Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen látom... próbáld így: http://topbike.hu és ezen belül van egy banner, hogy Gyere és próbáld k a magazin oldalunkat, kattints ide a belépéshez!
04.03-án nem voltatok kint? Nem jön be az oldal.
Csütörtöki (04.07.) Hringes pályanap képei a www.magazin.topbike.hu galériájában! Profi fotók!
Várjuk a kommenteket :)
Köszi!
13 forint. 3 X 25 perc
Aham, értem. Viszont az árakat nem találom. Megtudnád mondani hogy is néz ki ez anyagilag..?
Nekem úgy rémlik, hogy előtte 3-om nappal lezárul a jelentkezés. Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy ha le akarom mondani akkor még ma tegyem meg. Gondolom így akarják elejét venni annak, hogy valaki csütörtök este mondja vissza a foglalását.
Nem sikerült a link.. http://brorganisation.hu/
Segítsetek légyszíves, nem találom az árakat a brorganisation.hu-n illetve azt látom a kiírásban hogy maradtak jegyek péntekre, de nem birok jelentkezni csak a 22.-re.
Roy-111-e vajon mi történhetett?
Motorján volt némi kár, de Őt nem láttam már utánna. Remélem nem lett baja.
Szia.
Gratulálok mindenkinek. Egy kérdésem had legyen. Ide miért nem töltöd fel a vidiket? Utasítás : Csináld meg a hangot a kamerán! Vagy brümögjél mint valami szinkronhang.
Szia Félsvéd!

Köszönjük a beszámolót, mindig szivesen olvasom!
17 en voltunk ma lenet a Pringen német szervezönél foglaltam a helyeket. Külön versenyt csinált nekünk magyaroknak, pedig volt vagy 100 osztrák és német is a depoban. Snake levitte a motoromat, én fél 9 re értem a pályára, elhoztam a német szervezötöl az összes karszalagot, és az összes felelösségnyilatkozatot hogy ne kelljen sorbállnunk. 9 kor már mindenki felmehetett a pályára másfél óráig lehetett egyben menni.
Asszem én 2 x voltam fent, a második menetben már komoly javitás a pb-n, 2:13 lement 2:10 re. Délelött Aqua is uj pb-t ment 2:02 alja.
Tompi nagyon komoly felszereléssel érkezett (beleértve az oldalbordáját is :grin: ) igy egy kávégéppel is rendelkezett amit megkostolhattam. Természetes ö is ment egy uj pb-t 2:12
A délelötti utolso menetben sajnálatos modon Robi (Handsome) esett a balos visszaforditoban (asszem kb 11 es kanyar vagy 12 es) a motorja rendesen szarrá ment, de neki semmi baja nem lett. Igy ö már nem indult a délutáni Hungary Openen.
Ugyanez a menet nekem szerencsésebben sikerült, ujabb pb 2:09.8
Az ebédszünetben gumizni kezdtem de Robi hozott magával egy ügyes szerelö srácot aki nem birta véginézni a kézügyességemet és kivette a kezemböl ezt a gumizás ügyet. Ezutom is köszönöm Janinak a segitséget.
Délelött a Brigivel már meg-megcszusztam a kigyorsitásokon, pedig nem volt nullára kopva a gumi. A legdurvább megcsuszás a célrarában történt, szerintem 30-40 cm-t ment odébb a hátso. Kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy létezhet olyan reflex hogy kigyorsitásnál egy ilyen csuszást én gáz elvétellel meg tudjam fogni? (kb 150 el fordul az ember célrará) Vagy megáll a csuszás magátol? Vagy tényleg a Bazzaz menti meg állandoan a seggemet?
Mindensetre akkoris egy kényelmetlen érzés igy muszály volt gumit cserélni, most ismét egy uj KR 108 Dunlop 211 Ntec került fel.
Azzal vártam a versenyt. Aqua is gumizott verseny elött, Balog Csabi és Tompi szintén.
A rajtrácson Aqua volt az élen, Csabi második, én harmadik, Nagy Csabi mögöttem (majdnem egyforma köridövel, igy tudtam hogy rajta fog mulni hogy leszek e dobogos)
A rajt nem sikerült fényesen, Tompi be is jött elém az elös kanyarnál és mivel én egy gentleman vagyok igy nem akartam éles helyzetet okozni, igy mögötte utaztam a célegyenesig ahol persze leléptem. Aqua és Balog Csabi akkor már látotérben sem voltak, de tudtam hogy a külön értékelés miatt második helyen vagyok. Féktávon mindig hallottam magam mögött motorhangot, de ugy döntöttem hogy nem fordulok hátra mert talán kiesek a koncentráciobol. Gondoltam hogy csak Nagy Csaba lehet, de biztam abba hogy a kigyorsitásaim aranyat érnek. Számomra nem hozott tul sok izgalmat a veseny mert Aquáékat nem láttam, és a mögöttem lévö Nagy Csaba nem tudott elmenni, igy azt is mondhatnám hogy konfliktus nélkül sikerült bejönnöm a második helyre. A Dunlop egyszer sem csuszott meg, pedig ismét javitottam a pb-n. 2:08.4.
A versenyben nem esett senki, Snake kiált 1 kör után, a többiek befejezték és szinte mindenkinek jutott kupa. Ugyanis Franz a kis létszám ellenére is 600 ban is meg 1000 ben is 5-5 kupát hozott nekünk. Mindezt nevezési dij nélkül.
Robin kivül mindenki jol érezte magát, sokunknak sikerült ma pb ezen a csodálatos nyári napon. Sosem voltak sokan a pályán és szarrá motorozhattuk magunkat. A verseny után is kaptunk másfél óra szabad motorozást. Aqua és Balog Csabi ezt arra használták hogy motort cseréltek és érdekes modon mindkettöjüknek tetszett a másik motorja, Aqua sosem ment még 600-al, Csabi még sosem 1000-el :grin:
Én ugy éreztem a mai 5 sec pb javitás böven elég volt igy én a verseny után már egy centit sem mentem. Remélem mindenki épségben hazaért és találkozunk május 24 a Hungaroringen, akkor német szervezésben (nem osztrák bajnoki!)

