Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, fasza moci!
bemész a fullgas bótba balatonboglárra, kicsengeted a lét, oszt má van is...
hónap híllak!
éééééééééééééééééééééééééééé
éééééééééééééééééééééééééééé
éééééééééééééééééééééén...........
..................
Őrült
http://www.youtube.com/watch?v...
aqua fater illen köll nekem!nem élhetek nélküle!tudsz rola vmit?yo-e,megbízható e(nem olasz szétesek fJTA-É!?)minden infót ide nekem!

van nekem egy novidzsentó,olyan amillen magának köll! ...megegyezzünk okosba és kész!
Te Pjedi!
mikóóó beszélünk már?
tudod, ígértél valamit...
uh majd ha van kedved csörgess meg!
(különben széjjel csaplak!)
most akkor örült vagy őrült?
nincs a gépnél senki sem?
szevasztok én egy gxsr örült vagyok. ezen az oldalon még új.ki volt kint a szept 2.-i pályanapon a hungaroringen?
Danksőőőn
hali!mennyi egy éves pályamotorozási díj vmilyen kupában a Ringen?licens meg még mit kell fizetnem?nem tudom...gsxrk5öm van
Köszi!
Én még csak az elsőt néztem meg. Az nem rossz. De lenyomtad Bodrit!? Ennek nem lesz jó vége.
Sziasztok!
Eladó egy kitűnő állapotban lévő, 1 éves, de nagyon megkímélt Alpinestars RC-1 -es egyrészes bőrruha, beépített (gyári) gerincprotektorral, 52-es méretben.
Ára: 79.000.-
Ha van akit érdekel, 06/30 607-1622.
super vidik Dave
Nemtudja valaki hogy az RTL KLUB-on lévő autómániában a motorokat meik pályán tesztelik?
irigylünk szerintem nem kevesen...már épülget a futó így ha jövőre valaki nem tudja megoldani a kijutást és még engem is meg tud győzni hogy az a pálya ott és akkor nekem tökéletes lesz és jól fogom magam érezni akkor sikítson bátran és amiben tudok segítek...
Slovakiaring tüntetés helyett
Furán alakult a nap. Zsir Feri 11 re jött értem, pillanat alatt futón volt a k9 is. Vittem egy használt hátsót is meg a gumizo gépecskét, mert nagyon vége volt már a hátsogumimnak.
13.20 ra értünk oda, üres parkolo, 9 Ducatis körözött a pályán de szétszorva tehát maximum 3 motor a pályán. Csont száraz aszfalt, kb 14 fok. Gyors regisztrálás, akarnék öltözni, nincs meg a nagytáska. Annak ellenére hogy ma délelött hajtogattam bele a Rizlás overált a Spidi helyett, mégis a garázsban hagytam. De az akkora táska hogy abban van mindenem. Böroverál, sisak, kesztyü, gerincvédö, mellvédö, és még a gumimelegitök is.
Bepánikoltam. Zsir haza akart küldeni pestre hogy majd ö addik motorozik. Nekem inkább az az ötletem támadt hogy mindent kérek kölcsön. De hát ügye csak 9 Ducatis volt a pályán. Beszéltem a pályatitkárságon a magyarul beszélö csajokkal és ök mondtak hogy az egyik pályatulajdonosnak mindene itt van. Szerencsére ö is magyar volt és már többször is beszéltünk, telefonon is meg az Opium naposn is igy tudta hogy ki vagyok és szivesen odaadta a börcuccot meg a sisakot, Feritöl meg kaptam csizmát és kesztyüt. Igaz hogy kicsit kényelmetlen volt a börcucc, a sisak meg mégjobban, de nagyon elszánt voltam.
Gumimelegitö nélkül ovatosra vettem az elsö kört, az aszfalt is csak 15 fok volt
Zsir Feri még sosem járt erre, neki lassabban ment a tanulás, meg amugy is tesztelt egy érdekes elsö futomüvet igy 2:50 el nyitott. A K7-es be vett olcson amcsiböl egy K9 elsö villát. El volt töle ájulva, annyira tetszett neki..
