Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jónak tűnik. Ha neked is megfelel akkor ott szivacsra váltanék 3 ezrest.
Hi. Leghamarabb ápr. 4.-én érkezem a H.ringre.
Nincs különleges igény: fél-syn 10W40, JASO MA, Api SG minimum minősítés. Ennyi. Ha pályázol is 10W50 Full-syn.
Brian mester!
háw mács máni in dö ventedbrakes?
Az új 2,6 - 2,8 mm. 0-ig lehet vele menni.
köszi brian azért. másik kérdés, hogy a dunlop ntech-en, mennyi a gyári mm, ill. mennyinél érdemes már cserélni? szintén az cimbit érdekli, mert a motorja igen erős mondjuk kezdő pályázó de nemmotorozik rosszul
Ahhoz nem tudok :(
Ogre, leszel csütörtökön a ringen? Megspórolhatnám a postaköltséget
Igen ahhoz láttam, de igazából 1 ismerősnek kéne, K6 1000. az érdekelne ahhoz is van-e?
GSX-R 600/750 K6-K7-re valóra gondolsz?
ez olyan minthogy télen fagyi nyáron forró tea és nem kapsz torokgyuszit
Sziasztok!

nemrég láttam az apróhirdetések közöttilyen versenytankot. de már lekerült a hirdetést. tudja valaki hol lehet ilyet venni? nem tankborításra gondolok...
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy milyen olaj kell (gyárilag) a 98-as évjáratú 750-es GSX-R-be? SRAD (injektoros)
Előre is köszi!
A képen látható első emelő eladó. Váznyaknál emel, ezért kitűnően alkalmazható futómű elcsesző beavatkozások során.
15.000,-
70/3787600
Hétvégén rakattam fel a soft garnitúrát
Magda Ati, Tyű sőt még a Délivk is ezt mondta.
Ja, igen közbe elolvastam.
Érdekes, amit írsz, mert ennek ellenkezőjét publikálják a gyártók, de olyan tapasztalatom nekem is van, hogy a soft keveréket használtam 30 fok fölött is és nagyon jó viselte.
Intézem.
Szia!

Már leírtam a 12926 hozzászolásnál.
soft

miért? Szívesen veszek minden tanácsot
Csá Tomi! Válaszoltam a múltkor az e-mailre amit küldtél a szűrőkkel kapcsolatba. Nem kaptad meg?
ühüm akkor megyek
de akkor ígérd meg hogy nem bántol te melák
tényleg a számodat add már meg ha megyek 5-én felhívlak, gondolom fent leszel.
Én megkérdeztem több versenyzőt is és mindenki az mondta, hidegbe kemény gumi, melegbe puha. Októberbe a GSX-R kupára felraktam egy soft Dunlopot és teljesen szét ment, de nem csak nekem Frits-nek is. A Dunlop versenyre utána felraktam egy medium-hard gumit és ez volt a nyerő, tényleg nem hülyeség. Sikerült menni vele 1.58.6-ot!