Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi az a yosi?hagyjad már!bmc nekem is van,pc meg nem is lesz!tudd meg!így a művészet... főleg a kigyorsítás! a JJK az kipufogo!aszongyák nem is ordít hanem fuj mint egy sugárhajtomű!
Full yosi rendszer+bmc+pc+Végh beállítás.Papír forma szerint 177,8 hátsó keréken,sokak szerint ennyi nem lehet,de ezt dobta ,nyomtatta a gép.
jaaaa...már tapasztaltam némi csiszi csuszi árán!ezentul csakis dánlop!de ha az nem lesz akkor jo lesz a hejdenaugyon tapadok is!gumimelegítővel azé nem olyan csuszos,de van érezhető csuszás a már egykörön bemelegedett gumival szemben,mert az nugy tapad mintha ragasztos lenne!(kr108ntec,kr106)
először is nincs taktikám tehát már itt elbukott a terved!addig már nem eszek semmit könnyebb leszek a motorom meg sokkal erősebb!vagy nem de az biztos!te bazdmeg...neked van benne pc vagy rapid?
Hííínye,erre nem is gondoltam
Predi ha dunloppal mesz es hideg a gumi akkor te fogsz fulon fordulni nem a motor :) Vigyazz dunloppal hidegen...
Nem lesz az olyan könnyű ha ott lesz a dodor,lerajtol mindenkit,aztán meg feltartja a jónépet én ebből "előnyt"kovácsolok lefigyelem a taktikád és ragadok rád mint légy a légypapírra,az utsó körben kihasználom hogy könnyebb vagyok,meg hogy erősebb a mocim és lenyomlak az egyenesben,aztán bottal ütheted a nyomom
köszi joepapi!gyere mert kellenek a pompom lányok!
van de attol nem lesz igazán tapados!az ilyen nem megy tőle:




ejjjj...de tetszik ez nekem!
ezt neked ajánlotta...
kedden megpróbálok menni neked emelőzni meg melegítőzni meg benzinezni meg faszom..."ügyeslégypuszit"nem adok
Mitől lenne hideg az a gumi?van melegítőd,nem?
uhhh...ez most jolesett!köszi joe papi!
predet próbáltam nem szem elől téveszteni én is de a 2.07 emmel,nem tul sokáig bóklászott előttem.a köcsög
hideg gumi fülön fordul...hideg gumi fülön fordul...menni fog...megbírod csinálni!
a picsába!le kell lépjek az első körben!na ezetet fogom gyakoróni he...
Tavaly szezon végén 2 versenyen ment a 07.
Idén az egyik tesztnapon voltam eddig és 09 ment,de az olyan lazán öröm motorozva.21.-én a versenyen nem szeretném Predit szem elől veszteni.Persze nem lesz egyszerű,de nem azért mert olyan geci komoly idő az a 2 perc,hanem mert az agyamat kell "legyőzni"
amúgy mennyi megy?
Köszi
Ne pofázzá vazze! Gondoltam beszúrok neked mint állat! Erre te meg beleugratsz a sóderbe?! A fasz kivan az ilyen buzzancsoktól.
Jól vagy?
azé csak ovatosan azzal a 00-val!fejben rögtön megvan,de...na nem okoskodok itten e!vigyázz magadra az a lényeg aztán remélem meccselünk rengeteget,és a sportszerűség határain belül kőkeményeket!
neked nőt viszek h lekésd a rajtot!fejben én ma elvertem csúnyán kézi sztónert!
Majd viszek transzparenst szurkolni!
Lóf**t hozott a postás
Tacsi b@szod, azt a címet azóta sem küldted
hozza már a postás?