Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azt szeretném kérdezni, hogy ezek a motorok valóban olyan gyorsak? Tényleg kell a pályázáshoz bőr ruha? Azt hol tudok venni?
pipi r6 a költségeken lehet osztozni és akkor már nem is olyan sok.
és különben is a feeling a lényeg nem a köridő
mmatte elsőre szerintem menj egy komoly kört a mátrában mondjuk sasvár és füred között és ha az meg van akkor utána isteninek fog tünni a ring is....vagy próbáld ki karintiában a nockalmstrasse-t (A)
konnektorba odaenged bárki ha elötte köszönsz.
na csak óvatosan és majd írd meg ide milyen volt...
köszi az infot nekem egy kicsit huzos,meghát énmég messze vagyok a kinti legrosszabbaktol is.
Sziasztok. szeretnék menni euroringre, életem első pályanapjára. Többen irták hogy szar az aszfalt. De sajnos a H.ringen soha nincs nyíltnap amikor itthon vagyok. Kicsit fosok ettől az aszfalt témától, vagy annyira nem szar a helyzet? Amúgy slickekkel mennék biztos ami biztos. És tudja-e valaki hogy konektor jár nyiltnapon gumimelegítőhöz?
Köszi
a multheti alpok adria fent van az osztrák oldalon (osztrák motorsport szövetség)
kb 60 ezer a licensz...utána már csak a szokásos költségek vannak ill kalkulálni kell az utazással mert Rijeka,Hungaroring,Pannoniaring,Brno a 4 helyszín azért azt érdemes tudni hogy a 60ezres cucchoz van legalább normális biztosítás ha eldobnád a vasat...
szia mibe kerulne ez az embernek.verseny=Ft?
A múlt heti AlpokAdria eredményeit meg lehet nézni valahol a neten?
halihó srácok-lányok valakinek van kedve jövőre indúlni az osztrák bajnokságban? az legalább nem csak a ringen van....
Majd meglátom még.
3 nappal előtte kell lejelentkezni úgy emlékszem.
Igen itt néztem!Ami nekem van:Yoshimura TRC full system with stainless sleeve! A száma pedig:1109075.Én úgy néztem,hogy csak 750-re írják de megköszönném ha te is megnéznéd,több szem többet lát .Köszi szépen!
Itt nézted ? Yoshimura USA

Vagy Japán street legal van neked fent a motoron? Mert ott a part number-k is mások...
Itthon azt mo
ndták,hogy jó rá de a Yoshimura oldalán mégis külön cikkszámon szerepelnek és a papiron is ami a gyári dobozában volt csak a 750-est irja! Tanácstalan vagyok.
Nem dohányzó tulajtól
Nem kell Tibi! Jól tudod, pl K7 600-750 yoshimura például abszolút kompatibilis...
Szinte biztos, hogy jó rá. Majdnem mindenben ugyan az a cucc való a két gépre de kérdezz utána valahol.
Egy ilyesmi nekem tuti lenne bár nem bánnám ha 750-es lenne inkább mert félek,hogy a Yoshi rendszerem nehogy ne legyen a 600-asra jó!
Ha 23-án még meg lesz akkor visszatérünk rá.
a 24-i délelőtti motorozásra van két reg-em. Ha van itt olyan aki menne szóljon (9.00től folyamatosan lehet menni),és úgy jelentkezek le,hogy mehessen a helyünkre.
nekem van k6 600. de gyári állapotban....
Ez 2007-es baloldalán csuszott, és egy fék kar van letörve róla. Mondjuk ez fent van Ohio államban.. onnan NY-ban érdemes bekonténerezni.
Szia,

Most nem igazán találatam épet az általad emlitett évjáratból, csak sérültek voltak... de az áraikat nem néztem mivel sérülésmentes kellett akinek hozom..