem meg nincs is!
értem
Am gyöngyös az 180 km körül van kecskemét meg 225 körül úgyhogy gyöngyös közelebb van:D
persze! Igaz nem ingyenesen de 9-18ig nyitva van és 5000Huf erre az időre! Kecsóring
akk eből az jött le h a gokartpályára nem lehet motorral felmenni
Ez az! Ne is mond!
és a gokaztpályára felengednek motorral?
egy Z kimaradt
Csá.Látom te is H-B vagy. és hát ez elszomoritó h nincs
Ami esetleg közelebb van a a Kecskeméti Gokartpálya!
Kösz az információt de most ha olyanba szólnak bele amibe nincs igaza ......
Sajnos ne is keress pályát Pitbull a környéken mert nem találsz!
Elszomorító,de igaz!
állitolag Gyöngyös környékén van valhol egy olyan pálya amit 50 essel nagy élveznél
ugy emléxem SuMo-sok szeretik (SuperMoto)
és tanuld meg ha forumozni akarsz, itt ha beszolnak neked ne sértödj hanem humorral válaszolj, akkor talán befogadnak, aki nem birja a beszolásokat az nem marad meg egy forumon sem
mERT TE 15 ÉVESEN MÁR 1000 GSXR-T VEZETTÉL V MI?GONDOLKOZZÁL MÁR MEG VALAHOL ELKELL KEZDENI NEM EGYBŐL A 1300 HAYABUSÁRA KELL ÜLNI mert sztem aki egybőll egy olyanon kezd az megvette magának a temetőt!
Miiii?50es miről beszéltek már?Szarrakás semmirevaló szar!
Aki ilyennel megy az még ovis