Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Be is fejeztük a témát, de azért a véleményemet szerettem volna elmondani neki... És Gabi is
Szerintem ne foglalkozzatok vele, a srác ki tudja hanyadik nick-el regel csak hogy idegesítsen pár normális embert..
Szevasz te "halalaromakra" vagány!

A tudatlanságodat nem kellene itt (is) megmutatni! Én készítettem a tegnapi képeket a Ringen, NEM VAGYOK PROFI FOTÓS! ismételten kihangsúlyoznám! Az automata módban próbálkozhatsz te is meg a "baromiügyes" kisfiad is nyugodtan,olyan sza.ul fog sikerülni mint nekem az előző sorozat (sajnos így csináltam). Most sikerült nagyjából belőni a gépet, most már jobban sikerültek a képek (remélem).

Kettőnk közt a különbség pedig csak annyi, hogy sem téged sem az ügyes kisfiadat nem engedik a pálya közelébe, mivel nem képviselsz ekkora médiacéget. A lelátóról meg érdekes lesz próbálkozni.

Ha ilyen vagány vagy, hogy nyíltan rágalmazol mást és fitogtatod a tudásod, csinálj TE KÉPEKET! MENJ EL MINDEN PÁLYANAPRA ÉS HAJRÁ, LÁSSUK MIT TUDSZ!

DE:

Amennyiben a szád nagy csak és itt éled ki provokálási kényszered, hamarosan találkozunk a bíróságon.Mi egy piacvezető médiacég vagyunk és elég sok jogász dolgozik nálunk, hidd el tudunk neked meglepetést okozni.

Maradok tisztelettel:

Gulyás Gábor
(még a nevemet is adom a dologhoz, mivel én egyenes ember vagyok, nem csak álneveken irkálok)
peti46 a (nem profi) képeket itt találod: http://topbike.bikemag.hu
Nem is voltam még ott, csak a képeidet láttam :D Én még nem merészkedtem fel a pályára...
Nem értem én sem ezt az "intelligens" hozzászólást... Nem seggnyalás volt, csak szerintem örült, hogy vannak képek róla és ahogy írta is, tanul belőlük.
A képeket meg nem kell nézni, ha nem tetszik. Ne aggódj, nem fogja elvenni a kenyered (ha te ennyire profi vagy), ugyanis nem fotósnak készül! És most fényképezett életében másodjára ilyet. A párom egy egyszerű motoros ember és próbálja a legjobbat kihozni ebből az oldalból! Te miért nem fotózod őket, ha jobb vagy?
Huhh, nem is megyek bele a témába... nem is ide tartozik és nem alacsonyodok le a szintedre...
köszönöm
Igen, jövök pénteken :) Ha ott leszel, gyere már oda, mert így nem tudlak ám hova tenni :) Köszi Eszterke!
ne válaszolj rá, provokátor...Lehet Raj az
Nem tudom mivel érdemeltem ki a "kedves" hozzászólásodat, de ha már ilyen a stílus, akkor LESZAROM a véleményedet!
Ha tudnál olvasni, én azt írtam, hogy van jövője! a profik között, és ha egy kis kedvesség neked seggnyalás...egészségedre!
Egyébként igenis sokkal jobbak a képek, mint a múltkori napon... Főleg így nézve, hogy kinyitottam a szememet
13081 hsz.
sziasztok

Honnan lehet letölteni a tegnapi h.ring fotóit nem tudjátok?
Előre is köszi
Maracuya, te itt? :D Te nem pályázol? Mi pénteken is ott leszünk a ringen :D Amúgy jó lenne már összefutni egy bambira. Szólj, ha itthon vagy és ráérsz!
Zsani! Igazából a jobb minőségű képek a fényképezőgép beállításainak köszönhetők . Kurucz Feri beállítgatta neki és így már jobban ment

Egyébként a topbike.hu-n is van fórum és hálás lennék, ha ott is leírnátok a véleményeteket a munkájáról, mert azt a főnökei is olvassák . És ráadásul a legaktívabb fórumozók között kunmadaras belépők, kenőanyagok és mindenféle motoros cuccok lesznek kisorsolva . Na de nem reklámozok én itt, ha fejlődik az oldal, majd remélem megszeretitek ti is .
Üdv, pénteken találkozunk!
Zsani te ott leszel?
Nem szeretnék senki oldalára állni, de sjna ez pályán bennevan. Gondolom a srác se szándékosan lökte meg, az hogy most meg fizettetni is akarjátok vele a kárt az nem valami etikus dolog.. Perzse van benne ráció de ilyen a pályázás sajna..
ducatoval
Semmi extra. Az 1-esben kivűlről meglökte a spanomat és Ő elesett. Később oda ment a spanomhoz, de aztán eltűnt mint szürke szamár a ködben. Nem egy balhés srác a spanom és nem is haragszik, de szerintem a betyárbecsület azt diktálja, hogy azért valami megoldást találjanak.
Peace.
Bizony-bizony. Köszönöm szépen a képeket a saját és LFP tagok nevében is.
Eszterke! Üzenem a párodnak hogy NAGYON NAGYON KÖSZI A KÉPEKET! :) Sokat tanulok belőle :)
Ha pedig ilyen rohamos fejlődésen ment át, akkor van jövője a profi fotósok között. Ezek a képek már sokkal-sokkal jobbak, mint a múltkoriak.

Köszönjük!
Pusza
Zsír az oldal.
Szia Eszterke rég hallottam rólad
Szia Zsani!

A párom készítette tegnap a képeket. Bár ő nem fotós, de rengeteg kép készült és szerintem egyre jobb a minőségük is...
Itt találod meg:
http://topbike.bikemag.hu
Ez még egy tesztoldal, de hamarosan ki lesz téve "live"-ba. Annak már más lesz a címe, de majd tájékoztatunk titeket, mert itt minden friss infót megtalálhattok majd! A pályanapok nagy részén is szeretnénk ott lenni, úgyhogy fényképek is lesznek bőven
Remélem a jelenlévőknek tetszeni fognak a róluk készült képek és nem csak én vagyok elfogult
Nem tudjátok véletlenül ki volt a fotós tegnap a ringen? Láttam, hogy volt vki... de nem ismertem fel.. :) hol lehet megtalálni a képeit?
lyukat bazdmeg!
pedig minnél előbb visszaülsz annál jobb!beheggeszteni a lyikat oszt go!ne szarakodj!
Sajnos az nem sikerült. A hátam le sem ért.
Na az enyim nem 6 réteg volt. Kb.1.