A versenyt én is meg Aqua is felvette videora (ö persze modern stilusban = hanggal :) ) Vágtam belöle összesen kb 3 kört, de ha jol látom akkor eltart ismét 3 napig amig fel tudom tenni a youtubera.
meméne!?
meméé?
áhh...!te figyu mán!mennyit kameráztam ma!attanéki!elő se vettem a kamerát a kocsibol!
átadom a büféfutás lehetőségét pred ha igényt tartasz rá
akkor nyomunk egy fekvőtámasz versenyt.az biztonságosabb,és olcsóbb!aztán meg jol berugunk(fantátol)és összeverjük egymást,majd este beíjuk ide h milyen jot meccseltünk!
nekem meg nem kell cserélni mert 300 km-énként egy lityót borítok rá és ettől működik


persze ettől még lecserélem 2000 en-ként
nem,sok a dolog a héten.de 21.-én ott leszünk
castrolt kihagyom,de azé köszönöm szépen!
igyekszem előre!reménykedtem ma a 2.01-ben de a Gépsárkány másképp gondolta .21-én nyomhatjuk!pénteken(17)jössz?
Tudok castrol power1 racing 10W50et 2600-ért ha kell.Persze tudom,múltkor említetted hogy szarakodott a váltó,de mégis akkor szólj.
Az miatt baszlak le hogy hagyd abba a fejlődést wazz,szeretnék jót meccselni veled a klubkupán,de már magas a mérce.
Fel kell kötnöm a gatyót
megszünt a "beszállítom" sajna!jo is volt!csak keresek vmi jot!na...le ne basszá má!
Szerintem kurvára mind1 mit raksz bele.Tudja azt a normát amire szüksége van a mocinak,1000-2000km után úgy is ledobod,akkor meg mit flancolsz méregdrága motul-al?Mi a helyzet az Agip-al?
Múltkor az volt a tuti.
Nekem a MOL siman birt sokkal tobbet is :) MOndjuk biztos ami biztos hehe....