Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnapi progi de menni fog.hála istennek nem titán
Kipufogót sikerült meghegeszteni?
Gyere már fel légyszi msn-re.
hogyan mehet valaki a másik karjának,aki elcsukja a gázt tehát lassabb?
lucky pred ancsy tibi zema én biztosan
Továbbítva.
Kik lesznek kint a pénteki nyílt napon?
Kicsit megsértődtem!
KicsiJoe, és itt a száma:0670-9333013. Ja! Nem eszik embert .
Köszi.
Luckyzoli bocsánat! Most olvastam mit írtam. Persze de mond meg ki a haverod és pénteken megkeressük.
Kedves Szonály-1!
Biztosan meg tudják beszélni a dolgot. Elvégre felnőtt emberek.
Kedves Luky!
Én másképp tudom. A kedves havaerod a kigyorsítás közepén elcsukta a gázt és felült. majd az Őt kívülről kerülő barátom karjának ment. A srác odament hozzá és megkérdezte mi volt a barátod nem monta hogy gondja lenne. egyébként eggyütt mentünk. pénteken és hétvégén beszélhettek vele. De általában szerintem kigyorsításon nem csinál ilyet az ember.
Na ja! Ez igaz! De mentem vagy 15 kört! De így legalább hétvégén behajthatom! Mármint a többi képet!
dehogynem.van ott is
Hogy lennél rajta, ha csak a pályaszélén láttalak szerelni. Így is zseni a srác, hogy le tudott kapni 1x.
Különben meg köszi Gabesz, az a 4es sorozat elég csecse!
You welcome!
nekem a valami megoldást találjanak-ból ez jött le Gondolom arról van szó hogy vállaljon részt a kár helyrehozatalában, de a mai világban semmi nincs ingyen.. de mondom, senki oldalára nem állok, szétbaszna az ideg engem is ha valaki kiütné alólam a vasat, lehet kiköhögtetném vele a teljes javítást
Nem láttam az esetet de én lelki szemeimmel úgy képzelem, hogy a cimbid belülről vette az ívet és így kifelé sodródott ezáltal, a másik scár meg kívűlről kezdte az ívet, ezáltal a kigyorsítási rész belül lett volna. Így akadhattak össze, de lehet tévedek.. Az a baj hogy ilyen esetben nehéz igazságot tenni.
Beszélt valaki itt arról, hogy ki akarják vele fizettetni a kárt? Szerintem nem.
Köszi!

Pedig nem válogatok! Mindenki egyenrangú

Majd hétvégén hátha több sikerül!

Üdv Gabi
Nem kell rá figyelni.
A képek frankók lettek, gratula hozzá! Csak egy baj velük, hogy 1 darab van csak rólam!
csütörtökön jó durván pattogott a motorod segge a féktávokon
jól küldted neki!
Az előbbi hozzászólásomból kimaradt!

Ezeket a gondolatokat megoszthatjátok nálunk is:
http://kozosseg.topbike.hu/for...

Itt hamarabb válaszolok bárkinek (mert ezt folyamatosan nézem)!

Üdv Gabi
vazze kár hogy nem voltam kinnt tegnap
abban a kanyarban fogtam egyszer én is kavicsot
szerencse hogy neked nem lett bajod, a motort meg be kell tesázni azt hagyszójjon