Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia AlexCBR!
Esetleg ha tudnál egy K6-7 600-ast vagy 750-est jó áron intézni akkor szívesen kötnék veled üzletet!Pályamotornak szeretném szóval az sem olyan nagy baj ha nem teljesen makulátlan csak jó árban legyen!Köszi
Csináltam egy daily shoping-t kicsit alkudoztam a taggal.. de pályamotornak jó lesz egy kezdőnek.. vagy haladónak, vagy egy astronautának...
Mortis, küldtem neked email-t
Inkább egy lavor vízbe szállok be
te inkább szálj be a csiszolásba,nehogy dühös legyek!mer ha dühös leszek,akkor nem fog történni semmo...éééés!?
Ja ja,ez lemaradt
hölgy tulajdonostól megkímélt állapotban
Na,kezdődik!Jövőre megint mindenki R6R-re vált.Há miféle emberek vagytok Ti? Géjesikszert jamakkára?

Ja,jut eszembe Hajni K6 750-e eladó,pályát sose látott, előtte egy szívbeteg,vak bácsié volt,nagyon megkímélt.Csere is érdekel,izé R6R előnyben.
r6r
ha kell közvetítés, szólj, az ár irányár nekem..
vifil?
ahhoz is van minden, idomszett, stb. Csak alkudnod kellene rá. 1000 km-enként olaj, pályára merszeken ment, 2:15-öt tudott a csóka, szóval nincs nagyon széthajtva. Nemhogy rámennél..
Ha van olyan ami fel van már "szerelve" egybe olcsóbb mint külön vegyél rá mindent..... vagyis gondolom
ott van amit ajánlottam..
újat nem. használt r6r vagy a csapatból ha eladó valakinek....
Köszi szépen. És köszönöm mindenkinek.
Használtra gondoltál? ProRide-os?
Szeva Tomi!
Először is gratulálok a csapatnak!
Másodszor, lesz rö6
Én pedig válaszoltam...
Maci!

Rendben ....
Gratula, az utolsó mondat a lényeg
Véletlenül Mikike nevével írtam, de vedd úgy hogy én írtam!
Jó beszámoló! Csak az a fránya utolsó mondat nem kellett volna.
Csatlakozok Karsai kolegához, hogy igen mozgalmas hetünk volt Sikerült majdnem minden ProRide versenyzőnek javítania eddigi köridejein... De talán nekem volt a leghosszabb a hét... Szerda Pannóniaring V2 kupa: 2. hely (1,59.6) Péntek O.B (1,54.9) igaz a hatodik körben takaróztam egyet, de jót csatáztam Bitti komával és külön örülök hogy a verseny alatt is stabilan tudtam tartani az 1.55-ös időket, aztán vasárnap Endurance... Hála az égnek jön fel a csapatunk mint a talajvíz Én mondom patent motor ez a Bimota!
kűdtem e-mailt
Akkor a következő sört te fizeted