Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jó időt megrendeltem
Ejj kivagyok he?Már csak 2 kell aludni
A hozzászólásodat olvasva,rám aztán nem tukmálsz semmi üccsit Fejben már megy a 00
na ettől az értelmetlen mondattol én is kivagyok!
mé lenne kemény menet!?mindenkit megkínálok egy üccsikével még a futam előtt!hidd el h az első leszek!
Megmondjam "ki vagy"?
Félórával előbb ha kimész az szerintem elég.
A matricát (mert nem karszalagot adnak), azt meg a a parkoló alatti irodában tudod átvenni. (a parkoló végén van egy lépcső, ott ballagj le)
Balusk8!

Köszi a képeket! Találtam magamról végre egy olyat, amin úgy nézek ki mintha gyorsan mennék, fel is tettem az adatlapomra . Ez sajnos a köridőkön még nem igazolódott vissza
Engem az érdekelne, hogy ha a délutáni vegyes 2-be foglaltam helyet, ami 13 óra körül indul, akkor mikor kell hogy ott legyek, és hol tudom átvenni a karszalagot..? Tudom amatőr kérdés, de nem vagyok otthon a témában...
22-ére a ringre tudja valaki, hogy van-e még hely? Már nem adja föl a foglalásnál... pedig még van 2 nap...
mi lesz és hol 21-én?
He he he,sajnos ez kevés lesz a jó helyezéshez Kemény menet lesz!Már én is kivagyok
várom a 21-ét! remélem ott nem kell így mennem h jo helyezést érjak el!majd gondoljatok rám ezügyben!
Van nekem is egy átadó licenses (lassú)zsugám holnapra.
Akit esetleg érdekel....kiáltson egyet.
hol és mennyiért?
én hővédő szalagot vettem és a kipu csöveit fogom betekerni vele (ha lesz holnap időm...) és akkor nem egy sehova a hő
átadnám jelentkezésem a holnapi délutáni LICENSZES 3 as csoportba.13.20 kor indul az első menete.
Attól függ, hogy hova kell. Gondolom leömlők-hasidom környékére, nem? De ha sima golyós-alulemezt kapsz és nem direktbe ragasztod bele az idomba, hanem valamiféle pogácsákra (távtartókra teszed, hogy legyen 1-2-3mm légrés az idom, meg a lemez között, akkor mindegy. A hőállóság akkor fontos, ha polifoam, vagy pukkantós fólia van a fémfólia hátára ragasztva és úgy kell felragasztani az idom belsejébe.
De asszem van olyan is, aminek a hátoldalán üveggyapot van, csak lehet, az vastag, meg nehéz, meg a vizet is szívja magába=nehéz.
De ha nem áruházban, hanem spec fűtéstechnikai boltban kérdezősködsz először, ott tuti segítenek, ha elmondod, mire is van szükséged pontosan. De biztosan vannak, akik ezen már túlvannak itt is.
Köszi. És kb hány fokot kéne hogy kibírjon?
Szerintem bármelyik fűtéstechnikai boltban, vagy nagyobb barkácsáruházban kapni hővédős golyósfóliát, vagy hőtükrös szigetelőanyagot. Persze nem árt megnézni, hogy mekkora hőt bírnak...
Tudna valaki mondani olyan helyet BP közelben ahol hővédő fóliát tudok venni a pályaidom belsejébe? Vagy bármi olyan dolgot amivel megvédhető az idom a hőhatástól. Köszönöm!
Szia vikoo! Fent vannak a 04.03-04.05. képek. Bár nem a legjobbak :( Ezeket mi csináltuk a gagyi gépünkkel. Elvileg kapunk majd profi fotósoktól is képeket! Addig is ez van. Nézegessétek és fórumozzatok nálunk is, ha ráértek
Bírom a búrádat, de ha nem kezdesz valamit a kamera hangjával, akkor nagy gondok lesznek!
Hi Svéd!
probáltam ide is feltölteni ezt a videot, de nem vette be pedig orákon keresztül azt irta ki hogy éppen feltölt
igy csak a youtubera sikerült feltöltenem egy 7 perces vágott verziot a Hungary Openröl, rajta a pb-s köröm is
http://www.youtube.com/watch?v...