Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeem!
ÚÚÚÚ... Te lőtted ezt a bimota Tesi-t?
Szia,
Chrobák Jani szokott az Euroringen oktatni, az kezdőknek nagyon jó, megmutatja, hogyan kell ülnöd a motoron, helyes ívek, kiülés, fékezés, kigyorsítás, stb... Szerintem hasznos, bár nagyon fárasztó reggel 9től este 6ig 30 perces etapokban végigmotorozni a napot. viszont nagyon sokat tanulsz, én csak ajánlani tudom, a nyáron voltam.
1. kép: Bridgestone Racing Battlax Slick 180/640 és 190/645 méretekben (/55nek felenke meg). A kettő együtt 20.000 Ft vagy 12.000 Ft/db
2. kép: 5 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretekben (egyik nincs a képen, 4,5 mm körüli). Egyben 60.000 Ft vagy 10-15e/db
3. kép: 3 db Metzeler Racetec Slick K2 190/55 méretekben (12-15e/db) Egyben 37.000 Ft és 1 db Racetec RAIN K1 esőgumi 190/60 méretben 6 mm-es mintázattal 9.000 Ft. Igény szerint Racetec Slick K1 120/70-es gumival +6-8e Ft/db
helló.
Próbált már valaki 600rr re 190 slick et rakni?
felmegy egyáltalán? és ha igen ,milyen vele menni?
de ne itt, talán a kocsmában
mutasd
Ne is mond, hajóra licitálok még 2 óra van az aukcióból és 32-en vagyunk rá ugyhogy "bid sniper"-t fogok használni hogy az uccsó 5 másodpercben vigye be a "halálos lövést"
faja lett de már kérdezted. eBay-en cavinton nincs? Egy raklappal hozhatnál, oszt feleznénk
nem a pénz költés a fő célom nekem sem hanem az új pályák érdekelnek.jövőre magyar bajnokság szerintem tuti nem lesz(már megint) és abban sem látok nagy élvezetet hogy csak a hringen van amit van aki évek óta ismer mert csak ott megy....ha meg leviszik a pringre akkor meg nem megy le a kutya se....
Én valószinüleg jövöre mennék... pénztkölteni
Bagoly ! milyen lett a Yamaha cucc? Vagy már kérdeztem...?
Éppen azért megyek hogy ott feszegessem a határokat ne az úton, arra már majdnem rábasztam.
Köszi a válaszokat!
nem így jött le.. de ha így értetted, akkor részemről elnézést.

LX
Köszönöm szépen a segítséget.
nem olvastad elég figyelmesen amit írtam.ha ott megy akkor utána isteníteni fogja a ring aszfaltját is és eszébe sem fog jutni hogy szar lenne. ezt írtam.

más akit érdekel az osztrák bajnokság annak itt vannak az árak

Basis für alle WM / EM-Lizenzen ist der Besitz einer Nationalen/EU(A/B)- oder Internationalen FIM Jahreslizenz!
Nationale/ EU Lizenz € 85,00 € 94,00 * Seitenwagen (erweiterte Leistung) € 85,00 € 111,00*
Nationale OSK - Clubsportlizenz € 29,00 € 94,00
Nationale/EU Junioren-Lizenz (bis 18 Jahre) € 27,00 € 94,00
Internationale Fahrerlizenzen (Preise exkl. Versicherung)
Internationale FIM Jahreslizenz € 85,00
Internationale FIM Tageslizenz € 42,00
EM / UEM Jahreslizenz (Preise siehe OSK Homepage)
EM / UEM Tageslizenz (Preise siehe OSK Homepage)
WM / FIM Jahreslizenz (Preise siehe OSK Homepage)
WM / FIM Jahreslizenz (Preise siehe OSK Homepage)
Sziasztok! Ferodo fékbetétek szezonvégi áron kimondottan pályázásra (is) minden motortípushoz! Érdeklődni a
varges90@yahoo.com emil címen vagy a 22/312-737 lehet!
Én is életemben először az Eringen voltam pályázni és semmi gondom nem volt vele.Arra,hogy szokjad picit a kanyarokat,tökéletes.Nem kell egyből az őrültek közé felmenni más pályán,az Eringen általában kevesebben vannak,lehet szépen lassan is menni és tanulni.A burkolatja tényleg nem a legjobb,de tanulni-ismerkedni megfelelő. A Mátrát nem javaslom tanulás céljára,mivel nagyon rossz az útminőség,tele kátyúkkal,gödrökkel,kavics,miegymás...Pár hete jártam ott..Lehet,hogy jók a kanyarok,de ott minden másra is figyelni kéne,teszem azt őzek,autósok,gyalogosok,biciklisek...De ezt úgyis tudod:))pályán ezt kiküszöbölheted,meg valószínű az esés kockázata is kisebb lesz:)))
Szóval menj bátran Eringre:)))
Ha óvatosan közlekedsz nem lehet baj. Az igaz hogy csúszósabb a pálya a kelleténél, de az is csak bizonyos keretek között. Mivel első pályanapod, ígyx feltételezem nem a határok feszegetésére törekedsz majd hanem a technika elsajátítására. Tehát ergo nagy baj nem lehet. Persze mindig mindenhol benne van a perec lehetősége, de ezt lehet redukálni önmérséklettel és odafigyeléssel
Ki ez az idióta?
na bíztassad csak a hülyeségre... hátha esetleg meg is hal azon a "komoly" körön a mátrában.... mi a francnak kellene a mátrában gyakorolnia? Épp erre jó a pálya... kezdő csoport... vagy akár egy oktatás... mátrában gyakorolni... agyrém...

LX
helló, igen, a motorok gyorsak, tempójuk halálos. Bőrruhát (szájpecekkel) minden valamire való S/M boltban kapsz Anélkül el se indulj a pályára/placcra
köszi!
A mecsekbe szoktam motorozni jobb híján. Majd holnap este megírom milyen volt.