Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs két egyforma ember. Én sem azért estem mert túl gyors voltam, hanem mert idióta. Legközelebb okosabb leszek. Amúgy meg ha mész 2:08-at (07-et) akkor rájössz, hogy az kurva lassú. Észnél kell lenni és akkor nem lesz gond.
van két ismerősöm,az eggyik 2.01-et megy most,2éve nyomja,a másik 6 alkalom után 2.08 -nál tart.a jobbik azt mondta a másiknak,lassitson a tempón, mert ha ijen ütemben fejlődik,pofára esik! most az irigység beszélt belőlle,vagy igy is van?
2:07.
Tibi neked mennyi most a legjobb?
A szélárnyékodban nem sokat tartózkodnék.
Nana! Kergetni akarsz? Vagy szélárnyékot?
Majd megyek mögötted.
rééémálom!
Áháá! Mondjuk igazad van. Hétfőn én is nyomok egy 2.09-et. Aztán onnan ár csak egy lépés az 1.56.
Most már 2:00-ról álmodok. Közeli cél nem motivál.
Akkor még most is az az álmod!
Mert mindegyik hajtva volt csak a két olasz nem. Odaadnád predinek az MV-t 10 kör után vihetnéd nagygenerálra.
Olyan sose volt. 05 volt az álmom amikor 15-öt mentem. De akkor Téged még nem is ismertelek.
Teeeeeeeeee! Volt amikor 2.15 volt az álmod!
Na! Ez így már mindjárt más.
Kedves kis társaságunk a következő motorokkal állt fel a boxutcában.
-kawa 636
-suzuki 750 k8
-a gépsárkány
-mille
-f4
Mindenki motort szerelt, csak a két olasz tulaj nem. Mindenki ezen röhögött. Eszembe jutottál egyből.
Én se szenvedtem érte. Épp a 2:05-ért szenvedtem amikor elestem.
Akkor megkérdezem. Mi történt csütörtökön?
Valaki tud pár infót adni nekem hogy kalocsán a reptéren mikor lehet menni motorozni és hogy mennyibe kerül meg mik a követelmények?
Egyébként az időm sajna még csak 2.13. Mondjuk nem szenvedtem annyit érte int te.
Na nesze! Nem ezzel kapcsolatos.
Türelmetlenül várjuk a képeket!
Ha 2:10 felett van a történésed akkor inkább nem kérdezek semmit.
Szia balusk8,lesznek képek az R kupáról?rólam is lőttél néhányat esetleg?sárga r6r 79 es rajtszámmal...
köszi:Viktot
Hallo Lucky,
Gondoltam jelzem, hogy igyekeztem csütörtökön visszaköszönni, csak mindig úgy jött ki a lépés, mint ha mindketten a semmibe köszöngetnénk
17-én ismét a pályán... addig is üdv!