Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz apám.
Kérdezd majd meg ráérő szabad percedben, hogy mi történt csütörtökön.
Készen van. Hétfőn megyek is ha minden igaz.
hogy áll a géped?
kormánycsapágy nem volt lehúzva
Végül is mi volt a baja? Eltört a rugó?
na az überfasza. csak jó idő legyen....
aztán nem kicsudázni mer lassú leszek
de igen ám!ma el is készült a Gépsárkány! hátul beleugrott öhlinspapa!az elsőfékembe meg belelolvadt a betét a tárcsába!ilyet még nem láttam!atta kurva...ferrodo xrac.csiszi volt fél órán át!
Köszi!
MotoGP közvetítés itt (most éppen élőben a 250ccm):
http://www.justin.tv/cembafe
Pirelli slick. 2005-ös gyártás és ez volt a 4. versenye ... nem is csodálom, hogy elfáradt a versenyre.
Milyen gumival mész?
Hi. Nekem is tetszett a verseny, de a következőnek jobb állapotú gumikkal vágok neki (5. körre totál elfogyott a hátsóm ) .. aztán folytathatjuk a meccset
Szia!
Jót csatáztunk az utolsó körökben! Ha minden igaz 24-ig nekem is ráugrik a másik áttétel! Hihetetlen, hogy mennyit jelent!
Csá predi!
17-én (jövő péntek) jösztök bolondjózsival?
na szoval...a mai pályázásom nem is volt az!amennyi kilométert megtettem az nulla azaz zéro!első futamom kimenetelénél éreztem h gond van elől,és mint később kiderült nem is kicsi a gond!vmi eltört a teloszárban!szörnyü hangokat adott fékezésnél meg brutál lerázott mindent a motorrol!a kezemről valszeg letört a porc és a agyam elérte sőőőtttt....tullépte a kritikus hőmérsékletet!u de nem bírtam visszanyugodni!egész héten erre készültem!na de se baj,a sors akarta így!hétfőn folyt köv!holnap meg irány kiskunfélegyháza futoműszervíz!
Elkelt
Hétfői(13.-a) pályanapra megy valaki hungaroringre? veszprém és környékéről, vagy balaton, mind1. mehetnénk együtt
huje...
köszi a mérőkét kiscsillag! ,ennek segítségével holnap menek egy szépet!
no meg a Dúzs féle idom...

LX
köszi köszi! Frits Attila barátomat dícséri a munka! Szokásos minőség...

LX
Köszönöm! CSillagos ötös Balu! Nagyon jók lettek! Már csak nekem kellene gyorsulni.. bár ahogy elnézem, nem a dőlési szöggel lesz a gond..

LX

Szép lett a motor nagyon!
Grat hozzá Alex!