Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

no de érdemes ennyit bukni?én inkább parkoltatnám egy évig,de hát....nem az enyim.jobbulást r6rider.mi volt a perec oka pontosan?
Mivel egy évig úgy sem tudja használni minek álljon ott? Majd jövőre vesz másikat.
de miért adod el?nem fogod te ezt megbánni?
állapotáról van infó kép stb?
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, illetve a látogatást, nagyon jól esett! A vasárnapi balesetem következtében elszenvedett bokatörésem miatt lőttek a szezonomnak, a kettős törés miatti várható gyógyulási időtartam: 6-12 hónap...Ezután fogják csak kiműteni a lemezt, és a 3 csavart a bokámból. Szerencsére nagy fájdalmaim nincsenek (hacsak a lelki és egyéb dolgokat nem számítom). E sajnálatos baleset miatt eladom, nagy gondal felkészített, a Yamaha Harmatinál újjonan vásárolt, szervízkönyves (garantált-leinformálható km), rendszeresen szervizelt, tökéletes állapotú versenymotorom, forgalmi+rsz+törszkönyves, 3 gyári kulcs (1 piros-2 fekete), pályamotorozásra alakítva, SST600 szabályok szerint. Rengeteg extra, + sok gyári és extra tartozék, komplett felszereléssel pályamotorozáshoz. Pár extra a teljesség igénye nélkül: Egrus dob, Öhlins kormányteló, K&N sportszűrő, fém fékcsőszett, versenyfék+olaj (DOT 5.1), bukógombák, Dúzs idom, carbon kiegészítők, versenyláncszett + áttétel, LSL kormány, Berki féle hangolás, Pirelli vágott slickek, emelőbakok, gumimelegítők, stb. A motor original gyári, érintetlen. Friss, teljes olajszervíz. A többit telefonon...Irányár: 849.000.- HUF. Mobil: 70/949-4341
Nem arról volt szó h nagyon csúnya dolog kerekezni...?
Wazzz a jobb szélső már K9!
Beni!
Meklau milyen időt ment?
Ő is suzukiról Motorra váltott

Én hülye meg fordítva:-D
Úgy tűnik!
Nagyon jó páros!
Most már yamaházni fog?
Meklau keményen nyomta!
Egy kis ízelítő!
Köszönjük szépen FélSvéd a segítséget!
apr. 13-17-22


válogathatsz
Hello All!
nem tudjátok véletlenül Hungaroringem mikor lesz a közeljövőben nyílt nap?
sziasztok,

holnap megyek pannonia ringre, délutánra, 14:00-tól 18:00ig szabadon lehet menni, 75 euro. Az utánfutómon van még 1 szabad hely, ha valaki környékbeli és elakar jönni, szívesen felveszem. bocs hogy későn szólok, de nemrégóta tudom hogy énis megyek
Meg. Kész a gép.
megvetted végül is a dekliket?
ebben igazad van! május 6,mersz!
Jössz.
ottan vótunk belűlről is elég gyors. dödötö-jössz hétfőn?nekem még legalábbis
Ahhoz persze nem ártana ha néha feljönnél a pályára is.
én csak a pálya széléről néztem mult hétvégén is a köröket,épp arra jártam és benéztem,de nekem azok a 2.05-06-os körök is épp elegek lennének,amiket láttam.!nagyon jól nyomták a srácok!
hétfő 05