Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt áruljátok már el nékem hogy ha valaki 1000essel letúr az egyenesben a végén pedig féktávon bőven kifékezem,akkor az ujabb kigyorsítás végén miért integet nekem?majd a következő balosban ujra útban van?mert kb 5 ilyen integető"man"-nal találkoztam hétfőn....
csak kérdezem
me igazából a hringen pl ettől félek hogy még a lassú csoportban is nyakamba eshetnek a céle végén, aztán meg kerülgethetek.. bár ott van hely.. hm, össze kell álljon a gép!
nadehopp: pl nekem 250es van, amivel egyenesben gyík vagyok, köridőre egyiszonyat teknős is megy annyit egy nagyobb pályán valszeg mint én, de még egy supermoto pályán is ellépnek izombol a tücsökpöcsnyi egyenesben, aztán kanyarban meg a kicsivel megyek rendesen. Így időre pl simán egy közúti gyors vége lassú eleje lehetnék, de a ritmusom nem ugyanaz mint a gázhuszároknak. akko mit lehet?
Crazy, vettem elsore is, orulok, hogy nem kellett hosszan magyarazni. Nem betalaltalak, csak megindokoltam a keresemet, ennyi.
Es koszi +1x!
Be kellene tartani a csoportbeosztast....ennyi. A nemet vagy osztrak szervezesben ezt siman megoldjak. Lattam nem egyszer...es toredeke anyazas van a lassugyors ellentet miatt.
Mas vilag...
elnézést kell kérjek,de én akkor csináltam ilyet mikor nemigen voltak körülöttem.
u.i.:és piszkosul nem érdekel a kép,mert van már 500.magam örömére csinálom mint ahogy ti is az egész pályázást mert attól hogy régóta ott vagytok mi pedig most kezdjük,pont nincs több jogotok.ellenben a fejmosás megértve-mert próbálok illeszkedni
szerintem igazad van, legalább úgy hogy ha azé vannakl a pályán rendesen akkor nem illik stuntolni, de akkor mi lesz az oylan gyíkarcokkal akik egyenesben tolják mint paraszt a kanyarban meg csomótkötsz a gépre hogy valahogy kikerüld mikor beleugri ka fékbe hogy jajjj dönteni kéne.. mer engem spec az zavar, a pályán menjen rendesen.. Akkor ő is menjen gyakorolni aparkolóba míg nem tud legalább erős közepes tempóban kanyarodni, addig ne kóricáljon fura íveken gyökkettővel?
a végén az is baj lesz ha felmész a pályára..
igen igaza van az előttem felszólalónak..nagy felelőtleség kerekezni nem is tudom,hogy jut ilyen az eszedbe
ha kerekezni akarsz vegyél hintalovat . . .
szét nem kell szedni.egyszer már leírtam hogy rendben többet nem fogom.de ha még valakiből kikivánkozik csesszen le nyugodtan. mondjuk láttam hogy kb 5en csinálták ugyanezt,látom most én leszek a bünbak mindenkiért,de üssetek csak
Nos, en is megkoszonnem , ha az egykereket mashol gyakorolnad. Tavaly egy R1-es srac kerekezte vegig a celegyenest, aki mogotte jott, majdnem nekiment, mert szelarnyekban akart maradni, raadasul amikor a baratnom elkezdte kikerulni, szepen keresztbe ment elotte...
Lehet, hogy rosszul ertetted a javaslatokat: zart palyan gyakorold. Nem VERSENYPALYAN.
Meg egyszer koszi!

u.i.: Megkerdeztem a sractol a parkoloban, ugyan miert kellett, meglepett a valasza: "Minden haveromrol van mar egykerekezos kep a celegyenesben, gondoltam legyen rolam is!" - es valojaban a fotos fele huzodott jobbra a fal fele...
Na az tuti nem! Edzésnek is gyenge volt! De ami késik nem múlik! sajna az izomláz is ilyen! Tán te csak nem szenvedsz tőle?
szerintem te spilázod legjobban túl ezt a problémát.zárjuk le ha ők megoldották.szerintem.
Hello.
Köszi a közbenjárást. Beszéltem már vele.
fingom nincs miért éppen hozzám szóltok ezügyben?főleg te.ki vagy?
ugy gondoltam hogy majd jó kis pályázáson nem lesz arcoskodás és ott csakis frankó srácok vannak akik az élvezetért járnak ki.tévedtem pirinyót
utcán csináltam beleszóltak,menjek pályára.pályán csinálom beleszólnak menjek utcára.én sem kötözködésképpen DE :szerintem nem kell ahhoz versenyt nyerni hogy kidobhassam kerékre.ja meg szerintem egy pár évig még nem is fogok.és valszeg akkor csinálom amikor nem 17 en vannak körülöttem.de lásd megértettelek:nem fogom csinálni ha valaki is van mögöttem,különös tekintettel Rád.o.k?peace.
Leginkább az tűnik biztosnak,hogy haverod lebeszelte már az arcal hogy bakizott kiütötték és ez van... Csak azt nem értem akkor még mindig miről beszélsz, meg leginkább miért is fogtál bele. Ha alaptalan az egész "eltünősdi", meg főleg az ok-okozati összefüggés.
Faszt futtatjátok magatokat már ezen? 2007-ben TK-s lett az új R1-em, mert egy túramotoros brigád balfaszsága miatt telibevertem a gumifalat. Mit mondtam volna a gyereknek? Fizesd ki a motort, meg az extrákat és adj most kb. 4Millát? Ennyi. Pályázás, benne van. Az is, hogy meglöknek, meg az is, hogy kerekeznek. Mindenki foglalkozzon magával és húzza a gázt. Két napja azt olvasom, h nekimentek a könyökömnek. OK, elég volt már. Ha kerekezik a motor nem tudod megelőzni? Nem kell a seggében menni 1 centire nyélen, hogy megzavarjon, hogy esetleg nem az addigi sebességét tartja tovább.
Gyurkesz! De izomlázad nem lett attól a 15 körtől!
ennyi.
Kedves CrazyJoe! A barátom ment a srác után és mivel gyorsabb,kigyorsítás közben kívülröl kerülte a srácot amikor mellette volt, a srác elcsukta a gázt felegyenesedett és pont a karjának üttközött.Hát így. Amúgy nem kötözködés de ha már így megszólítottál. Szerintem az 1 kerekezést legközelebb parkolóban vagy utcán ne a pályán légyszives. Ne 2.nak,ne amikor előznek. Esetleg általad megnyert verseny levezető körében? Parkolóban? Szerintem ott jobban elfér. De kizárólag csak azért, mert tudom biztos vagy a dolgodban és jól megy. Láttam. De ha mégse, szívhat 1 pár ember körülötted. Megértésed köszönjük!
palástot is javít?
Kedves Luckyzoli! A barátom már korán reggel felhívta KicsJoe-t aki semmiről nem tudott. Pláne, hogy valami probléma lenne a dologgal. Ha úgyérzed neked estleg van. A barátom száma: Giorgo +36703808679 várja a hívásod.
Elküldtem a képeket, légyszi jelezd már vissza, hogy rendben átmentek-e!