Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán vigyázzatok magatokra vaze. Húzzátok mint állat.
szoval holnap megyünk Zsir Ferivel a Slovakiaringre, ha valaki akar még jönni, az jelezzen reggel 9 ig. ugy néz ki csak délre megyünk ki és egész délután akarunk menni
Mikor majd beszélsz vele telefonon,felteheted neki a kérdést!
köszönöm,
email-ja nincs véletlen mert képet szeretnék neki mutatni
06209427240
Helló!

Valaki megtudná adni Dúzs Peti elérhetőségeit?
köszi előre is
hogy mikor lesz a holnap? Tényleg ezt kérdezted? Holnap lesz holnap.
Pontosan mikor is lesz?

elkezdtem feltöltögetni a pénteki R széria kupa képeket, elég gyány munka lett, de most ez van
lehet csekkolni
http://20091016rszeria.balusk8...
holnap szabadnapom van
Felhivtam a Slovakiaringet és lehet motorozni, Szlovák Ducati nap lesz, van böven hely és még Ducatikat is lehet tesztelni, 3 csoport lesz és 90 euro
Az idöjárás tök jol néz ki
nekem volna kedvem
2:27 alá akarok kerülni
Vasárnap esélytelen. Akkor marad nekem a hétfő Slovakiaring.
Marhák vagytok... nem vitás
Hála Istennek idén látta eleget.
Ja persze. Megunta a képedet.
Ő már a jól megérdemelt pihenését tölti.
Ne kuncogjál itt te kis harci egér, mert még a végén elesel. Inkább gyere le, aztán mutasd meg milyet tép a tizedes.
Vasárnap mi lehet, hogy lemegyünk Pjedi mesterrel.
Évadzáró. Nyílván dec.31.
Mikor?
Kinek lenne kedve jönni egy évadzáró pancsirigi moccccozásra?
Sebaj.
Nézd, az a helyzet hogy én zuhanyozni még nem akartam ott, így ezt nem tudom. Azért elég komolynak néz ki a létesítmény(hatalmas lelátókkal, étteremmel, stb.), bár ez a része nem volt nyitva. Lehet, hogy mivel csak a lenti rész volt nyitva, ami egy normál pályanapon is, ott nem voltak megfelelőek a feltételek több napos tartózkodásra... bár ha egész hétvégés versenyeket csinálnak nem értem miért.
A pálya jó szerintem, én szeretem, jó kis technikás... nem jön ki annyira a nagyobb motorok erőfölénye. A 688-as oldalon belinkeltem innen egy video-t, bár lehet láttad...
Palesz!
Ezekszerint a tájékoztatásban sem voltak a csúcson ,mert amennyire tudom, nem álltak jól a zuhanyzók terén sem.Konkrétan nem volt(így morogjunk a mi pályáinkra). Ma reggel néztem a Chop Shop-ot azok is ott tesztelnek. Ránézésre nem rossz hely pedig.
Képeket találtam az oldalon vasárnap, de amikor néztem még csak a Dávid versenyei előtt tartott futamokról volt. Felmentem most az oldalra ,gondoltam belinkelem.Most már azokat sem találom. Hiába no, béna vagyok.
Vidi nincsen róla?