Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oke sracok, ha valaki felre akarja erteni, tegye... bar ugy latom zommel ertitek, mi a bajom. NEKEM is agaskodott mar a motor kigyorsitason, nem ez a gond. Amit en nehezmenyezek, ha valaki stunt-palyanak nez egy versenypalyat. Ennyi.
Gyors-lassu bontas meg kotelezo koridomeres nelkul nem lesz. Ungarische reality.
na és...aki pályázik az kalkuláljon ezzel...
nem te lennél az első..és nem is az utolsó...
a GP-ben is vannak esések,olykor halállal végződőek is.....
ha tetszik,ha nem ez benne van a "pakliban"
a pályázás,nem motorkiállitás...
mindenki azért megy oda,hogy legyőzze a másikat és önmagát...
aki mást állit,az hazudik
senki nem megy elsőre 2.05-öt--....
és a gond,hogy minnél többet megy valaki és ezáltal jönnek a jobb és mégjobb köridők,elhiszi magárol,hogy hü,de menő csak azt felejti el,hogy hol és hogyan kezdte....
én inkább választom a városi(vagány)feelingü motorozást,még ha veszéjesebb is.....
Mert ezek a hüde tudom kezelni a gépet,és ezt a kanyart bevettem 130-al,megpróbálom bevenni 150-el,nem egy áldozatot követeltek már....
nincs karikás ostorom,és nem beszélek németül,de van egy japán motorom,és még ha csak 100km/h-val tolom is a városban élvezem és nem szállok el magamtol ..
szarok a köridőkre,meg az inflációra,meg az előrehozott választásokra....és ugy egyáltalán mindere...
Vannak nálamm jobb motorosok ez tény.....ugyhogy meghagyom nekik a ki ha én nem szerepet.....
jó pályázást.....mindenkinek......és jobbnál jobb köridőket

és tisztelet a kivételnek....nem megsérteni akartam bárkit is...de tény,hogy van alapja amiket írtam
ÚRISTEN! 18-a karika MOST, alarm für Cobre 11! Semir, gyere! Houston we have a problem here!
A 113-as rajtszámú versenyzőt láthatóan pánikroham kapta el és nagy valószínűség szerint sokkot kapott! A másik motorost kérjük fáradjon ki a parkolóba veszélyeztetni!
1 kör után rettegő tekintetek merednének rám, és mindenki hajigálná a feszületeket, meg a fokhagymát, hogy távozzak..
Nem veszélyes, mivel a túlzott esőzés sem hordja le a talajt a dombról mivel be van füvesítve
ppfff..
Ez nem túl veszélyes?
hehe báttya, haraptya is a levegőt azóta a vasmadár
Majd híjlak ám a yamakkák miatt is valamikor, ezt vedd fenyegetésnek
Ehhez ki se kell menni. Én nagytudású vagyok, Te átjössz, oszt nálam fetrengünk!
téged tuti nem fél szemmel néznének anya..
én nem értettelek félre
..én nem attól félek egyébként, hogy ne tudnának kikerülni, hanem attól, hogy én zöldfülűként esetleg nem úgy reagálok, mint amire a nagytudású számít, és akkor ott fetrengünk mindannyian..
úúútke..útkerekes...útkeressz.....teződés

nem egyszerű. főleg direkt légszűrővel
ugylátom félreértettél....
ezt szimplán a poén kedvéért írtam,mert én egy ilyen szórakozott gyerek vagyok...
a faszomat érdekli,hogy ki jön mögöttem és ki megy előttem...
Akinek nem tetszi,ha valaki le kell előzzön az egy béna fasz,fotelmotoros...
azért mennek az emberek pályázni,hogy versenyezzenek.....
és abban benne van az is,hogy le kell előzni a másikat...
akinek ez nem tetszik,esetleg tul nagy feledat az béna fasz....
külömben nem idegeskedne senki...ugyanis,ha valaki olyan menő gyerek a pályán,mint ahogyan azt hiszi magárol,akkor nem tudom,miért olyan nagy feledat,leelőzni egy lassubb motorost...
bár ha tetszik,ha nem...vagány srácok,ki ha én nem fazonok,mindig is voltak és lesznek...
csak ezek azt felejtik el,hogy ők is voltak kezdők
erre nem gondoltam, mer ahhoz má 3 általános kellene, ameg nincs
dadogol itten idegességedben.ird hogy kikerülnek
há tök nehéz szó ez, kell hozzá vagy 2 általános
így se jobb
fák leelőznek..
leellőznek
Engem meg az zavar hogy lelellőznek, szóval ha én vagyok a pályán akkor légyszi mindenki lassabban menjen mint én!
..ha lesz ilyen csoport, akkor végre én is felmerészkednék a pályára..
bár engem nem az anyázás érdekel, csak nem akarok kicseszni senkivel, ha már kifizette a lóvét, ne kelljen folyton rajtam tartania a fél szemét..
Egyetértek amúgy tomwarral teljesen. adam, rs125-el voltam kétszer pringen, egy osztrák,és egy magyar napon. A magyar napon bár a köridőm a haladócsoportba volt bőven , a regisztrációnál a nő azt mondta 125össel maradjak csak a lassúba, az oda való, így oda kerültem. Na ott valóban az volt hogy kanyarban meg féktávon leelőztem a nagyobb motorokat aztán egyenesbe meg visszaelőztek, majd megint előzhettem őket meg. 1 tiszta köröm nemvolt...

ugyanez osztrák napon: nemvolt csoportbeosztás, hosszú szabadedzések voltak. megelőztem egy nagyobb motort kanyarban, már vártam hogy elhúz mellettem, de aztán mégse. várt várt 3 kanyar mire eltűnök. De nem csak ez a különbség a 2 között. Összehasonlíthatatlan. Csak hát ára van sajnos, és mivel gyenge a forint, így most még sokkal drágább... mondjuk nem is 3*25perceket mehetsz, vagy mit tudom én mennyit
Éééééés ott a pont...
Kicsit túl van lihegve a történet.
Nekem pedig a retinámat zavarja ha vkinek kék a bukója, vagy piros a ruhája, esetleg hangosabb a dobja. Engem ez veszélyeztet, kérem ha van ilyen és magára ismer ne jöjjön a pályára, hanem menjen lezárt területre! Köszi!
Én még nem pályáztam,de ez szerintem is igy van...
Ezért is óckodok....nekem senki ne szidja az anyámat,mert bénáskodok előtte.

Csak azt tudnám,hogy az illetékesek,miért nem tesznek ez ellen,vagy épp e mellett

Mármint a kategorizálás terén...
Én simán beférnék a legbénább csoprtba,ahol lkehet egyedül lennék,de legalább nem anyázna senki
Valaki szóljon már kispataki motorjának is hogy kigyorsításnál ne egykerekezzen, mert megzavarhatja a mögötte haladók nyugalmát!
Borzalom!