Elsö menetben én is csak tesztelgettem de nagyon hamar megállapitottam hogy ez a Dunlop hátso nem az esetem, igy inkább lejöttem és gyorsan átszereltem magamnak a használt Bridgestone slicket.
Ez már nagyon tetszett, végre mertem nagy gázzal fordulni a célrarába és nem kezdett el hullámozni.
A harmadik menetemben mar mentem egy pb-t 2:27.050 (transzponder ma is kötelezö volt)
Negyedik menetben elkezdtem röviditeni a féktávokat, föleg a 2 hosszu egyenes végén lehet ezzel idöt nyerni. Ma semmi szél nem volt igy a negyedik hidat lehetett venni teli gázzal. Nem vagyok egy wheelie király de ha ott ugy megy az ember ahogy kell akkor hiába hasalok rá a tankra és hiába váltok bele a hid pupjába, bizony akkoris feljön kicsit az eleje.
Amikor végre a célegyenes végén 100 méterrel a féktáv elött elkezdett ledadogni a hatodik akkor sejtettem hogy ez tuti pb. Mentem még néhány kört hiszen gumimelegitö hiányaban azt kellett tennem hogy hosszabbakat menni, és nagyon keveset pihenni. Besétáltam az idömérö monitorhoz és sikerült egy jo kis pb-t futnom 2:25.950
Vajon ha a saját cuccami lehettek volna rajtam és a saját sisakom ami nem nyomja a fejem akkoris ennyi lett volna? Sosem fogom megtudni mert egy barom vagyok.
A lényeg hogy Feri is nagyon boldog lett a végére, nagyon bejön neki a pálya pedig csak egy 2:39-es kört tudott csinálni.
Amikor visszaadtam a börcuccot meg a sisakot, akkor beszélgettem a pálya egyik tulajdonosával. Azt javasoltam neki hogy mindenáron probáljanak még invesztálni egy kb 2 méter magas plexifalba a hidak korlátján. Egyrész már most olyanokat olvasok a német racing forumon hogy a Slovakiaring veszélyes szélben pont a hidak miatt ugyanis a hid tetején minden erössebb motor kerekezik és a szél eltolja az elejét mielött az visszatér az aszfaltra. A másik amiért javasoltam az az hogy egy 1 méteres korlát összeakadás esetén nem védi meg a motorost attol hogy ne essen le a hidról, de ez a magas plexifal, attol is megvédi és a szél sem lesz veszélyes. Azt mondta hogy nagyon tetszik neki az ötlet és mindent el fog követni hogy meglegyen a plexifal. Remélte hogy a FIM ne gördit akadályokat a nemzetközi homologizácionál.

Mindenkinek!
Holnap is meg holnapután is ugyanez a szervezö lesz, bárki mehet egész nap 90 euro és délután 50 euro, keressétek Gabriellát, beszél magyarul, az árnál nyugodtan hivatkozzatok rám.
Hali
Pontosítok van egy 04-05-ös ZX10R blokk kb 10000km-es.
van gyári elektronikám ehhez illetve gyári légszűrőm, zsír új didi530vzm2-es 124 szemes lánc nittelőszemmel. és 45 fogas hátsó lánckerék és karbon kuplung kopó lammelák.
Ár megegyezés szerint.
06304029696
Pályaidom elado zx10 2006 os Kawához 60000 ft
30 9 709 629
Vasárnap reggel ott vagyunk olyan 9 körül.
Eladó egy Yamaha YZF-R1 versenymotor!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha
/yamaha_yzf-r1-3358287
jövő hétre mond jóidőt, és lesz is pályanap pringen.én sztem megyek, gyere el teis legalább nemcsak német szöveget hallok:-D
Sajna már van családi program. De azt hiszem, hogy most pancsiring jobban izgat. Szeretnék menni 2.10 alatt. Annak azért örülnék egy picit.
Szlovák ringet meghagyom már jövőre asszem.
jöhetnél te is
majd csinálok némafilmet