Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Juhász Dávid egyik gyors köre:
Videó
na.. még 1et találtam..

LX
Ezen talán rajta vagy.. Oldal helyesen.. nézem még, de lehet hogy csak ezen vagy.. a Kawát jobban meg lehetett ismerni..

LX
A képek jók csak az a baj,hogy én nem vagyok rajtuk
Eddig ez volt a legnagyobb létszámu Gokart Endurance verseny 9 csapat (4 tagu ) indult
Sesztynek köszönöm az asszisztálást
Szerintem mindenkinek bejött a pálya uj vonalvezetése.
A legjobbak, kb 12 fö 43 as köröket tudtak
A versenyben Atom mente a leggyorsabb kört 43:05
Az idömérökön látszott már hogy szorossabb verseny lesz mint az eddigiek.
Egyelöre még mindig papirforma eredmény lett, azaz Full Gas Team nyerte az idöméröt, a BSRP Team második (Brian,Svéd,Ricco,Pali)
és Garaba család harmadikként álhattak fel a forditott rajtrácsra
A verseny nagyon szoros volt végig, Briant elsö körben megpördült és utolso helyröl küzdötte fel magát 9 perc alatt a második helyre
Atom szokásos kemény stilusával a 9 es ratkockárol indulva elsö helyen adta át a gokartot a második menetre. Az elsö órában a második és a harmadik hely cserélödött néha, többnyire a BSRP csapattal mi voltunk a másodikok, de néha csereléskor a Garaba Team elénk keveredett.
Pedig Garabákkal ment a mezöny talán legnehezebb embere is Hyo!
Néha baromi közel vultunk a Full Gas Teamhez de megelözni sosem tudtuk öket.
Amikor már csak 20 perc volt hátra akkor észrevették a pályairodában hogy nem cseréltek szoftvert a versenyre és a computer 99 körig fog csak mérni és kb 120 körös a verseny.
Ez okozott némi galibát az utolso negyed órára, de a versenyben akkor már a három élen járo csapat 1-2 kör elönnyel rendelkezett igy csak arra kellett figyelni hogy a Full Gas Teamet intsék le elöször és aztán figyelni a befutókat.
Sikerült nekünk bejönni másodiknak, és Hyo-Garaba csapat lettek a harmadikak. Ilyen még korábban sosem volt hogy mind a 3 dobogos csapat egy körben voltak. Idáig Atomék több körrel nyertek mindig.
A további sorrendet már nem volt könnyü letisztázni igy az összes többi csapat hatalmas tapsot kapott, mert mindenkit holtversenyben negyedik helyre hirdettünk meg
Legközelebb jobban odafigyelünk hogy a 6 órás verseny szoftvert inditsák el nekünk.

A verseny egyik érdekességét Vik okozta aki elsönek kezdett a csapatában és kb 5-6 kör után rosszul lett és a depoig sem birta ki, a pálya szélére kellett lehuzodnia mert nem akart saját ölébe hányni.
De utána kis pihenés után ismét tudta erösiteni a csapatát 43 as körökkel
Remélem tesz fel valaki fotokat!

Hamarosan ujra versenyzünk!
Hali mindenkinek. Van egy eladó verseny gátlóm gsxr k1 - k3 ig ba, ha érdekel valakit irjon.
Üdv
Esti pályamotorozás a Hungaroringen A HÉTEN KÉT ALKALOMMAL !
Az Aszalós Team közismertebb nevén az Aprilia iskola esti pályamotorozásain lehetőség van részt venni saját motorral is. Az esti motorozások 18.00 – 20.00 óráig tartanak. A két óra időtartam 12.000,- Ft, illetve május 15-én bontott csoport lesz, 3x20 perc, ára: 10.000,- Ft.
Alábbi tervezett időpontokban lehet csatlakozni:
május: 13., 15., 26., 27., 28., 30.
június: 01., 05., 17., 25.
augusztus: 05., 06., 13., 14., 17., 19., 25.
Aki szeretne nyugodt körülmények között, akár kezdőként csatlakozva motorozni, gyakorolni, nem pályarekordot dönteni, csak egyszerűen jól érezni magát, annak itt a helye (licenc nem feltétel). A korlátozott férőhely miatt érdemes jelentkezni, mert nem cél a pálya maximális létszámra való feltöltése.
Jelentkezés az Aprilia iskola 06-20-52-52-837 telefonszámán.
na akkor vmilyen szinten megnyugtattad a lelkem
Hello,

néhány amatőr kép a pénteki Phoenix versenyről.. (tényleg amatőr, szóval nem fikázni.. ) beszámoló pedig készül..

