Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez meggyőző
Nem de a hang király
http://www.gsxrfans.hu/img/gal...

A kék a széria K9, a piros Akrával.
Lila a széria R1, sárga Akrával.
Láttad már a nyomatékgörbéjét?
Minden hülye újságíró ajnározza, hogy milyen nyomatékos, oszt a béka segge alatt van, ráadásul a hullámvasút kutyafasza ahhoz képest!
Persze, hogy jól gyorsít ki a kanyarokból, amikor 47-es hátsó lánckerék van rajta...
Pedig neked az új R1 lenne a nyerő. Majdnem olyan a hangja mint egy kéthengeresnek
Szerintem azon jobban meglepődtél volna ha ott látod a nevemet
Olvasgatom a cikket a motorinfón, de nem voltál az első ötben.

GSX-R lesz a következő is.
hihetetlen h mindenhol vannak ilyen patkányok..
A másik srácnak tört a lába.
Aki pénteken a Hringen "magáénak gondolta" a motorom, a táskám és egyéb cuccaim mellett lévő analóg guminyomásmérőmet, a kihajló szelepeket és a motoremelőim villás adaptereit az remélem felcsavarodik a fára a héten és csak szívószállal tudja majd enni a bélszínt!
Szia!

Igen, nagyon jó kis hétvége volt eltekintve a komolyabb balesettől, ami miatt le is intették a versenyt. Remélem legalább lelkileg jól vannak a srácok mert R6Ridernek, ahogy olvasom eltörött a bokája

Azt gondoltam, ha veszel R1-t, akkor te is indulsz. Nem vettél?
annak a srácnak tört el a bokája, akinek a kék R6os volt? (és hiányzott a fél hátulja amikor visszahozták a lezúzott vasat?)

amúgy jobbulást persze neki.
köszi, és persze köszönet a Frits Design műhelynek érte remélem lesz róla néhány jó fotód.. és hogy majd kicsit gyorsabb is leszek még vele...

LX
a yamaha boxban mindig leragadtam, aztán meg menni kellett le a pálya mellé, nagyon klafa lett a fehér fényezésed
Kint voltál, Karesz?
Köszönöm Uram!
Szia Balu,

előre is köszi a képeket Meg utólag amit feltettél..
Nem nagyon láttalak kint.. csak amikor a pályán voltam..

LX
szia
Köszi, már ezért is várom a hétvégét
Nini, egy LX.
hali!
a hét vége felé lesznek fenn, elég sokat készítettem, sok dolgom lesz velük
ide a fórumba rakok majd be mindig egy adagot
a tar.hu-ra már nem töltök , mindig szarakodik, ez az új képtáram , itt keressétek majd a képeket :
balusk8.fotoalbum.hu
Szia,

kérdezz
de talán jobb lesz ha nem itt, hanem itt kérdezel : alexhodos kukuc hótméél pötty kom

LX
Szia!

Mikor tervezed a feltöltést a kép.tar-ba? Remélem rólam is készült néhány kép, nagyon várom
R-kupa (12)
Beszéltem Gyurmával ő mondta, hogy "összeért" a két motor és aláment!

A lényeg, hogy mindketten jól vannak!
Nem egészen.. igy történt a Gyurma becenévre hallgató srác elmérte a dolgot és egyszerüen hátulról beleszállt R6rider-be, ls kiütötte alóla a motort