Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Sajnos nem hiszem, hogy kész lesz a gép addig. Meg most nem is akarom erőltetni a dolgot.
hujék!te is tutis néni!
Jó az a kavicságyfényezés! Mi az talán megirigyelted tőlem? De legalább nem lett semmi bajod.
Van ez így.
Állandóan csak a feltűnősködés a kavicságyba! Szokjál má le róla báttya!
ddt!a spaniferre két szemed,és kérem vissza!500 ft volt! azé nem jössz pénteken mi,hogy ne kelljen visszaadni!?
A mi csapatunkból is elesett az 1. kanyarba egy gyerek.
üdvözlöm magam a kavicságylátogatok sorában!
senkit nem érdekel de azé leírom,h mi történt!elestem!(v leírjam bővebben?)
na cóval a sikán előtti egyenesben 3-ban gyorsítva elemelte ipenhogy az elejit,oszt ugy csapkodott utánna h nem tudtam nagyot fékezni az a kurva sikán meg közelebb volt mint máskor ugyhogy gyakorlatilag fékezés nélkül belerongyoltam a dunakavicsba!ottan meg mán az én brutális hatalmas emberfeletti erőm is kevésnek bizonyult h megfogjam,ugyhogy inkább bemutattam az igen unatkozó pályabíronak egy triplaszaltot!a lelkes bíro kisem mászott a kenelből mire én már ujbol a gázt huztam! a másik meg nekem integetett zöldel h minden rendben lehet menni! ja...gondoltam magamban,rendbe mi!?5 kg kavicsot kiloptam az idom aljába csempészve ezek meg nem szurták ki! ma reggel meg fáj a derekam ,mer ugyi csak megszaggatott a fika!gépsárkányon meg nem látni az esés nyomait! nagy időt nem mentem,áhh mindegy...majd péntekre pihenek.
Srácok......ne nézzetek hülyének de nem lehet a deklit meg heggesztetni? Nekem is kilukadt, és vígan megcsinálták. Valami rosszat csináltam?
Hallottam róla, de kósza híreket. Ezek szerint csak a barátod esett el, a yamahás srác nem? Mi történt?
Csak nem a Déndzsőrben?
Predator és Crazy Segítettek? ŐK seggfej LFP-sek nem...? (Millerrrr megaszonta nem...) Biztos napszúrást kaptak...vagy nem is sütött?
...
Örülök hogy így megúsztad, vald be, hogy csak a gerincvédőt akartad letesztelni, te kis hamis!
Bizony járt más is így.
Megkérném azt a yamaha tulajt aki kiütötte a fekete suzukis barátomat az 1-es kanyar után, hogy a 06-70-9333013-as telefonszámon vegye fel vele a kapcsolatot.
Köszi.
ohh.. ez nem jó.. volt még egy két ember aki hasonlóan járt.. de a lényeg hogy egyben vagy, és nincs komoly kár..

LX
miből volt ha lehet tudni? nekem most lett felrakva karbon kb 6 réteg~5-6mm
Háát öregem, remélem minden rendben veled elég jól megusztad a dolgot. Jobbulást a vasnak...
Amúgy épp most mondtam le a 3-i a lassabb licencesbe bérelt helyemet. Úgy, hogy most van egy szabad hely.
Volt. Elégett mint a szar.
cscs részvétem a moci miatt kár érte de legalább nem lett neked se komoly bajod meg a moci is aránylag olcsón javítható ha nem törekszel a gyári állapotra. annyit kérdeznék hogy volt fent vmi dekli védő vagy semmi extra védelem.
utánfutóval mentek?
Ja. Köcce.
Sajnálom a történteket. De a lényeg, hogy neked semmi bajod nem lett.
Lehet kell majd bal oldali dekli. De még megpróbálok szerezni máshonnan.
kész lesz az hipp hopp.ha kell alkatrész gyári,szólj mert van kedvezményem.
A változatosság kedvéért ezt a pályaidényt is buktával nyitottam. Kivételesen nem a Tibi-féle szánalmas volt hanem egy sima lowside.
Na de sorjában. Reggel fél kilenckor indultam itthonról szemerkélő esőben. Kiértem 9-re ott is marha szar idő fogadott. Szép lassan befutottak a többiek is. Olyan dél körül elkezdett derülni az ég. Elvileg úgy volt, hogy egybe megy mindenki aztán még se úgy lett. Első menet 2 mért kört hozott mert rögtön eldobta valaki a vasat. Abban 2:19 volt a jobbik. Utána rögtön visszaengedtek minket. Mentem 8 kört és futottam egy 2:13-at. Különösebben nem erőltettem semmit. Rácsodálkoztam, hogy milyen erős a motorom.
A lábaim eléggé kikészültek ezért lejöttem.
Az utolsó menetem előtt elhatároztam, hogy kicsit jobban megnyomom a dolgokat. Bemelegítő kör. Minden rendeben. Első kör 2-es kanyar érzem, hogy megcsúszik a moci eleje. Vagy én fogtam meg vagy magától tapadt meg tök mindegy. Továbbmentem. Sikán utáni balosba bevágtam a mocit majd már éreztem, hogy valami nem lesz jó ,de ahogy ez átfutott az agyamon már el is ment a moci eleje. A bal vállammal átcsúsztam a rázókövön. Motor be a kavicságyba. Ott még átfordult a másik oldalára. Ami annyiból jó volt, hogy nem folyt belőle ki az olaj a deklin lévő lyukon át. A pályabíróval ketten nem tudtuk a mocit kicibálni a kavicsból ezért sajnos le kellett fújni a menetet. 3 ember kellett hozzá. Amúgy külsőleg alig van baja a gépnek. Karcos lett, bal dekli kilyukadt, váltókar vége letörött. Így sajnos nem tudtam lábon hazamenni vele. Így a Janiék vitték haza. Itt is köszönöm nekik. Ill. Predatornak, Crazynek, és az ismeretlen ProRide-os emberkének aki adott spaniffert.
helo

én és még pár haverom megyünk