LX
Sziasztok Lanyok/Asszonyok/Csajok....kit hagytam ki?

Keresek GSXR -es versenyzoket, hogy a Full Gas GSXR KLUB Kupan minel nagyobb szamban alhassatok a rajtracson, illetve a dobogon. A holgyek kulon ertekelessel versenyeznenek, abszolut kategoriaban. Ha valaki erez elszantsagot, most kiprobalhatja! HA kerdes van, vagy valaki biztosan tudja mar, hogy szeretne jonni, ide dobjon egy mail-, legyszi:
krieg_t kukac yahoo pont com
Bocsi, természetesen a ma esti 3 órás Gokart endurance versenyröl irtam amit a Budaringen tartok motorosoknak!
Várolistára lehet még jelentkezni, egyébként elvileg mind a 40 hely betelt
Remélem mindenki felkészült a ma esti nagy összecsapásra!
Teljesen uj vonalvezetés van ugyhogy a tavalyi gyözteseknek is ujra kell tanulniuk a pályát, én már mentem 3 menetet és sokkal jobbnak találom az uj pályát mert kevesebb visszafordito lett igy alig használsz féket
Este 18.30 Budaring! Nézök , szurkolok, ernyös lányok is jöjjenek.
Szerintem akkor is meg kellene tartani ha cseperegne az esö legalább korcsolyázunk is egy kicsit!
Le a kalappal, szép teljesitmény nagyon ebben a mezönyben, Rijeka meg amugy is zabalja a gumit, 1 gumival szuper tett!
Második helyen végzett a TOPBIKE TEAM Rijekában!
Cikk
pénteken voltunk a Pannónia ringen, sajnos rendesen rápacsáltunk Tömeg volt, csináltak egy 4. csoportot - hogy ne kelljen hazamennie annak, aki nem jelentkezett... (vagy azért a számla nélküli + 1,2M-ért amit a további 60 ember becsöpögtet ) Ez azt hozta, hogy mindenki kevesebbet mehetett, a korábban 7x20 percből lett 5x1x perc és a végén talán 1x20 perc vegyes Na annyit is ért. Szar volt.
Érdekes módon a Hringen működik az előre jelentkezés gond nélkül...
Továbbá széthullott a kipum, elnyíródtak a szegecsek és leesett a vége, remélem senkinek nem okozott kárt. A délutáni 2. menetben az üres csővel mentem, de túl hangos volt így a 3. és nekünk utolsó kört kihagytam Talán legközelebb jobb lesz a szervezés és kisebb lesz a tömeg és lesz értelme előre jelentkezni... Az járt jól, aki csak az útiköltséget bukta
Köszönöm a poénokat. De a lényeg érdekelne. A nevem meg hogy mien az nem mindegy? Valamit kellet adni, az meg hogy még valaki az elején van az egésznek az nem jelenti azt hogy nemlesz majd olyan.
Nemhogy aksi nélkül müködik a világítása,de még benzin nélkül is megy a szervízigény miatt.És mielőtt megveszed jól nézd meg a színét mert az a folytás benne.
Hali mindenkinek. Szeretnék venni majd egy honda xr 250est.
Mit kell tudni róla? Kb hány lovas? Illetve mennyire strapa biró, szervizigényes? És tényleg igaz hogy aksi nélkül müködik minden világitás gyárilag?
köszi!
Kispataki Viktor 2. lett Stock 1000-ben:
Topbike cikk
itt jobb oldalt motoros napok. Regisztrálsz, jelentkezel. 13ezer 3x25 perc.
Hello!
Mennyibe kerül egy pályanap a hungaroringen?Mikor lehet menni?ÉS hogy működik ez?köszi
Alpok Adria Rijeka:

http://magazin.topbike.hu/?p=1435
Egy F2-est, de a jelek szerint nem túl jót.