Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sokan nem tudjátok ki vagyok de megbízható forrásból tudom hogy sokat buktak azon hogy a pringre nem mentek le annyian mint várták és mindenki ragaszkodik hozzá csak a hringen legyenek a futamok...
sajnos még az is valószínű hogy az utolsó futamokról összefoglaló sem lesz Dodoréknál mert nincs rá a szakágnak kerete....
persze azt is megértem hogy átalakulna csúnyán a ponttáblázat ha mondjuk több helyszin lenne mint pl az osztrák bajnokságban.
én úgy látom hogy azzal hgy páran ragaszkodnak a hringhez azzal többet ártanak mint amennyit használnak.persze megértem őket is hisz ott mennek évek óta zéró hibalehetőség nem fog rontani a pályán és stb és stb.nem erre mondják azt hogy ördögi kör?
sztrájkolhatnának hogy legyen utolsó futam
a hétköznap már rosszul hangzik , főleg ha október első hete mert akkor abszolút nem tudok menni
A sztrájkolók elérték céljukat!
Most beszéltem Hirtling Gabival. Azt mondta hogy nagyon dolgoznak rajta hogy az r-széria meg legyen tartva. Ami biztos ha meg is lesz tartva akkor 1 napos lesz és valamelyik hétköznap lesz, valamelyik pályanapon. Egyenlőre ennyi. Ha lesz új infóm közlöm.
nabazz, most olvastam hogy elmarad az utolsó Ob futam
R széria és a csajok futama is elmarad ? tud valaki valamit ?
menni akarok még fotózni ki
Gratula
Kussolj!
az ma van.de szongyák olyan mint ez volt,ez pedig kurvajó volt.
Most nézem nem is az volt csak indult a csávó is.
És jó az a Mike Wohneres nap?
Szia!

Már jelenkeztem a honlapon a motorozásra (a versenyre még nem). A számom 30-999-2516.

Üdv,

Csaba
Az elég szép.
2.04.meg egy pici. De lehet, hogy a vége volt.
a stopper mit mutatott?
Hi apuka.

Menni fog az neked , jobb a hringnél. Találd ki, hogy jösz-e és megdumáljuk a részleteket.
Szia.

Ha jösz, akkor add le a nevezésed a palyamotorozas.hu honlapon és megbeszélünk a csapat ügyet. Nekem már van csapattársam, de van még ismerős akivel indulhatsz. Adj tel.számot, email, vagy msn címet és holnap kereslek.

Üdv.

Dani
Az AZ! Te marha.
de a beszámolóm zsír nem!?
szerintem igen.
Ez is valami? ? ?
mai nap pring!
Gratulálok Bodrinak és gazdijának! köridő és helyezés tekintetében szép eredményt értek el!
ja ,én még nem voltam pringen.ugy is ér?
Szia!

Én megyek szintén csütörtökön és nekem sincs még csapattársam. Az időeredményeim inkább 2:17 és 2:20 között vannak. A motorom Honda CBR 600 F3.

Majd gyorsulok délelőtt:)

Üdv,

Pozsonyi Csaba