Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, amilyen szerencsém van összezúzom
De igyekszem ezzel a pályadiom projekt-el..
gyere mán vasárnap. gyári idommal is el lehet jönni.
Dúzs
Jó kérdés Marad Dúsz Peti
Mé' nincs?
dúzs. igaz kicsit drágább
na sikerült beszélni vele, nincs k8-hoz idomja
Mondjuk a K7hez nem volt akkor farokidom.
Igaz mondtam, hogy nem is nagyon kell.
De összességében tényleg jó a minőség és szerintem az ár/érték arányban az egyik legjobb (de nem kell már dicsérgetni, hiszen úgyis emellett döntöttél)
Szép eredmény! A fizikai állapotommal semmi gond, simán türhető, bár a napi pocakszurit utálom beadni... (Te megszúrnád magad?) A lelki sebek fájóbbak! varratszedés má vót, de a gyógyulás hosszú folyamat....az újabb műtétig (1 lemez + 3 csavar kiszedése) 6-12 hónap.... Szal javulok csak lassan vazze...
és nekem is
Még nekem meg kell kérdeznem hogy egyáltalán van-e már k8-ra idom
Egy héten belül itt volt a cucc (Egerben), postán sértetlenül.
Azt is írtam
Nagyatád, postán is elküldi
írj neki mailt, én is úgy "beszéltem vele"
Helyileg hol van?
Nekem is tőle van.
Kiváló Áruk Fóruma
Szerintem melózik ezerrel. Légy türelemmel.
Ezt a srácot el is lehet érni valahol? Mert az oldalon lévő telót nemigen veszi fel..
én is arra gyúrok még 5
valoban jot mentem ,de az öcséd basszus!áhh...rá kell állnom a 2alatti időre,nincs mese!gondoltam h mögöttem vagy,és ez adott erőt! (tudod a technikám titkos)
Szeva Koca!
Jót mentünk ez a lényeg,29-én újra megpróbáljuk!
Ciao
szaggatték=szaggatták hiába a rum az rum
Ja ez azé van mert olyan házipálinkát adtam nekik előzőnap szuvenirbe hogyszéjje szaggaték a gázt .
Hát,annyira nem voltam szar,mert ilyesmi időket karcoltam tavaly szezon végén is.07 ment időmérőn,de a versenyen csak 08 volt a legjobb,viszont ez a második körben volt és onnan már csak romlottam.5.körben már azt néztem mikor lesz már vége,az agyam már máshol járt,sokat hibáztam és így nem is erőltettem a dolgokat mert abból csak baj lett volna.
Rajtom jól sikerült,Predi után fordultam de nem tudtam tartani vele a lépést 1 körig láttam,de aztán begyujtotta a rakétáit és lelépett.