Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolyan köszöntem, nekem nem volt időm utánajárni azóta és ennyire nem vagyok képben... a helyszínen nem jutottam hozzá ilyen pontos infókhoz.
Palesz!
Nem annak természetesen aki kint volt!
Köszi! Ennél pontosabb tájékoztatást nem kaphattunk volna...
az meg ujdonsag,azt nemtudom:D
Kékszalonból, meg a sajátommal a "Hugi (DD)-rezidenciából"

DD tudod mi?
Hi!
Ha kiváncsiak vagytok milyen versenyen mentek itt a verseny ki írása. http://www.thundersportgb.com/...
Ezzel a versenynappal kapcsolatban azért még feltétlen meg kell említeni, hogy még egy fiatal magyar tehetség képviselte hazánkat. Gyutai Adrián is indult a 125-ösök között, ugyanennek a csapatnak a meghívására. Neki sajnos túl nagy volt a technikai hátránya a többiekhez képest(bár mint utólag kiderült, nem lett volna muszáj széria blokkal mennie ), de az utolsó helyről rajtolva szépen felhozta magát a mezőnybe.
temeg honnan szamitogepezel?kekszalonbol?:)
Nekem volt szerencsém élőben látni a futamokat vasárnap(gyutaiat-nak köszönöm itt is az invitálást! ), elképesztőt ment Dávid, főleg a 2-ik futamban, amikor utolsó helyről jött fel. Olyan tempóban, hogy a 3-ik körben már 5-ik pozícióban volt és onnan is folyamatosan tornászta fel magát. Hozzátartozik a teljes igazsághoz, hogy az első 2 már eléggé elhúzott a mezőnytől, de az egyiküknek valami problémája akadt és lemaradt, így tudott 2-ik lenni. De ez semmit nem von le az érdemeiből, az utolsó helyről rajtolva ezzel a teljesítménnyel nagyon kiemelkedett a mezőnyből. Ha van még 2 kör tuti erre sem lett volna szükség, hogy ott legyen.
Nem hiszem, hogy utánpótlás futam lett volna, mert a teljes mezőny odaállt az eredményhirdetéshez, szerintem Dávid volt a legfiatalabb, a legidősebb pedig tuti 50 fölött volt(ilyen volt többek között, aki lemaradt a dobogóról), 25-40 közé saccolnám a nagy többséget.
Az eredménye kitűnő, gratula neki.
A pontosság kedvéért: 6 év után rendeztek újra motorversenyt a pályán. Az első versenyen pályacsúcsot futott , de a nap végére ketten gyorsabban körbeértek.
Thet iz him, jessz!
Juhase?
Figyelem!
Motoralkatrész üzlet, Pest mellett Gödön, a 2es számú fő úton.
Teljes TKRJ, Pollini paletta, és egyéb gyári beszállítók termékei. Igény szerint, házhoz szállítással.Érdeklődni a 0630 360 78 65-ös telefonszámon.
Hi Brian!
Köszi!
Hivatalos eredmények Dávidról
Sajnos a H.Ringen már nem.
Ő tartja a pályacsúcsot a Hringen és ha jól tudom Rijekában is! Szóval nem hiszem, hogy utánpótlás kategóriában!
A Viking egy szemét alak aki folyton kukacoskodik. De a történeti hűség kedvéért azért kérdezd meg.
Nagyon jó ilyen híreket olvasni, ezúton is GRATULA neki! Várjuk a további híreket róla! Nagyon ügyes, ez a Dávid gyerek!
Viking-1!
Beszéltem vele telefonon, gondolom ha nem abszolút csúcs lett volna mondja. Nem hiszem, hogy nála a pályacsúcs valami mást jelentene.De a kedvedért megkérdezem.
Nem szokásom ha egy mód van rá.
Főleg szórakozásra nem. De ha megjön akkor megyek, mert nem bánnám a dolgot.
kölcsönkérsz?
Abban nincs vita, hogy Dávid nagyon tehetséges gyerek.
De milyen pályacsúcsot ment? Korosztályost? A Thundersport ha jól tudom, utánpótlás sorozat, fiatal srácoknak.
nem hiszem, hogy abszolút pályacsúcsot ment, bár Rockingham nem szerepel a BSB-naptárban.
Az, hogy túl közel van és nem jön be addig a pénzem.
Nem volt az sosem ügyetlen gyerek.