Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még ugyan nem jött meg az uj motorom de gondoltam gumicserével kezdek, igy elado a vadiuj gyári gumigarnitura (asse tudom mivel jön ki, de szerintem Bridgestone utcai sportgumi)
120/190, asszem 60K az jo ár lenne
Én a www.carpimoto.it - ről vásároltam. Szerda délután rendeltem meg, másnap érkezett a csomag

Igaz ez decemberben volt, de szerintem most is lesz raktáron
Hi mindenki. Gyorsgáz markolatot keresek, használt is ok csak jó legyen. Az új nem tudni mikorra érkezik ..
Vikoo.Nekedkell?hivj
Már utána vagyunk a dolognak, akkor fel tudtam volna robbanni a duhtől, ma egy kicsi nyugisabban.Egyébkén simán elfértünk volna ketten is de annyira szűkre vetted , hogy fékeznem kellett nekem is, és úgy nem igazán kanyarodik (egyébként csak a zászló miatt mentem melléd).Örüljünk , hogy ennyivel megúsztok , csak a gixer kupát sajnálom , hogy nem tok indulni!
Sajnálom ami történt de kicsit sem érzem hibásnak magam. A kék zászlót állandóan lobogtatták. Amikor el akartam engednm valakit elspóroltam a gázt és néha még intettem is, hogy merről mehet. De a sikánban eszem ágában sem volt ilyenbe belemenni. Csak egy villanást láttam amikor bementem a sikán jobbos részébe. Azonnal felállítottam a motort és már jött is az ütés. Ennyit tudok mondani.
Úgy néz ki.
Akkor ezek szerint osszeertek a szalak...
Kawás fiú nem nézett téged. Kawás fiú akkor előzött meg egy apriliást és ezek után be akarta venni a kanyart. Legközelebb gondold át a helyzetet.
Csak lobogtatni nem tudom, de amúgy kíváncsi vagyok naon , hogy mit mentek!
Nem pofázok vazze! Most szúrjál be törött kulcscsont meg ilyenek!
Kavás fiú gyorsabb volt a fíúk integetnek neki kékkel ő néz engem -és nekem jön , mert rendes!
Indul a fax gixer kupán (jah mert nem tudok)
hogyér adnád?
Nem lehet gyorsvaltot kapcsolni hozza. Ez alapvetoen nem versenymotor epitesre szuletett cucc. Draganak valoban draga. De PC + fekpad se sokkal olcsobb. En is PC-t akartam eredetileg de ez egyszeruen annyira jobb ajanlat hogy megert +30-40ezret rohogve. Pedig nem vet fel engem sem a penz :)
Jól hangzik, csak tényleg picit drága cucc...
Azt nem tudod, hogy gyorsváltót lehet illeszteni hozzá? Mert erre nem találtam utalást...
Sziasztok van egy 2009-es r6r pályaidom garniturám ha érdekel valakit nem volt még motoron 06-20 4502290.
Igazad van predi, nem kell a motordba semmi hogy 1:58at menj. De ha durva terheles valtasaid vannak azzal valamit erdemes kezdeni. Rakd vissza a gyari rendszert lehet azzal sokkal jobb lesz a motor!
elolvastam!ez sem lesz most bár biztos fincsi!de ennyiből idén pályázni fogok inkább!1.58-ig nincs költekezés!
http://www.motorinfo.hu/teszt/2009/04/14/teszt_motty_ele
ctronics_afr_tuner_az_eletronikai_tuningok_csucsa/
teee...sex állat!
mi az és mennyi?
van,melegítem!még jo hogy a puhákat elbasztam edzésekre,most már csak médium +van!ez nem fog akkorát bár ezel szebb a gumikép!
akkor kerítek egy bőrtangát.21 fok lesz és no eső..
AFR tuner es nem fog rantani...
azé kurvaélet!írigylem a pc-t mert néha majd ledob olyat ránt!
Lehet gumi melegito nelkul is hasznalni ha jo az ido es meleg az aszfalt. 1 kor alatt jo lesz. De mondjuk 10 fokban es borult idoben mindenkepp melegitozd a dunlopot! En mikor attertem dunlopra az elso hideg napon akkorat estem a 2. kanyarban mint a haz pedig direkt lassan mentem :)